Koga biste na forumu....

Када би свако ко отвори своју тему имао право брисања, не би требала модерација

На почетку би било мало више брисања и освете, али би се и то временом стабилизовало...

u tom slučaju ja nikada ne bih otvarala teme :D

Jer, kad god zagusti ja odem da radim i ostavim drugima :D

Npr. Mrkalja.

Nemam običaj da stavljam na ignore; to mi je nezreli nekako. Samo kad vidim sa neko smara do iznemoglosti tako što me stalno pominje ili replicira stavim na ignore, zato što mi zatrpava notifikacije do te mere da ne vidim ništa od drugih forumaša. Jedan poduži period jesam držao rečenog.

Која си ти смејурија,...

ne znam po čijem nalogu ja radim :think:

Jednom mi neko ovde reče CIA. To je za mene otkriće. Onda mi duguju velike pare. :D

Ако имаш интегритет, онда ће главни инквизитор да те склони.

Ако све сведеш на ЗиС, онда имаш пуно обожаватеља, који кликћу и куцкају, што доводи до профита ...

Ако имаш интегритет, онда ће главни инквизитор да те склони.
pa da, nemam ga. tj tačnije rečeno, nije mi do toga da ga imam ovde. ;)
Ако све сведеш на ЗиС, онда имаш пуно обожаватеља, који кликћу и куцкају, што доводи до профита ...
tako je. Ima i koji bi banovali kao što neko reče na temi ;), ali bože moj

...trajno banovali?
Ko vam se smučio?
Ko vas nervira?
Kog ste stavili na ignor?
I zašto?
nikoga, ima toliko retrdiranih ili ogranicenih likova bez koji ne bi bilo zabave:lol: ili preletnja nebuloza u staru, niko mi se nije smucio sem u nekoj meri likovi koji smaraju...Ne nervira me nikako, ignor listu nemam. Zasto nemam? Zato sto msm da ne treba sebi da dajem pravo u net prostoru( ovog formata) bilo koga da targetiramo ili taj neko to meni to da radi-odmah vidis da imas posla sa dijagnozom koja ,,kune" druge dijagnoze...Boli me uvce sta taj neko misli da ja msm ili tako vec nesto...Sve citam, ne visim ovde, sindrom blokiranja imaju ljudi kojima je forum zivot i potvrda zivota.

Back