Ko ''vlada'' Srbijom?

Jadan,patetican,krajnje manipulatorski odgovor,sve u tvom stilu.

Pitanje je bilo patetično, odgovor u visokom stilu.

У ком филму ти живиш...није ово светска завера..већ рачун светске елите која влада..да су имали бољи рачун да буде велика Србија, она би данас и била..
Све је на америм и њиховим изборима...јер су на њиховом тлу ти елитисти..сада праве резерву ЕУ јер америка полако пропада..исцрпили су је...

U filmu "Čovek koji je hteo da postane kralj" iz 1976, sa Šon Konerijem i Majklom Kejnom u glavnim ulogama. Najbolji masonski film svih vremena. Dobar ti je komentar. Šteta što nema više ovakvih komentara.
 
Srbijom vlada bankarska mafija. “Pripadnici” te mafije su bivši komunisti, koji priželjkuju i koliko mogu rade na tome da se obnovi Sovjetski Savez i da se formira neki novi istočni komunistički vojni blok, čiji bi član bila i Srbija, čime ozbiljno ugrožavaju Evropu. Ti kvazi-političari imaju bolesne ambicije da se bave svetskom politikom i da preuređuju svetske odnose, a ne umeju da vladaju ni svojom zemljom. Oni godinama lažu ovaj narod da je Zapad satrulio i da će uskoro doživeti pâd, a to se, u stvari, događa Srbiji. Oni su opljačkali i narod i državu, i poseduju toliku finansijsku moć, da u ovoj zemlji mogu da rade šta god hoće.

Dečko pa ti nisi pri sebi.:shock:
 
U filmu "Čovek koji je hteo da postane kralj" iz 1976, sa Šon Konerijem i Majklom Kejnom u glavnim ulogama. Najbolji masonski film svih vremena. Dobar ti je komentar. Šteta što nema više ovakvih komentara.

Добар филм....само мислим да није баш масонски већ тежња да се покаже шта се дешава..ти имаш погрешну перцепцију да је у масонерији слобода..али слобода је само у Православу и Христу
 
Autenticni dokumenti:shock:Pa proveri na sajtu Agencije za privatizaciju koje su firme pokupovale ova navedena preduzeca po Srbiji.Jeli istina ono oko nevladinih organizacija.Tvoje je da sumnjas i dalje.I kakav sam ja to,izvini.

Poslusao sam te i proverio na APR (uspeo za 50% navedenih firmi), poklapa se...nije mi samo jasno gde je Miskovic u toj prici, nemoguce da nije sa njima, a opet su pustili LDP da laje na njega, znas li nesto o tome?
 
Dečko pa ti nisi pri sebi.:shock:

A šta se to tebe tiče?

Добар филм....само мислим да није баш масонски већ тежња да се покаже шта се дешава..ти имаш погрешну перцепцију да је у масонерији слобода..али слобода је само у Православу и Христу

Jeste samo za Hrišćane, i to po njihovoj percepciji; za ostalih pet milijardi ljudi na planeti to ne važi. Niti će važiti. Čovek ne može tražiti spasenje u drugom čoveku, no u samom sebi.
 
Jeste samo za Hrišćane, i to po njihovoj percepciji; za ostalih pet milijardi ljudi na planeti to ne važi. Niti će važiti. Čovek ne može tražiti spasenje u drugom čoveku, no u samom sebi.
Истина је ХРИСТ и ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА, а то што неки одбијају да верују у истину и више воле лаж у којој се осећају привремено удобно..за то ће пред Господом да одговарају....а ти ако не желиш истину, јер истину говорећи велика и тешка борба је победити сам себе и увидети своје грехове, јер на ту карту демони играју уверавајући људе да се могу на неки други начин спасити..али истина је да само могу преко Хрсита ући у Царство Божије...значи Православне Цркве, Литургије и Исповести и Причешћа..остало је све мутно....али авај нико никога неће терати да се спашава , па тако и Господ остави нама на вољу да бирамо..или Господ Христ(православна Црква) или ђаво...
 
