Kolege sa Pravnog fakulteta...

izgleda da ukidaju april, i oktII ...dobicemo jul...faaaaaaaaak

Ne razumem koja je svrha promene ispitnih rokova :dontunderstand:
Smatram da su sadašnji sasvim opravdano decenijski ustaljeni i u odličnim vremenskim razmacima...
Zaista mi nije jasno čemu sve ovo, i kako bi to (i zašto bi) novi rokovi odgovarali i samim profesorima :dontunderstand:
Možda je ipak u pitanju neka viša sila, neko moranje tj obaveza da bi se uskladili sa svetom... :roll:
 
Ne razumem koja je svrha promene ispitnih rokova :dontunderstand:
Smatram da su sadašnji sasvim opravdano decenijski ustaljeni i u odličnim vremenskim razmacima...
Zaista mi nije jasno čemu sve ovo, i kako bi to (i zašto bi) novi rokovi odgovarali i samim profesorima :dontunderstand:
Možda je ipak u pitanju neka viša sila, neko moranje tj obaveza da bi se uskladili sa svetom... :roll:
Mozda sa EVROPOM:zper: :cool: :zcepanje:
Isto mislim da je svima odg mehanizam ispitnih rokova do sad, jer, bar se oko toga nismo bunili i protivili, negodovali...
 
icon_new_kolce.gif
 
jos nije izglasano.tako mi rece jedan profesor...kaze da je dosta polemika oko tog pitanja na sednici bilo, a jos vise oko necega drugog, sto nije hteo da nas kaze...
ali..iako se izglasa, mora da prodje senat i da bude u skladu sa izmenama i dopunama statuta univerziteta, koji jos nije usvojen
mala je verovatnoca da ce sve to da se sredi do juna
 
pise u kalendaru nastave http://www.ius.bg.ac.rs/info/

Јунски испитни рок Од 30. маја до 20. јуна 2011. године.
Јулски испитни рок Од 5. до 15. јула 2011. године.
Септембарски испитни рок Од 1. до 15. септембра 2011. године
Октобарски испитни рок Од 25. септембра до 05. октобра 2011. године
 
pise u kalendaru nastave http://www.ius.bg.ac.rs/info/

Јунски испитни рок Од 30. маја до 20. јуна 2011. године.
Јулски испитни рок Од 5. до 15. јула 2011. године.
Септембарски испитни рок Од 1. до 15. септембра 2011. године
Октобарски испитни рок Од 25. септембра до 05. октобра 2011. године

Zaboravili su januarski ispitni rok i novembarski (za apsolvente)! :rtfm:

Ili je striktno za proleće/leto/jesen 2011? :zcepanje:
 
Zaboravili su januarski ispitni rok i novembarski (za apsolvente)! :rtfm:

Ili je striktno za proleće/leto/jesen 2011? :zcepanje:

pa udji na stranicu i videsec da ima i januar i mart koji nisam kopirala jer nam ne treba sad:)a inac pise na vrhu i ovo:
Сходно досадашњој пракси обавештавамо вас о планираним радним обавезама у пролећњем семестру школске 2010/11. године, уз напомену да су неке активности односно датуми само "планирани" и да су могућа померања или одржавање ванредних седница.
sto ce reci ko zna da li ce opet promeniti nesto,tipa da imamo ok 2 i slicno..;)
 

Back
Top