Koje imate potrebe?

Slika-1.-wifi.jpg

Ja sam ovisnica o mobilnom
I samo mi je važno da je zadovoljrna potreba za WiFi-jem i baterijom na mobilnom
 
Да ли постоји нека област психологије.. нешто... што издваја и сврстава оне код којих је распоред на пирамиди другачији?
Тема за размишљање.
Ovo je samo teorema, teorija nekog lika...
I on je ovako odredio, jer on tako misli da treba biti, ili je kod njega ili statistički tako.
Sasvim je uredu da imaš drugačije prioritete potreba.

A glede potreba, i razmisljanja,
mogu biti nefunkcionalne ili loše postavljene ili ne-postavljene.
Može se desiti da iz nekih potreba (koje nismo osvojestili) radimo nelogičvne stvari i loše po nas ili druge

Ovo je važna tema
 
Aloha,

Znate li prepoznati svoje potrebe?
Znate li skontati od koga da tražite da vam zadovolji tu neku potrebu?

I kako ste to skontali, naučili?

Prepoznala sam odavno potrebu koja je na ovoj piramidi prva.

Samoostvarenje, razvijanje talenata, kreativnost, ispunjenje.

Kreativna sam, razvijam talenat, tačnije "zanat" kako mnogi pisci govore o svom radu.

Moj najveći problem je ispunjenje. Nemam dovoljno novca da odštampam samizdat izdanje jednog romana..i drugog..Drugi bih pisala pod pseudonimom, jer je tema teška, ozbiljna a potrebno je da pišem ne samo književnim već i žargonskim jezikom.

A kako sam sve ovo skontala, kada? Onog dana kada je moj profesor srpskohrvatskog jezika i književnosti, nosio moj pismeni rad po celoj gimnaziji. Sva odeljenja u toj smeni su bila upoznata sa mojim pisanijem :)

Kako ostvarujete svoje potrebe, želje?
 
Prepoznala sam odavno potrebu koja je na ovoj piramidi prva.

Samoostvarenje, razvijanje talenata, kreativnost, ispunjenje.

Kreativna sam, razvijam talenat, tačnije "zanat" kako mnogi pisci govore o svom radu.

Moj najveći problem je ispunjenje. Nemam dovoljno novca da odštampam samizdat izdanje jednog romana..i drugog..Drugi bih pisala pod pseudonimom, jer je tema teška, ozbiljna a potrebno je da pišem ne samo književnim već i žargonskim jezikom.

A kako sam sve ovo skontala, kada? Onog dana kada je moj profesor srpskohrvatskog jezika i književnosti, nosio moj pismeni rad po celoj gimnaziji. Sva odeljenja u toj smeni su bila upoznata sa mojim pisanijem :)

Kako ostvarujete svoje potrebe, želje?
Šaljem ti ogroman zagljaj i podršku.❤️❤️❤️

I ja imam najveću potrebu za kreativnosti, razumijem te.
 
Aloha,

Znate li prepoznati svoje potrebe?
Znate li skontati od koga da tražite da vam zadovolji tu neku potrebu?

I kako ste to skontali, naučili?
Imam samo jednu.
Da me svi ostave na miru.
Lako se to realizuje.
Samo kazes istinu svima u lice.
Ljudi to ne vole i okrenu se i odu.
Meni to bass odgovara trenutno.
 
Definitivno pripadanje. Porodica.
Na ovom svetu je jako malo empatije, ma koliko se forsirano priča o njoj. Većina ljudi je ravnodušna kao pustinja, takve su im i duše..prazne i neosetljive.
Poštovanje i ljubav dobijamo od veoma malog broja ljudi. Razumevanje. Prihvatanje.

Trebalo bi upoznati dušu pustinje :)
 

Back
Top