Koji od njih trojice?

M

mila

Gost
Evo jedan problem....pa bih volela da vidim vase resenje istog.....

Imam problema u ljubavi... ovo je drugo sve ok, ali tu.... strasno

Imam decka, u stvari imaLA, koji zeli da budemo na pauzi(zajedno oko 9 meseci, a inace se znamo duuugo). On je u vojsci i posto je sav nekako izgubljen, nije imao vremena za mene, vec 2 meseca... te mora da ide kod rodbine, te vamo, te tamo.. Inace, ne zivimo u istom gradu, ali nismo bas puno udaljeni. E problem je sto ja sam mislila da on ne zeli da bude samnom, ali uvek govori kako mu je stalo, kako zeli da budemo zajedno, da kad dodje da ce sve biti ok.....itd itd....Mislim da me samo zavlaci. Ne zelim da cekam, jer mislim da nista bolje nece biti. Onda kad je rekao za pauzu, nisam htela da se cujemo.. ali on je stalno slao poruke itd itd... to je PRVI problem MENI JE STRASNO STALO DO NJEGA, ALI NE ZELIM DA IZIGRAVAM IDIOTA!

Drugi je decko s kojim sam bila pre u vezi, ali sam ga uvek gledala kao druga+brata.... a on ne moze da nadje devojku od kad smo raskinuli, jer kaze da je sve nasao u meni sto mu treba.... I ne moze da me zamisli sa drugim deckom, i pokusao je da nadje drugu devojku i nista,... Inace, vidjamo se dosta, uvek misli da mozemo biti zajedno, ali dala sam mu do znanja da ga gledam kao druga i brata... A inace ne zna za ovog vojnika, jer ne znam sta bi uradio da zna...... NE MOGU DA BUDEM SA NJIM, VOLIM GA KAO DRUGA I BRATA, A NE ZELIM DA GA POVREDJUJEM IAKO TO KONSTANTNO CINIM!

A treci je decko koji mi je simpatican i on zeli da bude samnom... e problem je sto ja mogu da budem sa njim.. ali mene i dalje ovaj prvi privlaci i volela bih da sa tim prvim nastavim i imam sto bolju vezu.. A ovaj treci... e pa kod njega ako jednom uprskam (u smislu da budem s njim, pa prekinem) gotovo je, ali i sa njim bih mogla na duze staze.... mislim svidja mi se...

E ajde sad resite ovu slagalicu i zbrku.... :roll:
HVALA!
 
Vidi,po meni je sve jasno,ali te razumem da ne mozes da ne budes subjektivno...
Ovaj prvi decko-ma batali ga,bezveze trosis emocije na nekog ko zeli pauze,mislim u ljubavi toga nema...
Ovog drugog decka mi je zao ali samo mu naj jasnije moguce stavi do znanja da nikada nece biti nicega izmedju nas,predlozi mu i pauzu u vidjanju,ako mu je tako lakse,ali najvece povredjivanje je da se nada...
I naravno kad imas dve ovako nesrecne akcije uvek je najbolje naci nekog novog...
Samo polako,cekaj da se prasina slegne u vezi ove dvojice i rascisti to pre nego sto pocnes nesto novo(treci momak...)
 
Hvala.... bilo mi je potrebno misljenje nekoga, onako objektivno.... Ne znam.... jednostavno, za ovog prvog sam se zalepila, svaki put kazem :DOSTA i opet popustim (verovatno zato sto ga dugo znam), mislim promenio se itd itd...
Drugi.. njega stvarno gledam kao druga, ali se on zalepio za mene i ne znam kako bi reagovao kad bi cuo za ovu dvojicu... ne smem da mu kazem, jer..... ko zna sta ce uraditi...cim sve vreme nije mogao da ima devojku(a inace od naseg raskida je proslo godinu dana)...a treci.... e pa za njega ste sigurno u pravu.... :roll:
 
Nisam siguran ni za jednog od njih, ali znam da je ovaj pod opcijom broj dva tebi nekako najmanje interesantan, jer znas da mozes da ga vrtis oko prsta kad hoces, a i vec si bila sa njim...mada kad bi trebalo da se zenis on bi ti bio sigurica...
e sad, posto je zenidba - ne daj boze, skoro, prim. autora - daleko, mogla bi da se angazujes malo na drugom polju, tj. opcija broj tri...
...Razlozi za to jesu da ces probati vezu sa nekim novim - a neces ispasti skot, jer si na PAUZI, kako kaze Ros iz prijatelja :) - a ovaj tvoj iz vojske ako nekako sazna za to neka bude od tebe....
...jer samo ti mozes da mu kazes na lep nacin, da to izazove ljubomoru kod njega pa da ponovo pozeli da bude sa tobom, a ako ne, pa to je mac sa dve ostrice, mozda u svakom slucaju to nije ni hteo, nego je samo hteo na kulturan nacin da te odje*be,....ebi ga
 
BROJ 3.
BROJ 2 bi ti služio za zapišavanje......nema sreće ima zadovoljstva....to nije to...
BROJ 1 je voljen i prevoljen , jer ti se svidja novi i predstavlja samo vrapca u ruci, ali BROJ 3 je možda slavuj na grani.
Ti nisi neka bistra devojka i stoga shvatajući to nećeš nikada da previše odstupaš od stereotipa društva. Zato nema ništa od čekanja, zato si sigurnija u ono kad imaš sad i imaš odmah, jer "ne razumeš ti sve to".
 
