koje vere moras biti da bi bila majka

lilyl:
DODJI, da te naucim i obucim, besplatno, sa garancijom! A o mojoj popularnosti kod suprotnog pola nisi dovoljno kvalifikovana da sudis i procenjujes... :-( :-D :roll:


gazela:
Pa sama si se pohvalila, a ja ti verujem na rec...Nisam ja procenila da li si popularna, sama si to rekla...Procitaj gore.
Mozes li da mi posaljes neki udzbenik da prelistavam u slobodno vreme?

ej nije vam ovo Ženski kutak :lol: 8-)
 
tokyo:
evo vam prikladne adrese gdje možete odmjeravati svoja sexualna iskustva:

http://forum.krstarica.com/threads/148998

ovo je ipak pdf Politika ;)[/QUOTE U pravu si, dragi moj, kad dodjem u Zgreb, vodim te Esplanadu na rucak...Sta ces, neki su rodjeni za offtopic i ovde i u zivotu i kvare ovako lepu temu na kojoj mislim da, zaista ima sta da se napise. Samo, treba malo pameti...a i lepog vaspitanja. Poz. Tebi. /sad i ja offtopic, ali sam bar u pocetku postovala na temu.../, za razliku.... :grin: :grin: :grin:
 
lilyl nemoj da smaras..Nego idi ti lepo na taj ratluk i ostalo...Culi smo da si riba, aj postavi sliku svoju ovde umesto ove mackice, pa da se uverimo u to...Pricu oobrezivanju ste poceli vi, a ne ja..Otkrila si nam neke stvari o sebi i shvatili smo. Od pocetka sam shvatila sta pokusavas da kazes pricom o obrezivanju i d ato nema veze sa higijenom, osim ako sex ne spada pod higijenu...Nisi skapirala da je poenta moje price da ja postujem i volim obicaje svoje drzave i religije, kao sto postujem i tudje... Pa si pocela sa hvalisanjem tipa koliko si ti dobra riba. Ako jesi neka si i neka ti je sa srecom tolka lepota
 
gazela:
lilyl nemoj da smaras..Nego idi ti lepo na taj ratluk i ostalo...Culi smo da si riba, aj postavi sliku svoju ovde umesto ove mackice, pa da se uverimo u to...Pricu oobrezivanju ste poceli vi, a ne ja..Otkrila si nam neke stvari o sebi i shvatili smo. Od pocetka sam shvatila sta pokusavas da kazes pricom o obrezivanju i d ato nema veze sa higijenom, osim ako sex ne spada pod higijenu...Nisi skapirala da je poenta moje price da ja postujem i volim obicaje svoje drzave i religije, kao sto postujem i tudje... Pa si pocela sa hvalisanjem tipa koliko si ti dobra riba. Ako jesi neka si i neka ti je sa srecom tolka lepota

OFFTOPIC - Kada ces BRE, da ukapiras da ne postujes u kontekstu sa temom? Sidji sa ove teme i idi gde te poslao Tokyo. Sebe nikad nisam nazivala Ribom, to tebe mozda tako zovu. I okani me se, vrlo si nevaspitana. Lepo ti rekoh SJASI, ali to do tebe izgleda ne dopire...Mislim da je ovde potrebna intervencija moderatora, kada si ti u pitanju. NE KVARI TUDJU TEMU, postuj ako umes ili se skloni, sto kazes NE SMARAJ posten svet !!! Meni se, vise ne obracaj, budi ljubazna, caskaj sa nekim ko je za tebe raspolozen, ako nekog takvog, sebi slicnog i nadjes....sto ti od srca zelim !!!END. :roll: :roll: :roll:
 
lilyl:
tokyo:
evo vam prikladne adrese gdje možete odmjeravati svoja sexualna iskustva:

http://forum.krstarica.com/threads/148998

ovo je ipak pdf Politika ;)[/QUOTE U pravu si, dragi moj, kad dodjem u Zgreb, vodim te Esplanadu na rucak...Sta ces, neki su rodjeni za offtopic i ovde i u zivotu i kvare ovako lepu temu na kojoj mislim da, zaista ima sta da se napise. Samo, treba malo pameti...a i lepog vaspitanja. Poz. Tebi. /sad i ja offtopic, ali sam bar u pocetku postovala na temu.../, za razliku.... :grin: :grin: :grin:

hm hm...izgleda da dugo nisi bila u Zagrebu...sad se zove The Regent.. :D
a kad bi ugledala cjenovnik mislim da bi ipak pojeli ručak negde u Tkalči :mrgreen:

a sad lepo natrag na temu

ili da se prebacimo na neko komotnije mesto na forumu? 8-)
 
adem_ks:
kako su jevreji dosli do toga da je obrezivanje zdravo i da je pozeljno za "zdravlje" ne znam,
adem_ks:
ali je taj dobar obicaj prenet i nama, doduse kako cujem i u ovim trulim kapitalistickim zemljama se preporucuje i prihvata na veliko. a sto se devojcica tice, nikada nisam naleteo na podatak da se bilo kakvo secenje treba vrsiti nad njima, mislim sto se vere tice. iako to neki rade [kao sto i piju ili kradu ili...]

