Koja je svrha života?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cherry Max:
Koja je svrha života na ovoj našoj planeti? Razmislite malo, po ceo dan šta radimo, mučimo se, da li u školi, na poslu ili bilo gde, svi zahtevaju nešto od vas, nemate vremena za sebe, a ni za druge, sve dok ne napunite 70. Šta će mi posle život? Da li je to svrha? :(
Daj, sto uopste traziti svrhu zivota??? Samim tim sto smo rodjeni i sto nam je omoguceno da zivimo, znaci da nismo tu bezveze. Ako nista drugo, onda bar da bismo stvorili jedan ili vise novih zivota... Ja u skoro svakom danu uzivam kao da mi je poslednji, jer ko zna sta ce biti sutra.....
 
e sve sam na netu video...al ovo mi je prvi fan majkla dzheksona...jbte dal je mogutje da se neko lozhi na onog frika...shta se slazhesh shta se slazhesh...ajd da te nisam chuo narochito na temi tipa svrha zhivota...
 
AntunTun:
e sve sam na netu video...al ovo mi je prvi fan majkla dzheksona...jbte dal je mogutje da se neko lozhi na onog frika...shta se slazhesh shta se slazhesh...ajd da te nisam chuo narochito na temi tipa svrha zhivota...

ti čoveče baš nemaš pojma o životu. :?
nije on frik- on je CAR 8-)

michael20jacksonun9.gif
 
Billie Jean:
I to bi bio spam,jer to nije tema

chuj...80% postova na svashtari je spam...a ova tema je zhvakana po filozofiji xy puta...to shto je neko cheljade stavilo prs na chelo i zapitalo se uoptje nije za otvaranje teme...al kad je vetj otvorena onda mozhemo sebi dopustiti luxuz besciljnog pisanja...lepo si mogla argumentovati kako je majkl jedan izvrsan stvaralac...
ja se iskreno nadam da je ovaj drugi majklov fan samo neko ko se shali...dva fana majkl dzheksona su vetj previshe...
 
Pa u čemu jeste svrha? Ja smatram da je svrha života obezbediti bolje i lepše sutra, ne samo za sebe već i za druge. Mada to pitanje je mnogo nezgodno. Koja je svrha življenja životinja? Koja je svrha življenja majmuna? Teško je shvatiti te stvari. Mada sam pristalica toga da se sve dešava sa razlogom, ovu tematiku ću izgleda morati da zaobiđem.
 
AntunTun:
chuj...80% postova na svashtari je spam...a ova tema je zhvakana po filozofiji xy puta...to shto je neko cheljade stavilo prs na chelo i zapitalo se uoptje nije za otvaranje teme...al kad je vetj otvorena onda mozhemo sebi dopustiti luxuz besciljnog pisanja...lepo si mogla argumentovati kako je majkl jedan izvrsan stvaralac...
ja se iskreno nadam da je ovaj drugi majklov fan samo neko ko se shali...dva fana majkl dzheksona su vetj previshe...
Ima nas,samo malo bolje obidji forum !!! Na temi o njemu su svi argumenti ! Nemam nameru da se raspravljam sa tobom,a uostalom ko si ti da dajes sud o nekome da li je frik ili ne,da li mu je dobra muzika ili ne ? Ako ga ti ne podnosis,to je tvoj problem,i savrseno me ne zanima to sto pricas o njemu,jer ja znam razloge zasto ga volim i slusam sve ove godine i zabole me sta mislis o njemu !

Evo ucinicu ti pa cu reci :Majkl je jedan izvrsan stvaralac,ko je jos postigao njegov uspeh od pevaca ?!?NIKO !!! Thriller je jos uvek najprodavaniji i najbolji album svih vremena,on je najbolji igrac svih vremena i ima najbolje spotove !
 
Ali kada malo bolje pogledamo stvari, sve zavisi čime se čovek bavi. Ako je policajac, onda mu je svrha življenja da sprovodi mir i red i da obezbedi bezbedan život drugima. Ako je perak, da obezbedi hranu drugima. Ako je razbojnik, da zagorčava druge živote, itd. Ali nije to jedina njihova svrha postojanja. Šta je sa njihovim privatnim životima? Koja je onda svrha postojanja nekog lezilebovića koji samo troši tuđe pare?
 
najprodavaniji je jer je velika vetjina ljudi retardirana shto na zhalost dokazuje i nakazna ikona kakva je gosn majkl...pesme su mu plitke o muzici da ne govorim...igra kao da mu neko nabija shipq u anus...na stranu shto yebe decu,...znash da je skoro u japanu naplatjivao 1500$ za minut proveden s njim...e sad zamisli ti ljude koji troshe svoj zhivot na obozhavanje takvog lika eeeej breeee chovek je antichovek a ne idol...kao jaaao proveo sam minut pored majkla...jhehe ljudi su stoka indeed
 
cvele2:
Ali kada malo bolje pogledamo stvari, sve zavisi čime se čovek bavi. Ako je policajac, onda mu je svrha življenja da sprovodi mir i red i da obezbedi bezbedan život drugima. Ako je perak, da obezbedi hranu drugima. Ako je razbojnik, da zagorčava druge živote, itd. Ali nije to jedina njihova svrha postojanja. Šta je sa njihovim privatnim životima? Koja je onda svrha postojanja nekog lezilebovića koji samo troši tuđe pare?


Filozofija :lol:
 
Takoreći život nema svrhu. Ili si koristan, ili nisi, ili služiš nečemu, ili ničemu. Živi onaj ko hoće, mora samo da se umre. I ajde sad, računar na primer ima svrhu da olakša ljudski život u mnogim stvarima i on služi u te svrhe. A ako čovek ne služi onome čemu je "namenjen" kako mu onda možemo definisati svrhu postojanja? Šta, sada je on beskoristan i kao takvog ga trebamo ukloniti? Mnogo je teško, dakle, definisati tačnu svrhu našeg postojanja.
 
AntunTun:
najprodavaniji je jer je velika vetjina ljudi retardirana shto na zhalost dokazuje i nakazna ikona kakva je gosn majkl...pesme su mu plitke o muzici da ne govorim...igra kao da mu neko nabija shipq u anus...na stranu shto yebe decu,...znash da je skoro u japanu naplatjivao 1500$ za minut proveden s njim...e sad zamisli ti ljude koji troshe svoj zhivot na obozhavanje takvog lika eeeej breeee chovek je antichovek a ne idol...kao jaaao proveo sam minut pored majkla...jhehe ljudi su stoka indeed
Aha...pa kad si neupucen sto pricas...brukas sebe pred onima koji znaju vise o njemu od tebe,nikog drugog...Sta si ti sad kao pametan...aha...strucnjak za debilisanje,eto to si ti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top