Koji je vaš omiljeni političar?

volimo_hashish_oci_nam_se_cakle_t2.jpg
bas zato ga volim......a jos i gej......
 
A,ako ćemo ko su nam najveći prijatelji:

200px-TraianBasescu.jpg


Trajan Basesku

fhihlcet35663.jpg


Tomas Flajner,koga sam već počeo smatrati Švajcaro-Srbinom...

Oberg.jpg


Jan Oberg je za mene Danac-Srbin...

Zorkin_2003.jpg


Obojica sa slike,mada više ovaj levo(Valerij Zorkin).Za njim je i Vladimir Putin.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zanimljivost:Ne znam kako,ali desilo se da su i Tomas Flajner i Jan Oberg iz jedine dve zemlje koje su podržale Nikolića u februaru 2008.na izborima za predsednika Srbije.(Ja sam Tadićevac)...


Od naših političara:

1.Žarko Korać
2.Božidar Đelić
3.Boris Tadić

Poshumno:

Ivo Stambolić

2023197.jpg
 
Putin, Lavrov, Hugo Chavez, Fidel Castro.
a od domacih pre svega Nikolic, Vucic, pa onda Kostunica, Marina Ragus, Maja Gojkovic, Aleksandra Jankovic iz NS, Vulin, Vucelic, Suvakovic

iz Crne Gore- naravno Andrija Mandic.

Izem ti kvar na racunaru, mrsko mi je pisati latinicom kad ne moram...:sad2:
 
a zaboravio si najveceg srbina medju srbima Vjekoslava Sheshelja, koji u Hagu "brani Srbiju od samog sebe :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Vidi stvarno zaboravih Vojislava Seselja. :rumenko:
Bez obzira na sve sto je rekao ljudima iz SNS, smatram da je izuzetno inteligentan i obrazovan covek, dobar nacionalista i covek koji vec sest i po godina nezasluzeno sedi u Hagu i tamo se lavovski bori za istinu o Srbiji i srpskom narodu.

Voleo bih da ga vidim na slobodi.

STOP HASKOJ TIRANIJI- SLOBODA SESELJU !!!
 
hoces da otmes simpetiju prijateljici.......

Којој пријатељици? :confused:
Нећу никога никоме да отимам, Дуле ми је добар друг па само зато :lol: Мада је мртва трка између њега и Славице а допада ми се и Вук Јеремић. Уствари у свакој странци имам по некога ко је симпатичан ;)

Боље да сте питали ко ми је одвратан, могу да направим супер листу :mrgreen:
 
Којој пријатељици? :confused:
Нећу никога никоме да отимам, Дуле ми је добар друг па само зато :lol: Мада је мртва трка између њега и Славице а допада ми се и Вук Јеремић. Уствари у свакој странци имам по некога ко је симпатичан ;)

Боље да сте питали ко ми је одвратан, могу да направим супер листу :mrgreen:

meni su odvratni svi zivi politicari.......:evil:
 

Back
Top