Ko ''vlada'' Srbijom?

dzoni8, nema više Austrougarske, a Vojvodinu ne može niko oteti Srbiji, osim ako takvi kao ti, recimo Srbi koji žive u Vojvodini, budu na referendumu glasali za nezavisnu Vojvodinu. Drugačije se Vojvodina ne može oteti. A to ko je izdajnik nije za forum. Da si mi to rekao privatno imao bi dve opcije: tužbu ili ... I to bih ti dao da biraš. Ja sam bio izdajnik Jugoslavije, dok je ta degenska država postojala. Glasao sam na referendumu u CG za samostalnu Srbiju i tvrdim da je volim više od tebe, koji ništa nije uradio za nezavisnost Srbije.
 
Ajde bre Weis po tebi smo svi Mansonjeri

masoni, Slavka :heart: moje

nip_tuck_05_Julian_303_404.jpg

samo te gledam
 
dzoni8, nema više Austrougarske, a Vojvodinu ne može niko oteti Srbiji, osim ako takvi kao ti, recimo Srbi koji žive u Vojvodini, budu na referendumu glasali za nezavisnu Vojvodinu. Drugačije se Vojvodina ne može oteti. A to ko je izdajnik nije za forum. Da si mi to rekao privatno imao bi dve opcije: tužbu ili ... I to bih ti dao da biraš. Ja sam bio izdajnik Jugoslavije, dok je ta degenska država postojala. Glasao sam na referendumu u CG za samostalnu Srbiju i tvrdim da je volim više od tebe, koji ništa nije uradio za nezavisnost Srbije.

Nema Austougarske u onom smislu kakva je bila u istoriji,pa nisu tvoja braca tako providna,nego to upakuju malo lepse za potrebe sadasnjosti i buducnosti,ali je sustina ista.Cisto,tvorevina EU je nalik Hitlerovih zamisli,samo normalno mnogo bolje upakovano,a to je engleski general iz WW2 Paton i rekao da ima osecaj da je nacizam pobedio i ako je izgubio na bojnom polju.Sto se tice izdaje,ja uvek kazem nekome sta mislim i nazovem pravim imenom.Sto se tice referenduma u C.Gori kakav je bio, je cinjenica da si ti mogao kao proverena sorta ''cojstva''da glasas i ako zivis ovde dok ostali isto tako nisu mogli.No i to je corba vase brace i jos jedan u nizu dokaza da ste reinkarnirani nacisti.
 
Nadam se da si hteo da napišeš :
Ko sve "vlada",
mislim da je to lapsus ili greška.

Nažalost Srbijom vladaju oni iz onog Registrinog članka koji je postavila na temi "Poražavajuće :( "

Znači, pre svega nepismeni,zatim mafijaško-lopovski nastrojeni "experti", ljudi čije je uopšte poreklo pod znakom pitanja,lica čije je poreklo miliona dolara i evra koje poseduju pod velikim znakom pitanja itd...

Ima toga dosta, da je i pravi roman mali, da bi se opisale i okarakterisale na pravi način te ličnosti.

Naravno ima i onih koji su tu zaista zbog države Srbije ali oni su u velikoj manjini.

Nista za dodat. TO JE CELA ISTINA!!!
 
Nema Austougarske u onom smislu kakva je bila u istoriji,pa nisu tvoja braca tako providna,nego to upakuju malo lepse za potrebe sadasnjosti i buducnosti,ali je sustina ista.Cisto,tvorevina EU je nalik Hitlerovih zamisli,samo normalno mnogo bolje upakovano,a to je engleski general iz WW2 Paton i rekao da ima osecaj da je nacizam pobedio i ako je izgubio na bojnom polju.Sto se tice izdaje,ja uvek kazem nekome sta mislim i nazovem pravim imenom.Sto se tice referenduma u C.Gori kakav je bio, je cinjenica da si ti mogao kao proverena sorta ''cojstva''da glasas i ako zivis ovde dok ostali isto tako nisu mogli.No i to je corba vase brace i jos jedan u nizu dokaza da ste reinkarnirani nacisti.

Onda je Hitler ispao najveći mangup. Ne bih rekao. Paton je bio američki general. Daj neki čvršći dokaz od "rekla kazala" da smo nacisti. Ili se i ti izjašnjavaš u moje ime? E pa nećeš moći ni da si se sa nebom spojio. Možeš da govoriš samo u svoje ime. Uzgred, nisi mi odgovorio na jedan od gornjih postova na koji način misliš da odvojiš Vojvodinu od Srbije.

...a za koga ste glasali do 2006...mislim vi koji ste glasali za nezavisnu cg

Glasali smo za Liberalni savez Crne Gore.
 
Onda je Hitler ispao najveći mangup. Ne bih rekao. Paton je bio američki general. Daj neki čvršći dokaz od "rekla kazala" da smo nacisti. Ili se i ti izjašnjavaš u moje ime? E pa nećeš moći ni da si se sa nebom spojio. Možeš da govoriš samo u svoje ime. Uzgred, nisi mi odgovorio na jedan od gornjih postova na koji način misliš da odvojiš Vojvodinu od Srbije.

