Koj mob imate,i da li ste zadovljni njime?

novo ljubimce nokia e71
nokia_e71_4.jpg


za sada - prezadovoljna :D
 
Dobio novu iz Shwabije od tetke,pa odneta u BG nemogu da se setim ali mislim da se firma zvala nesto kao Japanelektronik ili tako nesto,na NBG-u,da je dekodiraju na mobtelovu mrezu......
Hmmmmm.....nesto mi nije jasno!?Ne znam kako je "tada" funkcionisala mobtelova mreza ali taj fon nije mogao da radi na SIM karticu(jer uopste nije ni imao slot za karticu)!?
Ja sam ga imao na nekoj D mrezi koja je radila samo za Austriju jos 1997(kad je to bilooooo;) )
 
Stigla Nokia N95.
Extra kvalitetna stvar (naravno govorimo o originalu).
Ima sve sto je potrebno za vecinu korisnika telefona.
Trenutno se zanimam sa GPS navigacijom i radi odlicno.
Pre ovog sam posedovao model Nokia 8800 (original) i sem izgleda nisam imao nista drugo,tako da sam ga prodao.
Pozz
 
Hmmmmm.....nesto mi nije jasno!?Ne znam kako je "tada" funkcionisala mobtelova mreza ali taj fon nije mogao da radi na SIM karticu(jer uopste nije ni imao slot za karticu)!?
Ja sam ga imao na nekoj D mrezi koja je radila samo za Austriju jos 1997(kad je to bilooooo;) )

Ma Dupont, znas sta je dalje bilo,...rekose da je radila na nekakvoj NMT900 mrezi, i da nisu mogli da je srede da radi kod nas nasta sam se osorio kao dete ked mu uzmu lizalicu....kakvo je to razocaranje bilo da samo znas.Posle nje su mi dali N 6110 mislim, pa 7110....ma uglavnom sam imao nokije....
 
Ma Dupont, znas sta je dalje bilo,...rekose da je radila na nekakvoj NMT900 mrezi, i da nisu mogli da je srede da radi kod nas nasta sam se osorio kao dete ked mu uzmu lizalicu....kakvo je to razocaranje bilo da samo znas.Posle nje su mi dali N 6110 mislim, pa 7110....ma uglavnom sam imao nokije....

pa kazem ti....ta nokia nije imala slot za sim karticu...nisi mogao nigde da ubacis karticu nego su te "direktno" povezivali na mrezu!
 
Imam tek 2 nedelje ovaj telefon i mogu samo reci PREZADOVOLJAN sam!

HTC-Magic-India.jpg


Pre njega sam za 11 godina (od osnivanja mts-a) koristio veliki broj telefona uglavnom skupljih, ali kad sam presao na HTC Magic razlika je drasticna. kao da sam se do sad vozio u jugu i onda presao na bmw ili mercedes. :)
Ne preterujem stvarno
 
Poslednja izmena:

Back
Top