Megaprojekat NATO vojske na granici sa Srbijom! Gradi se najveća vojna baza u Evropi!

Europska unija je prešla još lani na vojnu ekonomiju. Nije ti nitko rekao?
Vidim posledice u EU: Štrajkovi poljoprivrednika, željezničara, pilota, kabinskog osoblja, radnika na aerodromima itd... Neko mora da PLAĆA tu vojnu ekonomiju... Plus (za EU DEBILNE) sankcije Rusiji pa kupuju SKUPLJE energente..A još se nisu oporavili ni od Korona debilnosti..:hahaha:
 
Jos jedna tastatura natopobjedonosna tema...svaka cast.
Nego kad izgrade to sralje onda ce sigurno pobeeediti Ruse...bogami ne šale se natofufice.Zaebani su postali u zadnje vrijeme...opasni! Uhh brrr
Kako misliš "kad izgrade"?! Vojna baza je već tu, koriste je Rumunji za svoju vojsku. Sada će je samo dodatno proširiti i dio prenamjeniti za potrebe NATO-a.
 
Не треба им то близу обале где колико знам имају и некакав туризам
Jedino ŝto imaju turizam je jer vlada daje vaučere za odmor svim zaposlenim u javnom sektoru. Mada mi nije jasno što grade vazduhoplovnu a ne pomorsku bazu. Sem Rusije postoje i druge pretnje, jer se zaboravja koliko je taj deo blizu Bliskom Istoku i Iranu.
Nisam proučavao ali mi se čini za razliku baze Campiu Tarziu u Karpatima, ova je suviše izložena napadu.
 
Vidim posledice u EU: Štrajkovi poljoprivrednika, željezničara, pilota, kabinskog osoblja, radnika na aerodromima itd... Neko mora da PLAĆA tu vojnu ekonomiju... Plus (za EU DEBILNE) sankcije Rusiji pa kupuju SKUPLJE energente..A još se nisu oporavili ni od Korona debilnosti..:hahaha:
U demokratskim državama je štrajk nešto što se događa. U Sjevernoj Koreji nema štrajka.
 
Kad se tako zakrvi s nekim, sva bratstva nestanu, a netrpeljivost, tenzije i netolerancija traju generacijama. Mislim da su Rusi na dugo, dugo vremena uništili sve buduće odnose s Ukrajincima.
Kao i Srbi, Hrvati i balije....Valjda sada više NIKADA NIKOME NEĆE NI pasti na pamet da gradi bratstvo i jedinstvo na Balkanu! :hahaha:
 
Kao i Srbi, Hrvati i balije....Valjda sada više NIKADA NIKOME NEĆE NI pasti na pamet da gradi bratstvo i jedinstvo na Balkanu! :hahaha:
Što se tiče nas na Balkanu, to je dobra stvar. Nismo mogli skupa, zatomljivali smo svoja nezadovoljstva, nismo razgovarali i uvažavali jedni druge i sve je eksplodiralo u vojnom sukobu. Sada barem nemamo iluzije jedni o drugima i riješili smo se međusobnog mukotrpnog trpljenja. Drugim riječima, nije sve zlo za zlo. Barem što se tiče Balkana.
 
Jedino ŝto imaju turizam je jer vlada daje vaučere za odmor svim zaposlenim u javnom sektoru. Mada mi nije jasno što grade vazduhoplovnu a ne pomorsku bazu. Sem Rusije postoje i druge pretnje, jer se zaboravja koliko je taj deo blizu Bliskom Istoku i Iranu.
Nisam proučavao ali mi se čini za razliku baze Campiu Tarziu u Karpatima, ova je suviše izložena napadu.
Nove tehnologije ratovanja? Kao što je avijacija pre 90 godina značajno promenila značaj i opremu rtanih brodova, tako sada i DRONOVI menjaju neke pristupe ratovanju, opremi i potrebi za nekim vrstama ratnih brodova....
 
Što se tiče nas na Balkanu, to je dobra stvar. Nismo mogli skupa, zatomljivali smo svoja nezadovoljstva, nismo razgovarali i uvažavali jedni druge i sve je eksplodiralo u vojnom sukobu. Sada barem nemamo iluzije jedni o drugima i riješili smo se međusobnog mukotrpnog trpljenja. Drugim riječima, nije sve zlo za zlo. Barem što se tiče Balkana.
A da to sada primeniš na Ukrajinu, tj. deo gde su RUSI VEĆINA!? Mada je već i Staljin pre 100 godina smatrao da je cela Ukrajina RUSIJA...
 

Back
Top