Moram se sloziti sa vecinom. I ja sam za broj tri!!! Imala sam slicnu situaciju, trcala za jednim koji je hteo pauzu, pravila budalu od sebe...Strasno. Za mnom trcao drugi, koga ne volim...A tu se muvao i treci... I onda dala sebi , a i drugima :), oduska, jedno dva meseca. sad je sve savrseno, sa trecim sam u strasno dobroj vezi. Sa ovom dvojicom se jako retko cujem. Shvatila sam da samo tako moze funkcionisati i samo tako mogu ostati dosledna sebi.
Good luck!!! :)
 
...koliko sam ja shvatila, cura je imala ovu dilemu 2003. godine... ej, bre ljudi....
...do sada je mogla stici prvog, kresnuti se sa drugim i roditi ne jedno, ne dva, vec tri deteta trecem... zato batalite....
...a ako je ovo rasprava sbbkbb, znachi na chisto metafizichkom nivou.... onda rasplamsajte strasti...
 
Maslachak:
...koliko sam ja shvatila, cura je imala ovu dilemu 2003. godine... ej, bre ljudi....
...do sada je mogla stici prvog, kresnuti se sa drugim i roditi ne jedno, ne dva, vec tri deteta trecem... zato batalite....
...a ako je ovo rasprava sbbkbb, znachi na chisto metafizichkom nivou.... onda rasplamsajte strasti...

ja sam se sad bas od srca nasmejala, nisam ni videla datum...ma u sustini nije ni bitno...treba malo pustiti masti na volju...ipak lepo je misloti da si nekome pomogao...hahaha :lol:
 
mila:
Evo jedan problem....pa bih volela da vidim vase resenje istog.....

Imam problema u ljubavi... ovo je drugo sve ok, ali tu.... strasno

Imam decka, u stvari imaLA, koji zeli da budemo na pauzi(zajedno oko 9 meseci, a inace se znamo duuugo). On je u vojsci i posto je sav nekako izgubljen, nije imao vremena za mene, vec 2 meseca... te mora da ide kod rodbine, te vamo, te tamo.. Inace, ne zivimo u istom gradu, ali nismo bas puno udaljeni. E problem je sto ja sam mislila da on ne zeli da bude samnom, ali uvek govori kako mu je stalo, kako zeli da budemo zajedno, da kad dodje da ce sve biti ok.....itd itd....Mislim da me samo zavlaci. Ne zelim da cekam, jer mislim da nista bolje nece biti. Onda kad je rekao za pauzu, nisam htela da se cujemo.. ali on je stalno slao poruke itd itd... to je PRVI problem MENI JE STRASNO STALO DO NJEGA, ALI NE ZELIM DA IZIGRAVAM IDIOTA!

Drugi je decko s kojim sam bila pre u vezi, ali sam ga uvek gledala kao druga+brata.... a on ne moze da nadje devojku od kad smo raskinuli, jer kaze da je sve nasao u meni sto mu treba.... I ne moze da me zamisli sa drugim deckom, i pokusao je da nadje drugu devojku i nista,... Inace, vidjamo se dosta, uvek misli da mozemo biti zajedno, ali dala sam mu do znanja da ga gledam kao druga i brata... A inace ne zna za ovog vojnika, jer ne znam sta bi uradio da zna...... NE MOGU DA BUDEM SA NJIM, VOLIM GA KAO DRUGA I BRATA, A NE ZELIM DA GA POVREDJUJEM IAKO TO KONSTANTNO CINIM!

A treci je decko koji mi je simpatican i on zeli da bude samnom... e problem je sto ja mogu da budem sa njim.. ali mene i dalje ovaj prvi privlaci i volela bih da sa tim prvim nastavim i imam sto bolju vezu.. A ovaj treci... e pa kod njega ako jednom uprskam (u smislu da budem s njim, pa prekinem) gotovo je, ali i sa njim bih mogla na duze staze.... mislim svidja mi se...

E ajde sad resite ovu slagalicu i zbrku.... :roll:
HVALA!

ovog što te forta oteraj u ... nazad u vojsku
ovaj je drugi - psihopata - bezi dalje od njega, ko zna kakav poremecaj ima
treci - nije losa ideja

savet: čovek je proklet - uvek teži za onim što ne može da ima
pašče - klečace, plakace, trpece uvrede i ponizenja,jer Boze moj - volim ga takvog kakav je 8)
mila:
ali mene i dalje ovaj prvi privlaci i volela bih da sa tim prvim nastavim i imam sto bolju vezu.. !
- da li si ti devojko svesna svoje nesvesti:roll:
 

Back
Top