Koje imate potrebe?

Vidiš, ovo je zanimljivo, i to sam na neki način počeo da radim, da vodim neki dnevnik lične psihoanalize.
Interesantno cvetoje .
Čini mi se da smo slični mi.
I ja imam oduvijrk sklonost ka psihoanalizi,
Jer sam po prirodi za to talentovana - spasilo me.
Imala sam baš velike nevolje i "izazove"(da ne kažem probleme) gdje bi većina pukla, završila na marginama društva ili nešto treće,
A ja sam ganjala težak faks, ostvarila socijalne veze, ostvarila ljubavni odnos itd.

E pa, pokušaću tako nešto
Zarad povećanja konekcije same sa sobom.
I da prepoznam svoje potrebe.
 
Interesantno cvetoje .
Čini mi se da smo slični mi.
I ja imam oduvijrk sklonost ka psihoanalizi,
Jer sam po prirodi za to talentovana - spasilo me.
Imala sam baš velike nevolje i "izazove"(da ne kažem probleme) gdje bi većina pukla, završila na marginama društva ili nešto treće,
A ja sam ganjala težak faks, ostvarila socijalne veze, ostvarila ljubavni odnos itd.

E pa, pokušaću tako nešto
Zarad povećanja konekcije same sa sobom.
I da prepoznam svoje potrebe.
Ja sam možda neko više sa margine, uglavnom, brbljiv sam na nekom svom fb profilu, i tako, imam potrebu puno da pišem, ali sada sam to uradio tako što sam otvorio drugi fb profil, bez prijatelja, i tu pišem 'što na umu, to na drumu', ali za sebe, i posle to malo analiziram. Videću kako će to ići.
 
Ja sam možda neko više sa margine, uglavnom, brbljiv sam na nekom svom fb profilu, i tako, imam potrebu puno da pišem, ali sada sam to uradio tako što sam otvorio drugi fb profil, bez prijatelja, i tu pišem 'što na umu, to na drumu', ali za sebe, i posle to malo analiziram. Videću kako će to ići.
A papir olovka, ništa?

Slušala sam nešto kao koliko se bervnih završetaka koristi kad pišemo olovkom (fazon 200 ili 300 i nešto)
A kad kucamo samo 6

Tako je neki odnos otprilike 286:6
 

Back
Top