Koje Vas grupe nerviraju i zasto......

Prezirem grand i ostale narodnjacke "zvezde" i dodje mi da crknem kada vidim koliko se ljudi uzivljavaju u celu tu pricu sa narodnjacima i koliko ih ljudi vole-a oni sluze samo za ispiranje mozga :evil: !!!Nadovezujem se na pricu sa nasim "rokerskim i tehno" grupama...Iskreno ne volim ni metal,ali nemam nista protiv...Drago mi je da je neko smislio ovu temu... ;)
 
Onaj krelac Eminen, bas danas sam gledao neki njegov spot, ne ceo naravno, to bi bilo previse. Taj momak je pravi kreten i opasno me nervira, osecam da ce jednog dana da ga upucaju kao i onog njegovog kolegu iz Amerike (ista fora, doveli ih sa uluce da zaradjuju na izgubljenim klincima)...
A jos vise me nerviraju oni koji vole tog malog magarca i trude se da budu kao on...
 
+SpookyGirl+:
Pitam se koje su grupe po tebi satanisticke.... :?

takozvane satanisticke grupe su danasnji metalci, cija je preteca u rocku, koji je zacet mnogo, mnogo godina ranije, tako da su svi pravci koji su iz njega nastali ocrnjeni na ovaj ili onaj nacin od ljudi koji ne razumeju metal, tj da bi ga razumeli morali bi da znaju nesto o rocku a posto ne znaju sta je to, (a kamoli da je od Lennona potekla peace parola, o Morisonu da ne tupim), onda ne mogu ni da razumeju danasnje oblike bunta u muzici i brkaju religiju sa tim.....
sve u svemu,
sestro,
ne opterecuj se takvim komentarima:)
 
Postoje mnogi bendovi koji se nisu spomenuli ovde... njihova lista bila bi prilicno dugacka. Iskreno, retki su oni koji danas imaju sta da kazu ili odsviraju a da se sve to vec nije negde culo... sto se mene tice, sve je to jezivo dosadno i iritirajuce. Mada... nista od toga kao mladi buntovnici koji prvog dana ustanu protiv svojih roditelja a vec sutradan ustanu protiv ostatka sveta i odmah bi da ruse ceo sistem... kao recimo taj djavolak Eminem... mozda muzicki receno Gluvinem daleko bolje opisuje "smrdljivka" koji se krije iz tog pseudonima.
 

Back
Top