Koja je cena slobode?

misliš da ne ceniš sebe dovoljno?

Da nisi poseban cvetak izuzetak te da muškarac treba da bude srećan što si uopšte pristala da podeliš sebe sa njim?

Ценим себе довољно да знам да могу да издржавам саму себе.

Посебан цветак свакако јесам, да нисам таква не би ме ни оженио.

Не воли неспособне и метиљаве особе, спонзоруше и сличну фелу.
 
Ценим себе довољно да знам да могу да издржавам саму себе.

Посебан цветак свакако јесам, да нисам таква не би ме ни оженио.

Не воли неспособне и метиљаве особе, спонзоруше и сличну фелу.

te su izraze izmislili nesposobni muškarci, to znaš?
 
ako žena radi posao koji je zaglupljujuć, zatupljujuć i koji od nje pravi robota?- Da.

А ако мушкарац ради посао који је заглупљујућ, затупљујућ и од њега прави робота?

Не могу сви да бирају послове.

А жене које су добро ситуиране могу, и најчешће воле свој посао.
 
А ако мушкарац ради посао који је заглупљујућ, затупљујућ и од њега прави робота?

Не могу сви да бирају послове.

А жене које су добро ситуиране могу, и најчешће воле свој посао.

muškarac je lovac, mišić, mašina.
On i treba da ide van pećine i do the dirt work.

Rude, nafte, papiri, ulice, snegovi, matematike, hemije, banke, automobili, bageri, virusi, čekići..sve je to ono što radimo.

Ali lepota života i u živanje u njemu, to je ono zbog čega sve to radimo

Žena, više nego iko treba da radi samo i isključivo ono što voli.
Muškarce ko iebe, oni ionako vole da što više naiebu pa da ih onda žena kod kuće teši.

U čemu je draž ako i muž i žena zajedno naiebu na poslu i onda se zajedno vrate kući smoreni i mrtvi..?

valjda neko mora da bude vitez i gentleman?
 
muškarac je lovac, mišić, mašina.
On i treba da ide van pećine i do the dirt work.

Rude, nafte, papiri, ulice, snegovi, matematike, hemije, banke, automobili, bageri, virusi, čekići..sve je to ono što radimo.

Ali lepota života i u živanje u njemu, to je ono zbog čega sve to radimo

Žena, više nego iko treba da radi samo i isključivo ono što voli.
Muškarce ko iebe, oni ionako vole da što više naiebu pa da ih onda žena kod kuće teši.

U čemu je draž ako i muž i žena zajedno naiebu na poslu i onda se zajedno vrate kući smoreni i mrtvi..?

valjda neko mora da bude vitez i gentleman?

Онда једно другоме буду бенседин и подршка.
 
vecina poslova je takva
bez obzira na to ko ih radi
al pokusaj zamisliti svijet u kome zivis bez tih ljudi tj tih poslova

ne sporim
ali tvrdim da ima dovoljno muškaraca koji mogu da rade sve to.

Da bar neko (žene) bude pošteđen tog robovlasničkog sistema

- - - - - - - - - -

Не, као две особе које се воле и деле и добро и зло.

okej, ali to ne menja činjenicu da su ipak dva roba koja rade za debele gazde koji ih guze kako im se prohte, dok (o paradoksa) njihove sopstvene žene uživaju na jahtama lakirajući nokte i trudeći sa da samo budu lepe i zdrave..
 
ne sporim
ali tvrdim da ima dovoljno muškaraca koji mogu da rade sve to.

Da bar neko (žene) bude pošteđen tog robovlasničkog sistema

- - - - - - - - - -



okej, ali to ne menja činjenicu da su ipak dva roba koja rade za debele gazde koji ih guze kako im se prohte, dok (o paradoksa) njihove sopstvene žene uživaju na jahtama lakirajući nokte i trudeći sa da samo budu lepe i zdrave..

ima, ima i dovoljno mjesta po crnim kronikama za epiloge
svih prica o nasilju u porodici koje proizlaze iz tako poslozenih stvari...mada, dal je lose gospodarenje vlastitom imovinom tehnicki nasilje...o, kakvo polje za debatu...
 
ima, ima i dovoljno mjesta po crnim kronikama za epiloge
svih prica o nasilju u porodici koje proizlaze iz tako poslozenih stvari...mada, dal je lose gospodarenje vlastitom imovinom tehnicki nasilje...o, kakvo polje za debatu...

ajde sa muškarcima i đene đene

ali kad vidim žene kako rade poslove koji ih (neću preterati) ubijaju?

