Ko vam je kriv bre ?

Pitaš me , pa kad ti odgovorim, kažeš što me boli ***** ?
Ti izgleda pamtiš manje od ćurke, ona pamti šta je radila čak 5 minuta, ti ni minut jedan.

Nisi ti meni odgovorio već si mi postavio pitanje i ja ti lepo odgovorim i šta je sad? ja te lepo pitam da nećeš možda da me opališ a ti odmah skrećeš s teme i vređaš....ma znala sam ja da si ti papan.:kafa:.......ajd sad daj jedan copy/paste da mi odgovoriš:lol:
 
Nisi ti meni odgovorio već si mi postavio pitanje i ja ti lepo odgovorim i šta je sad? ja te lepo pitam da nećeš možda da me opališ a ti odmah skrećeš s teme i vređaš....ma znala sam ja da si ti papan.:kafa:.......ajd sad daj jedan copy/paste da mi odgovoriš:lol:

ma pomešala si me sa nekim, nisam ja taj što ti misliš da jesam...
a što se tiče opaljivanaa, da si žensko, možda bi, ovako jok.
 
Mislim da ti statitstika i nije najsrecnije odradjena, imas dosta netacnih brojki, ali nije bitno sustina je tu
I sazem se, ali nije tako jednostavno
Drustvo treba da omoguci izlaz tim zenama
ALi na kraju krajeva one same biraju to sto izaberu, i tu nema pomoci, ako one vole neka ih.
 
Mislim da ti statitstika i nije najsrecnije odradjena, imas dosta netacnih brojki, ali nije bitno sustina je tu
I sazem se, ali nije tako jednostavno
Drustvo treba da omoguci izlaz tim zenama
ALi na kraju krajeva one same biraju to sto izaberu, i tu nema pomoci, ako one vole neka ih.

vidiš i sam, umesto da pričamo o temi, punoglavci i punoglavice vole da se nadgornjavaju samnom, i posle im djavo kriv...
 

Back
Top