КО СУ РАКОВИ ?

ja sam inace rak, zanima me sta sam u podznaku jer sam se nasla u dosta toga iz onih karakteristika s 1.str ali ne bas u svim... rodjena sam 07.07.1988god. oko 16:15-20... tako nekako... a moj momak je vaga i stvarno mi je tesko s njim pogotovo u zadnje vrijeme, svadjamo se stalno, a nesto :roll: ne mozemo prekinuti.... zasto nam je tako tesko da se dogovorimo oko nekih stvari??? ima li to veze s nasim znakovima ili je nes dr u pitanju??? TNX
 
bruna3:
jeste i osecajni i fleksibilni i razumni
a jesu li rakovi skloniji astrologiji od ostalih znakova?
i jedno pomalo sasavo pitanje .... kad trazite odgovore u astrologiji?
uvijek?kad je frka? kad je dilema? ili....

ne, mi smo kardinalci , mi ne trazimo odgovore, mi volimo da ucimo o svemu i to najvise onda kad smo srecni i kad nema frka i dilema:))))
 
Trazim odgovore samo kad je neka velika frka i kad ni ja ne znam kako da je resim, kad sam bolesna na primer kao sad trenutno...pa sam zatrazila odgovor za to, cisto da se utesim, jer sam zaista mislila da mi je kraj...
ali inace sto se ostalog tice, obicno uvek znam u cemu je problem i kako da ga resim, zato nemam nekih velikih frka i dilema, osim kad se razbolim, to je jedini slucaj....
 
nesti:
ja sam inace rak, zanima me sta sam u podznaku jer sam se nasla u dosta toga iz onih karakteristika s 1.str ali ne bas u svim... rodjena sam 07.07.1988god. oko 16:15-20... tako nekako... a moj momak je vaga i stvarno mi je tesko s njim pogotovo u zadnje vrijeme, svadjamo se stalno, a nesto :roll: ne mozemo prekinuti.... zasto nam je tako tesko da se dogovorimo oko nekih stvari??? ima li to veze s nasim znakovima ili je nes dr u pitanju??? TNX
ako procitash neku knjigu iz astrologije videcesh da su rak i vaga totalno disharmonicni...mogu da budu oboje privlacni da se fizicki privlace...levo desno alikad tad eskaliraju svadje zbog velikerazlike u karakterima.naravno ako vam se slazu venera mars tral a ls..nema razloga za genrralizaciju..
 
beba_toronto:
Trazim odgovore samo kad je neka velika frka i kad ni ja ne znam kako da je resim, kad sam bolesna na primer kao sad trenutno...pa sam zatrazila odgovor za to, cisto da se utesim, jer sam zaista mislila da mi je kraj...
ali inace sto se ostalog tice, obicno uvek znam u cemu je problem i kako da ga resim, zato nemam nekih velikih frka i dilema, osim kad se razbolim, to je jedini slucaj....

Za sve postoji odgovor.Za mene je uvek bilo tako...Pozdravljam te...
 
Ma i inace volim svasta saznavati ( daklen kardinalac) ... ali definitivno je ponekad dobro pronaci odgovore u astrologiji i da.... to je to.... mnogo me lomi ovo vreme sva se nesto mijenja ....
treba mi zaista neko ozbiljno tumacenje natalne karte. Koga predlazete?
 

Back
Top