Koji tip veze volite?

E jadan si ti, dakle ti nikada nisi bio sa zenom nekom a da je volis. Bas mi te je zao, sazaljevam te. Bio si skot i prema sebi i prema drugima - bio si sa nekim koga ne mozes da podneses, ili nisi bio ni sa kim nikada. Nema trece. I to je jadno, jer si onda bio sa njima jer nisi mogao da nadjes nista bolje.

Kada volis zenu, onda ti svako njeno "gnavljenje i glupiranje" dodje nesto nalepse na svetu i u tome i ti uzivas, kao sto ona uziva i u tome da ti nju "gnjavis" i "glupiras se".

Kada ti to zaista postane gnjavaza i glupiranje, ili postane i njoj - onda znaci da je ljubav otisla i onda je fer reci to i otici.

E muskarci, ala brukate nas rod i dalje....Nista jos uvek niste naucili.

***** ti coveka, tj "muskarca" koji nije voleo i ne stremi da voli, bar 1 u zivotu, ako prodje zivot a nisi to iskusio onda kao da nisi ni ziveo punim plucima i ostvario prave odnose sa drugim ljudskim bicem punim plucima i cistog uma tj srca.
Nisam zaljubljive prirode, to priznajem ali se ne pretvaram da sam zaljubljen i ne lažem žene.Ti si previše slušao o Romeu i Juliji i zato imaš te probleme sa percepcijom ljubavi.
 
Ja bih voleo da imam vezu da me zaposle u kakvo javno preduzeće, ne radim ništa, visim po pauzama, lova kaplje, mož i da se avanzuje do kakvog upravnog odbora gde isto tako ne radim ništa, visim po pauzama al za malo ozbiljnije pare, džaba, nije mi suđeno..
 
"Zenama treba dobar *****,a ne ljubav!!!"

@Lord, hvala na reputaciji uz "strucno" objasnjenje. Samo znas, prvo to kazi svojoj mami, baki, a sutradan (ili mozda i danas) svojoj zeni, a onda i CERKI.

Vaspitaj tako CERKU. Svedi je na POLNI ORGAN CELU a ubij u njoj svaki vid licnosti i OSOBE.

Da, zenama treba i taj seksualni odnos, ZIVA SU BICA, nisu roboti koji kuvaju, spremaju, cuvaju decu koju donose rode. Sto, nama se sve oprasta i tolerise a njima ne sme nista, one moraju biti roboti?

To sto postoje neke ninfomanske kurvetine koje su isto bolesne iz mozga, i imaju zescu psihopatologiju u vezi partnerskih odnosa, kao I MNOGI MUSKARCI ne znaci da mozes tako generalizovati zene i ispoljavati prikriveno zenomrzacke tj mizogine komentare.

Mnogi vi se hvalite da imate taj "Dobar muski polni organ" pa vas ostavljaju devojke, zene, odlaze za drugima, gde im je pruzena prava ljubav, a neki od vas sa "dobrim organom" kojim se hvalite imate i problema da pronadjete bilo kakvu zensku osobu, pa kada slucajno zapadne neka pijana predebela koju niko ne zeli, srecni ste kao nova godina.

Toliko i o tvom iskustvu. Mislim iskustvu pravog odraslog muskarca a ne napaljenog klinca sa mizoginim stavovima, gde frustraciju za svojom malom pisom negira i pobija zenomrstvom i rodnim predrasudama.

Nego kao sto rekoh - budi dosledan uzmi tom svojom filozofijom vaspitaj i CERKU.

- - - - - - - - - -

Nisam zaljubljive prirode, to priznajem ali se ne pretvaram da sam zaljubljen i ne lažem žene.Ti si previše slušao o Romeu i Juliji i zato imaš te probleme sa percepcijom ljubavi.

Ko prica o ZALJUBLJENOSTI? Pa ti jadan ne znas ni razliku izmedju ZALJUBLJENOSTI i LJUBAVI.

Ti si taj koji je previse slusao o Romeu i Juliji, zato mi to i imputiras, ja cam to o njima nisam mentalno ni konzumirao (ni gledao ni citao ni nista), sto i govori indicija da mesas STRUCNE NAUCNE TERMINE ZALJUBLJENOST I LJUBAV.

Dakle, ja sam PREVISE SLUSAO NAUCNA PREDAVANJA IZ RAZNIH OBLASTI.

Nisam ni ja zaljubljive prirode. Pa opet, uputio sam ti neki vid kritike, jer ne razmisljamo isto, ako se moze uopste tako reci.

A to sto priznajes je posteno.

S druge strane imamo i te takve kao ti "sto nisu zaljubljive prirode" pa kada im se desi sto im se desi, iznenade celu okolinu i ispadnu najvise zaljubljivi, samo vi negirajte to. Kada osete ljubav rade svakojake stvari, da ih covek ne prepozna. Odjednom postanu "ludji" i spremniji na sve, nego svi oni "sto su zaljubljive prirode". Videces, desice ti se mozda jednom ili vise puta, pa ces se setiti ovih mojih reci, pricao sam i ja kao klinac kao i ti.

To se zove negacija i potiskivanje, reaktivna formacija - poznati mehanizmi odbrane licnosti u psihologiji.
 
Moram da priznam, ovde se osecam potpuno dobro i ma koliko tvrdila da su sve zene super na pdf Zene ipak nije tako zato cu pitati ovde. Mada, tvrdim da je vecina zaista dobra. Necu da ponavljam koje zene obozavam jer, dobila bih ne znam ni ja sta se dobija.

Neku vezu iz filma, ili stvarnog zivota, poput nekih slavnih licnosti kao Rejcel Vajs i Danijel Krejg, koga bas i ne obozavam.

Ja sam oduvek zelela da imam vezu poput Britani Marfi i Estona Kucera u filmu Upravo vencani. Oduvek sam htela nekog da uvek bude sa mnom. Da deli sve sa mnom.

m7ulh4.jpg


jos uvek trazim nekog takvog...

Sa što više seksa. To sa srodnim dušama je glupost bez presedana koju su izmislili dokoni nacionalisti.
 
Najvise mi odgovara tip veze: Udata lepa vitka zena,godina izmedju 3O - 35 slobodoumna u seksualnom smislu.Da me redovno
posecuje dva puta nedeljno.Da ostane kod mene dva sata,uz aktivan sex u svim oblicima i varijantama.Takav ljubavno - seksualni
odnos,uopste ne opterecuje muskarca,ni u kakvom pogledu.Nema zdravstvenog rizika,nema finansijskih troskova.nema gubljenja
vremena za izvodjenja u Cafee i restorane.Ukoliko se i pored sve paznje desi "geseft" i ona zatrudni...tu je presrecni muz,da
prigrli novorodjenog clana svoje obitelji.! Do sada sam imao,obicno po dve veze ovakve vrste,i smatram se srecnim covekom,koji
zna da upravlja svojom sudbinom.Do sada nisam imao nikakvih neprijatnosti,sa muzevima mojih odanih "zdrebica",jer muzevi su potpuno uvereni,u vernost svojih supruga.!


Ovo je moj "recept",za bogat miran seksualni zivot,koji muskarcu pruza obilje zadovoljstva i radosti.I sto je najvaznije,ne kosta nista !:heart::cmok2::cmok:

Dnevna doza wtf momenta
 
Poslednja izmena:

Back
Top