КО СУ РАКОВИ ?

Uvek postoji visi i nizi tip svakog znaka, ja pricam o visem....jer nizi tipovi svakog znaka su toliko identicni da su individualno skoro neprepoznatljivi jer se ponasaju po primitivnom malogradjanskom programu - istovetnom za sve.......nizi tipovi su zombiji drustva za njih karakteristike znakova slabo vaze, oni moraju da se prosvetle da bi postali ZNAK:))))
 
Samo vi pricajte i dalje o rakovima. Nisam domacinski tip, ali ponekad sam previse pedantna, pa me i kap vode na sudoperi ubije u pojam. Citajuci, vidm da imam dosta osobina raka, a uvek sam mislila da sam netipican rak. Sta mislite kakvi su rakovi u odnosu na svoje prijatelje, kako se postavljaju prema njima? :lol:
 
carolina 212:
Samo vi pricajte i dalje o rakovima. Nisam domacinski tip, ali ponekad sam previse pedantna, pa me i kap vode na sudoperi ubije u pojam. Citajuci, vidm da imam dosta osobina raka, a uvek sam mislila da sam netipican rak. Sta mislite kakvi su rakovi u odnosu na svoje prijatelje, kako se postavljaju prema njima? :lol:
Elem, alergichan na rech "prijatelj". Moji prijatelji mi to ne govore, oni to jesu. Josh uvek imam prijatelje koje znam od najranjeg detinjstva
 
carolina 212:
Samo vi pricajte i dalje o rakovima. Nisam domacinski tip, ali ponekad sam previse pedantna, pa me i kap vode na sudoperi ubije u pojam. Citajuci, vidm da imam dosta osobina raka, a uvek sam mislila da sam netipican rak. Sta mislite kakvi su rakovi u odnosu na svoje prijatelje, kako se postavljaju prema njima? :lol:

pedanterija nema veze s tim ko je domacinski tip a ko ne....to su dva skroz razlicita pojma.....

".........ali ponekad sam previse pedantna, pa me i kap vode na sudoperi ubije u pojam"

>>>isti slucaj kod mene, ali to ne znaci da je neko domacinski tip...to samo znaci da nije aljkav, a tu "kap vode na sudoperi" verovatno nisi ti zaboravila;)))
kao sto obicno nisam ja ta koja nije ocistila tu "kap vode na sudoperi":))))
 
Sto se domacinskog tipa zene tice, uopste ne mora da znaci da je ta zena pedantna i da vodi previse racuna o cistoci, ona samo uziva da vodi domacinstvo, obicno da kuva, pravi slavlja, sluzi goste, pravi zimnicu i da "svega ima"...
ja sam srela mnoge koje su pravi domacinski tipovi, vrhunske kuvarice itd, ali im cistoca nije bas na zavidnom nivou, kuhinje su im obicno strasno umazane da ti izazovu zelju da ribas ribas ribas ribas:))))
a ja nesto nisam ni neki ekspert u kuvanju ali kuhinja mi je cista, sve je na svom mestu i uvek sve mozes da nadjes, sve je slozeno itd...obicno mi je drugi ukucani umazu, ja ne:)))
...ali nisam domacinski tip....
 
beba_toronto:
pedanterija nema veze s tim ko je domacinski tip a ko ne....to su dva skroz razlicita pojma.....

".........ali ponekad sam previse pedantna, pa me i kap vode na sudoperi ubije u pojam"

>>>isti slucaj kod mene, ali to ne znaci da je neko domacinski tip...to samo znaci da nije aljkav, a tu "kap vode na sudoperi" verovatno nisi ti zaboravila;)))
kao sto obicno nisam ja ta koja nije ocistila tu "kap vode na sudoperi":))))
'el ste chul za maniju pranja ruku? Gled'o ja na TV, zenska kojih stotinak puta dnevno pere ruke, u medjuvremenu je dogurala do dermatologa zbog raznih oshtecenja po kozi izazvanih deterdzentom i sapunom, a i kod psihijatra ima seanse kojima pokushava da ublazi simptome, e i kod nje je pochelo sa kapljicama vode na sudoperi ;)
 
Lucky Luck:
'el ste chul za maniju pranja ruku? Gled'o ja na TV, zenska kojih stotinak puta dnevno pere ruke, u medjuvremenu je dogurala do dermatologa zbog raznih oshtecenja po kozi izazvanih deterdzentom i sapunom, a i kod psihijatra ima seanse kojima pokushava da ublazi simptome, e i kod nje je pochelo sa kapljicama vode na sudoperi ;)

ja "stotinak" puta dnevno perem sudove, ali ne iz manije,nego jer moram...
svi prljaju i samo slazu prljave sudove u kuhinju,niko ne pere osim mene...
masinu nemam gde da stavim, mogu jedino portabl da uglavim izmedju polica, ali onda necu imati radni deo...
pa kad budem imala vecu kuhinju..... :???:
 
beba_toronto:
ja "stotinak" puta dnevno perem sudove, ali ne iz manije,nego jer moram...
svi prljaju i samo slazu prljave sudove u kuhinju,niko ne pere osim mene...
masinu nemam gde da stavim, mogu jedino portabl da uglavim izmedju polica, ali onda necu imati radni deo...
pa kad budem imala vecu kuhinju..... :???:
mislim da je kod tebe krajnje vreme da im malkice pokazesh zube, pardon kljeshta i da ih stavish pred alternativu ili veca kuhinja i mashina za pranje sudja ili nek' sami peru svoje tanjire (a nije na odmet ni da im pomenesh ovu prichicu koju sam isprichao)
 
the Maestro:
Da li moze neko da mi pomogne bez odgovora ,da moram da proshetam do astrologa
rak sam[nisam kriv] rodjen ujutro u 8,20h i ne znam podznak. Naime,neki kazu devica, neki kazu lav...

moras nam ostaviti DATUM, SAT I MESTO rodjenja - bez tih podataka se moze odrediti samo otprlike podznak. mada sumnjam da je asc u lavu - u preko 80% slucajeva rodjeni u znaku raka oko 8:20 su sa Asc u devici osim ako si rodjen u godinama nakon 1983... vece su sanse.

ne voli da nagadjam - ostavi kompletne podatke i dobices asc.
 
Frci:
Rakovi?

Po ceo dan bi nesto cistila-razmestala-prala-peglala.
Tvrdoglava je.
Tradicionalista je i ne voli promene

covece, ne mogu da verujem :D od toliko stvari ja sam nasla 3 koje na mene nisu primenjive. hahah.
al sta me je posebno odusevilo:
Voli da nosi naocare za sunce ali stalno ima problema sa modelima.
ne foli pecenja i tako to jer joj je zao zivotinja(a jede ih)
Deluje nekada ludo i blesavo ali je to samo njena maska.
Nije rasista.
Voli da putuje (ali ti da je vodis)

apsolutno! :)
vec sam nasla ko ce da me vodi na putovanja
jedna skorpijica

p.s. ja rak/devica
nije to tak' lose
 

Back
Top