Ko ''vlada'' Srbijom?

@Stoio

Ebga moj Stoio problem je samo u tome što Hazari ne postoje.
Ima ih još samo u književnoj imaginaciji Kestlera, u glavama kvazianalitičara, tipa pisca onoga attacha iz uvodnog posta teme, šarlatana kalibra Lucića i njihovih, zavisno od vremena, više ili manje brojnih, vjernika.

A,da li postoje one licnosti koje su navede u prilogu?A,da li postoje one silne firme i da mozda nije laz da su te fime kupile navedena preduzeca u Srbiji.Da nije laz ko stoji iza tih firmi.I sto je najgore,tek ce te progledati kada se i s Vojvodinom desi kao s Kosovom.A,dotle ce Ceda,Dulic,Kandic,Vuco i ostala bagra uzimati dobre apanaze od Sorosa,jer su placeni da takve kao sto si ti zanovetaju ''demokratijom'',boljem zivotu itd.
 
Ako odluči da objašnjava, Weishaupt će to objasniti na posebnoj temi.



Illuminati na žalost ne vladaju Srbijom, čak štaviše, jako su slabo organizovani u Srbiji. Ovi ljudi u prilogu iz uvodnog posta jesu illuminati, ali još ne vladaju Srbijom. Dokle...

Kada tvoji ''idoli' iluminati budu zavladali u potpunosti ova Srbija nece ni postojati,vec ce biti svedena na pasaluk.Sam si rekao i priznao da su ovde validne titovsko-avnojske granice.To znaci da ako prodju ovi u Srbiji sto ih ti podrzavas ode i Vojvodina.I prestani vise s licemerstvom da ti brines o Srbiji i da volis Srbiju.
 
Srbijom "vlada" Vlada ,koja je pod uticajem bivseg Milosevicevog ministra i tajkuna Miskovica ,jer je cinjenica da maltene sve stranke finansira Miskovic(osim SPO,LDP i DS koja se koliko toliko brani njegovog uticaja) ,a dokaz za to je i odbijanje Parlamentarnih stranaka da se raspravlja o poslovanju Miska i njegove stranke.

Sve ostalo je "trla baba lan ,da joj prodje dan".

Miskovic je mason kao i Dinkic tako da finansiraju jedan drugog,''braca'' su,Taj Miskovic je pokupovao sve od 2000-te na ovamo.A sto se tice parlamentarne istrage,Cedica je to i predlozio znajuci da to nece proci i odigrao igricu na koju si ti ocigledno pao.
 
A,da li postoje one licnosti koje su navede u prilogu?A,da li postoje one silne firme i da mozda nije laz da su te fime kupile navedena preduzeca u Srbiji.Da nije laz ko stoji iza tih firmi.I sto je najgore,tek ce te progledati kada se i s Vojvodinom desi kao s Kosovom.A,dotle ce Ceda,Dulic,Kandic,Vuco i ostala bagra uzimati dobre apanaze od Sorosa,jer su placeni da takve kao sto si ti zanovetaju ''demokratijom'',boljem zivotu itd.
A da li se u knjizi gospodina kojeg si pomenuo navode i autentični dokumenti koji stoje iza tih njegovih tvrdnji?

Čisto sumnjam.

A sumnjam zato što samo onaj koji pojma nema, ne o istorijskim izvorima i njihovoj obradi, nego o elementarnom konsultovanju relevantne naučne literature, može da koristi pojam Hazar i da pri tom pretenduje na to da bude ozbiljno shvaćen.

Nega ozbiljno mogu shvatit samo takvi kao što si Ti.
 
A da li se u knjizi gospodina kojeg si pomenuo navode i autentični dokumenti koji stoje iza tih njegovih tvrdnji?

Čisto sumnjam.

A sumnjam zato što samo onaj koji pojma nema, ne o istorijskim izvorima i njihovoj obradi, nego o elementarnom konsultovanju relevantne naučne literature, može da koristi pojam Hazar i da pri tom pretenduje na to da bude ozbiljno shvaćen.

Nega ozbiljno mogu shvatit samo takvi kao što si Ti.