Na pedesetak stepeni u hladu, od znoja i nedostatka vode za redovnu higijenu, ispod kozice se stvara tzv. smegma, koja je leglo bakterija i potencijalne bolesti.........zato su narodi koji zive u pustinjskim oblastima, provallili da kada nema kozice, nema ni skupljanja smegme, odnosno bakterija.......isto vazi i za jedenje krmetine ili pijenje alkohola........na 50 stepeni, onaj ko bi skrkao pola praseta i popio litar ljute, tesko da bi preziveo do veceri........

Mnogi obicaji i navike, koje su utkane u religije, su u stvari , samo upakovane iz svakodnevnog zivota, tih ljudi........

Sto se tice otimanja deteta bilo kome, a zbog religije ili verovanja koje upraznjava, pod uslovom da dete nije zlostavljano.........to je loodilo........ :evil:

Sto kaze Iron, ne oduzimaju se deca narkomanima, alkosima, probisvetima., pa ne bi trebalo ni po veri .........
 
Videla sam, sinoc u Dnevniku na Pinku tu mladu, 23.godisnju zenicu, koja mi je delovala vrlo stalozeno, pristojno i pribrano, obzirom da je odvojena od svoje sedmomesecne bebe Hane....Bila sam, iskreno dirnuta, ONA JE IZNAD SVEGA MAJKA.... Nepravda, po meni, moralo je da se za taj razvod nadje neko drugo resenje, a ne da razlog oduzimanja deteta bude verska pripadnost majke !!!A, jel on Mu :evil: unista, Mormon, Hari Krisna....Niko to nije pitao!!!!
 
inagadadavida:


Na pedesetak stepeni u hladu, od znoja i nedostatka vode za redovnu higijenu, ispod kozice se stvara tzv. smegma, koja je leglo bakterija i potencijalne bolesti.........zato su narodi koji zive u pustinjskim oblastima, provallili da kada nema kozice, nema ni skupljanja smegme, odnosno bakterija.......isto vazi i za jedenje krmetine ili pijenje alkohola........na 50 stepeni, onaj ko bi skrkao pola praseta i popio litar ljute, tesko da bi preziveo do veceri........

Mnogi obicaji i navike, koje su utkane u religije, su u stvari , samo upakovane iz svakodnevnog zivota, tih ljudi........

Sto se tice otimanja deteta bilo kome, a zbog religije ili verovanja koje upraznjava, pod uslovom da dete nije zlostavljano.........to je loodilo........ :evil:

Sto kaze Iron, ne oduzimaju se deca narkomanima, alkosima, probisvetima., pa ne bi trebalo ni po veri .........


Pa ako se "kajmak" stvara na +50 onda ne vidim zašto bi se to primenjivalo na ostatku sveta? Uostalom možeš ti da se ne pereš i na -10 pa ćeš opet biti pod bakterijama. Svašta! A što je harala kuga po srednjem veku? Zbog nehigijene....

Bog ga stvorio kako je želeo ne bi valjalo dirati.
Uostalom ulazimo u ledeno doba pa ovi sa kabriolet djokama nek vide...
 
tokyo:
lilyl:
hm hm...izgleda da dugo nisi bila u Zagrebu...sad se zove The Regent.. :D
a kad bi ugledala cjenovnik mislim da bi ipak pojeli ručak negde u Tkalči :mrgreen:

a sad lepo natrag na temu

ili da se prebacimo na neko komotnije mesto na forumu? 8-)
Jel imas neki predlog? gde vodis? ;) ;) ;) Ajdemo kod Tkalci-a ili kako se vec zove...Kakva je klopa? :wink:
 
adem_ks:
kako su jevreji dosli do toga da je obrezivanje zdravo i da je pozeljno za "zdravlje" ne znam, ali je taj dobar obicaj prenet i nama, doduse kako cujem i u ovim trulim kapitalistickim zemljama se preporucuje i prihvata na veliko. a sto se devojcica tice, nikada nisam naleteo na podatak da se bilo kakvo secenje treba vrsiti nad njima, mislim sto se vere tice. iako to neki rade [kao sto i piju ili kradu ili...]

A jel bogati, jel si se radovao "lepom običaju" kad su te držali za ruke i za noge dok su kasapili?

Vidi običaj je nastao u vreme kada o ljudskim pravima ne da nije moglo da se priča nego ljudi nisu ni znali čemu to služi!

p.s. što se ženskih tiče imaš obrezivanje klitorisa po Indiji i Pakistanu i dan danas. Isto drže i za ruke i za noge... Po njihovoj veri žena ne treba ni da uživa...
 
[!

p.s. što se ženskih tiče imaš obrezivanje klitorisa po Indiji i Pakistanu i dan danas. Isto drže i za ruke i za noge... Po njihovoj veri žena ne treba ni da uživa...


To sam ja rekla, ali mi je bilo suvise odvratno da pisem to...Citala sam ispovesti tih devojaka..Jezivo i ponizavajuce
 
adem_ks:
neke teme ne volim cak ni da komentarisem, ali me zato interesuje misljenje forumasa
Сипац, а од када те то тебе заболе за србе и њихову децу, када сте нашу српску децу убијали и клали на косову, одакле то теби толико душебрижништво за нас?
Нешто си хтео рећи овим цитатом из новина?? Видиш таквих ликова у албанији има на милион па се ми небакћемо са вашим становништвом ко је кога убио, избо,киднаповао или отео!! Гледај своје двориште немој туђе!!
 

Back
Top