Ko zna više, više će mu se i suditi

Duhovno se ne može prodavati. Ti ljudi moraju od nečega da žive.
Ako najveći doprinos daju pomažući ljudima da pronađu svoj
duhovni put, onda bi šteta velika bila da rade nešto drugo.

Generalizacije su uvek nezahvalne. Da postoji samo jedan čovek
među njima koji nema tako loše namere kako ih ti vidiš, pogrešio
si.
Ti ljudi tmaju od čega da žive, imaš normalne poslove. No tad mora da se radi, u tome je problem...
 
u život između života da vidim gde sam sve grešio u ovom i da čekam sledeći život ili ako sam baš loš i nepopravljiv onda u Recycle Bin da se napravi bolja duša od mojih delova :p
To ja vidim.kao pakao svestan sebe da jos postojis a nisi nigde sam samcijat u nekoj crnoj rupi i cekas nesto vecno a nikako to da dodje a ne znas ni sam sta cekas bez cilja ali to je za mene pakao a tebi to nije.Znaci stvarno pakao ne postoji.
 
To ja vidim.kao pakao svestan sebe da jos postojis a nisi nigde sam samcijat u nekoj crnoj rupi i cekas nesto vecno a nikako to da dodje a ne znas ni sam sta cekas bez cilja ali to je za mene pakao a tebi to nije.Znaci stvarno pakao ne postoji.
nije pakao.imaš ljude koji su imali NDE iskustva i ljude koji su pod hipnozom vraćani u život između života i svi kažu da je taj život između života nešto neuporedivo lepše i bolje nego život...tu se čovek druži sa drugim dušama i sa učiteljima proučava prethodni život da bi se spremao za sledeći....e sad ako neko baš zabrlja i nema načina da se ta duša izbeli onda verovatno ide u Zaborav ili Recycle Bin...
 
Imam, al ne zanima me lova. Zato sam ovde....
Aha, tu smo. Dakle generalizaciju je sklepala zavist.

Moglo je biti da ti nemaš šta da daš, pa onda veruješ da ni drugi
ne mogu tako nešto imati i da su svi prevaranti.
Ako ti imaš šta da daš, a oklevaš da to podeliš sa drugima, onda
je normalno da si malo ljut na njih, jer imaju hrabrosti koju ti
nemaš. Pa, pozabavi se time..
 
Aha, tu smo. Dakle generalizaciju je sklepala zavist.

Moglo je biti da ti nemaš šta da daš, pa onda veruješ da ni drugi
ne mogu tako nešto imati i da su svi prevaranti.
Ako ti imaš šta da daš, a oklevaš da to podeliš sa drugima, onda
je normalno da si malo ljut na njih, jer imaju hrabrosti koju ti
nemaš. Pa, pozabavi se time..
maksa deli to što ima da da po pitanju duhovnosti ovde besplatno...njegov nastup na ovom pdfu je njegova propoved...sad dal je uvek korisno to što kaže to je druga stvar...
 
Pa sto mi nisi poslao racuna,nemoj biti neozbiljan kad je lova u pitanju...novac je dakle spreman i to uopste nije mala cifra e sad ako si zaista voljan da to prebacujem trebas uplatiti oko 200 eura za nekih administrativnih troskova ovde u banci i nakon toga lova je tvoja...!!! :mrgreen:
a ti li si onaj nigerijski princ što šalje svima pisma da želi da im donira milion dolara samo ako mu malo pomognu davanjem izvesne sume unapred? :p
 
a ti li si onaj nigerijski princ što šalje svima pisma da želi da im donira milion dolara samo ako mu malo pomognu davanjem izvesne sume unapred? :p
E konacno si me provalio,do sada sam uspesno krio identitet ali tolko je bilo,s tobom nema zezanja...gde se bas sad nadje da uletis pre nego sto dovrsim biznis razgovor sa pevacem,bas nam je lepo krenulo... :D
 

Back
Top