Autenticni dokumenti:shock:Pa proveri na sajtu Agencije za privatizaciju koje su firme pokupovale ova navedena preduzeca po Srbiji.Jeli istina ono oko nevladinih organizacija.Tvoje je da sumnjas i dalje.I kakav sam ja to,izvini.
 
Autenticni dokumenti:shock:Pa proveri na sajtu Agencije za privatizaciju koje su firme pokupovale ova navedena preduzeca po Srbiji.Jeli istina ono oko nevladinih organizacija.Tvoje je da sumnjas i dalje.I kakav sam ja to,izvini.
Prijatelju nisam ja mislio na takvu vrstu podataka, nego npr. na tvrdnje tipa kao što je ona da su u današnje tranzicijske zemlje upravo Rotšildi i ugurali komunizam.:shock:

Meni je zahtjev za dokumentacijom takve jedne tvrdnje, jednostavno posljedica profesionalne deformacije.
 
Prijatelju nisam ja mislio na takvu vrstu podataka, nego npr. na tvrdnje tipa kao što je ona da su u današnje tranzicijske zemlje upravo Rotšildi i ugurali komunizam.:shock:

Meni je zahtjev za dokumentacijom takve jedne tvrdnje, jednostavno posljedica profesionalne deformacije.

Lenjin je upravo parama dinastije Rotsild izveo revoluciju u Rusiji.Moj prijatelju ima dosta toga iz istorije gde su velike ''slucajnosti'' koje se ne uce u skolama i univerzitetima ili su namerno-nenamerno izostavljene.
 
NOVI SVETSKI POREDAK
Novi svetski poredak gura čovečanstvo u ropstvo kroz kontrolu hrane, energije, kredita, finansija i ličnih sloboda, kako bi se ostvarila njihova suština da poremeti i destabilizuje ljudsko društvo, pritom konstanto puneći uši čovečanstvu kako je to za njegovo dobro, kako je to civilizacija. Svi koji žele glasno da kažu kako se sa nečim ne slažu izvrgnuti su ruglu kroz mehanizme medijske manipulacije. Tako patriotizam i nacionalizam postaju negativna svojstva a odricanje od svega što je lično i posebno postaje obrazac nove filozofije življenja gde je "Evropa" postala merilo svih stvari i cilj svih napora "zaostalih zemalja".
Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

Апсолутно тачно, једино овоме треба додати да у овом светском политичком лонцу осим НСП (новог светско поретка) постоји и НЕП (нови економски план) који је осмислила Русија и који пуном паром примењује. НЕП је створен као одговор на претње НСП о поробљавању планете.
 
Veoma su slabo organizovani u Srbiji, u kojoj je i masonerija na nivou kao i sve u državi - dakle na niskim granama. Vrlo dobro znam o čemu govorim, a ti se smej do mile volje; smeješ se sopstvenoj neobaveštenosti i neznanju.

Докле ћеш бре да ложиш све овде како си ти некакав припадник илумината. Па бре и птице на грани знају ко може да постане илуминат. На крају крајева, и да јеси, такође се зна да су они на дну лествице да не кажем пирамиде најобичније гоље које немају ни 5% целе слике, већ само онолико колико "прави Просветљени" (читај сатанисти) мисле да треба и смеју да знају.
 
За сада влада президенте и ел прајминистер.....
А ако мислиш каки су људи..премијер није лош..а ал президенте је класичан УСА пијун!
 
Veoma su slabo organizovani u Srbiji, u kojoj je i masonerija na nivou kao i sve u državi - dakle na niskim granama. Vrlo dobro znam o čemu govorim, a ti se smej do mile volje; smeješ se sopstvenoj neobaveštenosti i neznanju.

Pogresno si me razumeo nisam mislio da te prozivam, nego reci da oni koji sve rade planski i organizovano i veoma retko grese da su slabo organizovani,pa jos su i masoni-ilumonati to je za smeh,nisu oni lose organizovani nego nemaju interesa ili im planovi nisu takvi pa ih zato ovde malo ima.
 