onda mi to liči na zaveru nekih debelih bankara koji su se nekada negde sastali i rekli "Slušaj marvo..ima da napravimo takav sistem, gde ću ja da uživam, a vi da me molite da iedete moja gomna hahaha, i ne samo to, već ćete jedni druge da poubijate oko toga ko će imati tu privilegiju i čast da iede moja gomna..hahaha..I uopšte me ne interesujete ni vi, ni vaša deca, ni dal ste muško žensko..ništa. Važno mi je samo da budem što srećniji i da iza svojih debelih zidova uživam u životu o kojem ćete vi samo da sanjate, i to ako vam dozvolim da tu i tamo virnete u neku sličicu iz mog života hahaha..I ne samo to, nego će vaše žene da troše svoj život na utrkivanje ko će i koliko da liči na moju ženu..ko oni iz zulu plemena što su se pobili oko kozerve coca-cole hahaha.."...
 
Vecina pametnih ili opamecenih zena, ulazi u taj robovlasnicki sistem

samo kada mora.

Onaj drugi deo mora da utrosi vreme koje je ustedjeno skracivanjem obaveza u kuci,

raznim pomagalima.

Onaj treci deo je izucio muza i shvatio da je sposobniji od njega, pa se bacio na

trazenje novih izazova i bez problema radi za male pare i veliku nadu.

I zaista je zanimljivo posmatrati kako se kriju iza nekih bezveznih poslova.
 
ajde sa muškarcima i đene đene

ali kad vidim žene kako rade poslove koji ih (neću preterati) ubijaju?

onda mi to liči na zaveru nekih debelih bankara koji su se nekada negde sastali i rekli "Slušaj marvo..ima da napravimo takav sistem, gde ću ja da uživam, a vi da me molite da iedete moja gomna hahaha, i ne samo to, već ćete jedni druge da poubijate oko toga ko će imati tu privilegiju i čast da iede moja gomna..hahaha..I uopšte me ne interesujete ni vi, ni vaša deca, ni dal ste muško žensko..ništa. Važno mi je samo da budem što srećniji i da iza svojih debelih zidova uživam u životu o kojem ćete vi samo da sanjate, i to ako vam dozvolim da tu i tamo virnete u neku sličicu iz mog života hahaha..I ne samo to, nego će vaše žene da troše svoj život na utrkivanje ko će i koliko da liči na moju ženu..ko oni iz zulu plemena što su se pobili oko kozerve coca-cole hahaha.."...

pa nema drugog nacina za ozbiljno bogacenje osim da upregnes radilice
mi smo imali drukciji sistem, al izgleda nije valjao vecini...perspektivnih radilica pa smo ga zamijenili ovim delux modelom i sad nam je bas super
e, sad sto si ti ustao na lijevu nogu...tvoj problem
 
ma nije
ni sloboda, ni sreca, ni ljepota, ni zdravlje...mladost i sve to...al, jbga, mnogo lose izgleda crveni ruz na kvarnim i krnjavim zubima, a zubari bagra...nece radit za dz

zubi se kvare od šećera koji je droga i koju su nam takođe uvalili, da bi im davali pare za lečenje.

Kao što većina ljudi ne može da zamisli život bez šećera, tako i većina žena ne mogu da zamisle da ne rade za neku crkavicu (od koje će dabome kupiti još više šećera)..

eto dokle je ta hipnoza otišla
 
zubi se kvare od šećera koji je droga i koju su nam takođe uvalili, da bi im davali pare za lečenje.

Kao što većina ljudi ne može da zamisli život bez šećera, tako i većina žena ne mogu da zamisle da ne rade za neku crkavicu (od koje će dabome kupiti još više šećera)..

eto dokle je ta hipnoza otišla

ma, je je...sirotinja jede kolace jer nema za leba
nego, bez zajbavanja - kako stvari stvarno stoje u nekoj zemlji najbrze ces saznat gledajuci "osmjehe" populacije preko 3 banke
sto je narod krezaviji to je siromasniji i jaz bogati siromasni je veci
 
ma, je je...sirotinja jede kolace jer nema za leba
nego, bez zajbavanja - kako stvari stvarno stoje u nekoj zemlji najbrze ces saznat gledajuci "osmjehe" populacije preko 3 banke
sto je narod krezaviji to je siromasniji i jaz bogati siromasni je veci

u vreme stare Engleske, šećer je bio veoma skupa roba.
Imali su je samo bogatuni.
I naravno, propadali su im zubi.

S druge stane, da bi izgledali kao bogatuni, siromasi su bojadisali zube u crno. (say no more..)
 

Back
Top