Nije Hitler bio mangup,nego bolesna budala instruisana od tvojih ''idola'' da odradi odredjene poslove i probe.Da,Paton je bio americki general,moja omaska,ali bitnije je to sto je rekao i nije rekao bez razloga.Nacizam,komunizam i ostale ideologije su izum i produkt tvojih ''idola'' i samo ih reinkarnirate po potrebi prilagodjene vremenu za koja trebaju biti upotrebljene.Znaci,cim je nacizam,a jeste,izum i produkt tvojih idola,onda si i ti koji im sluzis isto to.Doduse ti si na mnogo niskom nivou vase hijerarhije,tako da ti se servira mnogo manje nego sto mislis.To sto si ti odlucio da im sluzis,je tvoje,a ja samo konstatujem tu cinjenicu i zbog toga ti nista ne pripisujem,vec na osnovu toga tvrdim to sto tvrdim.Kada necem sluzis kao ti,ti nemas svoje ja ni ''svoje ime'',samo si jedan obican mali bezvredni sraf koji ako zariba moze biti odbacen ili zamenjen,sto znaci da si potrosna roba.Takodje,nisi ni ti meni odgovorio oko prava glasa na referendumu ili si to namerno izbegao.Dalje,teski si laik kad pokusavas da manipulises,tako da na osnovu toga tvrdim da nemas dovoljne intelektualne sposobnosti i ako sebe smatras izuzetno sposobnim,ti ustvari samo hranis svoj ego i nista vise.Ovo sam ti napomenuo zbog recenice iz tvog posta ''na koji nacin mislis da odvojis Vojvodinu od Srbije''.Vi ste ti koji kujete takve planove,sam si posredno-neposredno u nekim postovima to priznao,kroz izjavu da je vas Tito nacrtao granice po kojima se danas priznaju granice na Balkanu.Znaci,sve ostvareno,ostala samo jos Vojvodina,a plus u prilogu teme je objasnjeno kako planirate da to odradite.Zato vas treba na vreme spreciti,jer ne mozete bas sve iskontrolisati.Zato ti napinjes toliko za politiku DS,jer su pogodni da odradite ovaj posao i opet ponavljam nije slucajna koalicija sa Cankom,jer slucajnosti ne postoje.
 
Mene su pitali. Ja sam u rodnom Danilovgradu glasao za nezavisnu Crnu Goru, samim tim i za nezavisnu Srbiju. A ti se ako Čanak organizuje referendum u Vojvodini potrudi da za nezavisnost glasa 5% njegovih pristalica plus Mađari i još neke manjine, sve skupa 25% ili tu negde.

Ma ko tebe više šta pita? Ti si svoje odglasao, hteo bi još da glasaš za drugoga ili da namećeš svoju volju drugima. Vi crnogorci ste ispali obične gnjide, ljigave. U Srbiji nema više crnogoraca, oni su samo stranci u ovoj zemlji.
 
dzoni, Hitler nije bio bolesna budala, nego veliki političar. Potcenjivanje tako opasnih ljudi kao što je bio Hitler je koštalo Evropu 60 miliona života. Paton je ubijen 1945. godine zato što je video i hteo da obelodani američki plan da se najvažniji nacisti dovvedu u USA gde će učestvovati u borbi protiv komunističkog istoka. Ne vredi komentarisati sa čovekom koji govori o "intelektualnim sposobnostima" svog sagovornika. Jeste, rekao sam da je Tito nacrtao granice na Balkanu i da ceo svet poštuje samo i isključivo njegove granice i određuje ih za državne pri raspadu SFRJ: Da li sam ja izdajnik zato što vidim da svet uvažava Titove granice? I da li si ti patriota zato što to ne vidiš? Slučajnosti ne postoje. I ti se upinješ za radikale, jer oni su pogodni za to da vrate Srbiju u kavez iz koje smo je izvadili 5. 10. 2000.

A ovo što piše ova beba ispod tebe ne vredi ni komentarisati; verovatno mu je krivo što se nije pitao u kojoj zemlji želi da živi, jer da se pitao to bi bila ili Jugoslavija ili SCG. Ojha.
 
dzoni, Hitler nije bio bolesna budala, nego veliki političar. Potcenjivanje tako opasnih ljudi kao što je bio Hitler je koštalo Evropu 60 miliona života. Paton je ubijen 1945. godine zato što je video i hteo da obelodani američki plan da se najvažniji nacisti dovvedu u USA gde će učestvovati u borbi protiv komunističkog istoka. Ne vredi komentarisati sa čovekom koji govori o "intelektualnim sposobnostima" svog sagovornika. Jeste, rekao sam da je Tito nacrtao granice na Balkanu i da ceo svet poštuje samo i isključivo njegove granice i određuje ih za državne pri raspadu SFRJ: Da li sam ja izdajnik zato što vidim da svet uvažava Titove granice? I da li si ti patriota zato što to ne vidiš? Slučajnosti ne postoje. I ti se upinješ za radikale, jer oni su pogodni za to da vrate Srbiju u kavez iz koje smo je izvadili 5. 10. 2000.
Ponavljam,Hitler je bio bolesna i sizofrena budala,koji je kao takav instruisan od onih tvojih ''idola''.Inace,psihopate su im omiljene zrtve,a to si i ti po sopstvenom priznanju.Posto nisam placen da lecim psihopate kojima pomoci nema,zavrsavam...
 
Rekoh ti i ponoviću: potcenjivati tako opasne ljude kao što je Hitler i nazivati ih budalama koštalo je Evropu 60 miliona života. Ja nigde nisam rekao da sam psihopata. Možeš da govoriš samo u svoje ime. Ja u tvoje ime ne govorim.
 

Back
Top