Šalom, sad si se ograničio na još manji krug - pravoslavlje; pa ti mogu reći da ima 6,2 ili 6,3 milijardi ljudi na ovoj planeti za koga to što propovedaš ne važi. Pusti ljude da se sami izjasne. To što važi za tebe ne važi za muslimana ili budistu. Ono što važi za budistu ili muslimana ne važi za tebe. A za mene ne važi ni to što važi za hrišćane, ni za muslimane, ni za budiste.
 
Šalom, sad si se ograničio na još manji krug - pravoslavlje; pa ti mogu reći da ima 6,2 ili 6,3 milijardi ljudi na ovoj planeti za koga to što propovedaš ne važi. Pusti ljude da se sami izjasne. To što važi za tebe ne važi za muslimana ili budistu. Ono što važi za budistu ili muslimana ne važi za tebe. A za mene ne važi ni to što važi za hrišćane, ni za muslimane, ni za budiste.
То важи за све, само други нису свесни..ја никога немам намеру да терам..није то Православље..Господ је дао свима избор...Пре је Господ судио другима по моралу...када нису сви чули за Христа..али данас када сви знају за Христа, суди им се по Православљу.
 
То важи за све, само други нису свесни..ја никога немам намеру да терам..није то Православље..Господ је дао свима избор...Пре је Господ судио другима по моралу...када нису сви чули за Христа..али данас када сви знају за Христа, суди им се по Православљу.

Tako svako kaže za svoje. Tako i sekte govore. Jedino masoni kažu "svaka je vera dobra" i "brat je mio koje vere bio". Religija je postojala i pre nego je rođen čovek Isus Hrist.

Jeste ovaj novi. Čudo kako ste skloni da zaboravljate prethodne valjke koje smo vam kvarili.

Ako misliš na Austrougarsku i Nemačku loše misliš, jer te su se zemlje borile protiv skoro celog sveta i morale su biti poražene. Zapravo, ishod se znao i pre samog početka. Sada je Srbija na njihovom mestu (sama protiv svih) ili se bar trudi da tako izgleda. Sve si pomešao. Inaćenje Srbije sa svetom svet uopšte ne oseća, posledice se osećaju samo kod nas. Na žalost. I na žalost oni koji se inate misle da čine dobro svojoj zemlji. Koji mrak!
 
U detalje ne ulazim, ali mislim da ni mi nismo tako loši kako sami sebe kotiramo: možemo mi da budemo kao oni. Samo imamo mali problem: oni koji su nas vodili vele da se neće saginjati, a kad dobiju po nosu ne da se saginju nego leže potrbuške.
 
U detalje ne ulazim, ali mislim da ni mi nismo tako loši kako sami sebe kotiramo: možemo mi da budemo kao oni. Samo imamo mali problem: oni koji su nas vodili vele da se neće saginjati, a kad dobiju po nosu ne da se saginju nego leže potrbuške.

Weis,shvati,dobijali smo po nosu,padali i dizali se bezbroj puta.Inat kod Srbina je jaci od svega,to mu je u genima i to ne moze da promeni ni NWO i ni sam ovaj ili onaj Bog.Spremni smo da nestanemo,ali svoj ponos ne damo i koliko god nas gazili i ponizavali nas inat ce biti veci.To tvoji ''idoli'' nece nikad shvatiti.Ja licno,otvoreno ti kazem ne zivim lose i imam za sta da zivim,ali mi se **** za zivot,ako pokusas da mi oduzmes slobodu,dostojanstvo,ponos,jednom se umire.
 
То важи за све, само други нису свесни..ја никога немам намеру да терам..није то Православље..Господ је дао свима избор...Пре је Господ судио другима по моралу...када нису сви чули за Христа..али данас када сви знају за Христа, суди им се по Православљу.

a kako se sudi budistima?
 

Back
Top