Pogresno si me razumeo nisam mislio da te prozivam, nego reci da oni koji sve rade planski i organizovano i veoma retko grese da su slabo organizovani,pa jos su i masoni-ilumonati to je za smeh,nisu oni lose organizovani nego nemaju interesa ili im planovi nisu takvi pa ih zato ovde malo ima.

Pustili su oni pipke i ovde odavno i rade po planu i nije tesko prozreti ko su domaci izvodjaci radova,cak i vise nego ocigledno,samo ko hoce da vidi.
 
Докле ћеш бре да ложиш све овде како си ти некакав припадник илумината. Па бре и птице на грани знају ко може да постане илуминат. На крају крајева, и да јеси, такође се зна да су они на дну лествице да не кажем пирамиде најобичније гоље које немају ни 5% целе слике, већ само онолико колико "прави Просветљени" (читај сатанисти) мисле да треба и смеју да знају.

Bre svako ko se loži bre neka se loži bre, ja nikog "ne ložim", ja se nigde nisam izjašnjavao, vi ljudi sami se izjašnjavate u moje ime, sami pitate sami odgovarate. Inače, manifest satanizma ja nisam pročitao u Kroulijevim delima, no u Trećoj knjizi Mojsijevoj, od I do XI poglavlja. Svi oni golubovi, ovnovi i volovi koje je Mojsije prinosio kao žrtve prineseni su satani. Iluminati nisu satanisti. Kod iluminata ne postoji princip krvi, no princip svetla.
 
Nema njih (iluminata) mnogo u Srbiji i među Srbima jer oni nemaju nameru Srbima da ostave Srbiju.

Srbi su za njih, kroz istoriju toliko puta pokazano, virus, mali ali opasan virus, koji je svaki put kad su pomislili da su izgradili organizam NSP-a, zarazio svet. Zaraza se brzo širila i taj njihov Frankeštajn je doživljavao kolaps.

Zbog toga je njihov plan da u Srbiju ubace antiviruse, odnosno mutirane viruse po njihovoj meri, koji će da razgrade i dovedu do nestanka onog originalnog virusa, pogubnog za njihov NSP organizam.

Te njihove antiviruse možemo prepoznati svuda oko sebe. Stranke, NVO, tv stanice itd, itd.

Jednostavno, Srbija i Srbi se ne uklapaju u njihovo viđenje budućeg sveta, i kao takvi osuđeni su, od te bande, na nestanak.
Ima tu pored Srba i drugih nacija koje će da eliminišu, ali Srbija im je probni poligon. Ako ovde uspeju lako će isti recept primeniti gde god žele.
 
Bombardovanje je naručio SPS, da bi posle bombardovanja pravili radne akcije i obnovili komunizam; ali su se malo prevarili, jer Srbija nije Severna Koreja. Nema više bombardovanja, jer Srbija više ne može napasti nijednu zemlju u regionu. A planove, verovao ili ne, najbolje ostvaruju one stranke koje se pozivaju na patriotizam.
 
Bombardovanje je naručio SPS, da bi posle bombardovanja pravili radne akcije i obnovili komunizam; ali su se malo prevarili, jer Srbija nije Severna Koreja. Nema više bombardovanja, jer Srbija više ne može napasti nijednu zemlju u regionu. A planove, verovao ili ne, najbolje ostvaruju one stranke koje se pozivaju na patriotizam.

Jadan,patetican,krajnje manipulatorski odgovor,sve u tvom stilu.
 
Bombardovanje je naručio SPS, da bi posle bombardovanja pravili radne akcije i obnovili komunizam; ali su se malo prevarili, jer Srbija nije Severna Koreja. Nema više bombardovanja, jer Srbija više ne može napasti nijednu zemlju u regionu. A planove, verovao ili ne, najbolje ostvaruju one stranke koje se pozivaju na patriotizam.
У ком филму ти живиш...није ово светска завера..већ рачун светске елите која влада..да су имали бољи рачун да буде велика Србија, она би данас и била..
Све је на америм и њиховим изборима...јер су на њиховом тлу ти елитисти..сада праве резерву ЕУ јер америка полако пропада..исцрпили су је...
 

Back
Top