KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bik – Škorpion:

Ova astrološki gledano neutralna kombinacija bolje funkcionira na poslovnom planu nego u ljubavnoj vezi. Zbližava ih sličan stav prema financijama kao i obiteljskom životu. Glavna prepreka dobroj vezi je njihova tvrdoglavost. Također, bika smeta škorpionova stalna želja za dokazivanjem i nespremnost na kompromise.

Iako su na zvezdanom nebu ova dva znaka smeštena potpuno nasuprotno jedan drugome, Bik i Škorpion kada se nađu u blizini jedan drugome, može se desiti svašta. Iako su potpuno različiti, imaju daleko više dodirnih tačaka jedan sa drugim nego bilo koji drugi znakovi tako smešteni.
Oboje su po svojem karakteru vrlo specifični i tačno određenih crta, a to su ambicioznost, želja za moći i vlasti pod bilo koju cenu, te njihova uzajamna seksualna privlačnost koja će ih uvek vući jednog prema drugom.

Bikova potreba za novim seksualnim iskustvima i velika strast koju ima prema partneru Škorpionu, odvesti će ih do neslućenih visina, a seks bi im mogao postati gotovo opsesija koju neće moći kontrolisati nakon nekog vremena. Škorpion je dovoljno drzak, ljubomoran i posesivan da svojeg Bika odmah veže za sebe svim raspoloživim sredstvima, što će ovome i više nego odgovarati, sve dok se napadi Škorpionove ljubomore ne pretvore u svakodnevne svađe bez kraja.
Dosta napeta i nervozna veza kojoj treba mnogo tolerancije sa obe strane kako bi opstala.
 
malla-malla:
a koliko ja znam škorpion najbolje ide sa rakom ili ribom, nikayad nisam čula sa bikom mada je i to moguće...ali mi je ipak malo čudno

Bika i skorpiju povezuje sex,to je ono sto oboje vole. inace sto se ostalih stvrai tice i nije neki obecavajuci spoj.
ja sam u zadnje vreme naletala na mnogo parova gde je zena lav a muskarac bik i nikako mi nije jasno kako su se sparili.
 
Psihologue:
To malo ja pristrasno....
ne kužim šta si htjeo reći? Znam da se na osnovu samo sunčeva znak a ne može puno reći ali kad već savi generaliziraju što ne bi i ja? A drugo normalno da postoje i drugi znaskovi s kojim se djevice i jarčevi slažu ali najbolje navodno pašu upravo je dno drugom, barem koliko sam ja do sada čitala oni su savršen par... :confused:
 
Skorpije :(

Animated_flower.GIF
 
kakvi su potencijali odnosa rak/blizanac i blizanac? Znam da je uopćeno, zanima me okvirno jer znam da rak i blizanac općenito nisu baš dobra kombinacija. Pa radi li podznak u ovom slučaju neku razliku i koliko veliku?
 
Psihologue:
Bik – Škorpion:

Ova astrološki gledano neutralna kombinacija bolje funkcionira na poslovnom planu nego u ljubavnoj vezi. Zbližava ih sličan stav prema financijama kao i obiteljskom životu. Glavna prepreka dobroj vezi je njihova tvrdoglavost. Također, bika smeta škorpionova stalna želja za dokazivanjem i nespremnost na kompromise.

Iako su na zvezdanom nebu ova dva znaka smeštena potpuno nasuprotno jedan drugome, Bik i Škorpion kada se nađu u blizini jedan drugome, može se desiti svašta. Iako su potpuno različiti, imaju daleko više dodirnih tačaka jedan sa drugim nego bilo koji drugi znakovi tako smešteni.
Oboje su po svojem karakteru vrlo specifični i tačno određenih crta, a to su ambicioznost, želja za moći i vlasti pod bilo koju cenu, te njihova uzajamna seksualna privlačnost koja će ih uvek vući jednog prema drugom.

Bikova potreba za novim seksualnim iskustvima i velika strast koju ima prema partneru Škorpionu, odvesti će ih do neslućenih visina, a seks bi im mogao postati gotovo opsesija koju neće moći kontrolisati nakon nekog vremena. Škorpion je dovoljno drzak, ljubomoran i posesivan da svojeg Bika odmah veže za sebe svim raspoloživim sredstvima, što će ovome i više nego odgovarati, sve dok se napadi Škorpionove ljubomore ne pretvore u svakodnevne svađe bez kraja.
Dosta napeta i nervozna veza kojoj treba mnogo tolerancije sa obe strane kako bi opstala.

Pozdrav za Psiholoqua,Znas ja sam skorpija-jarac a moj dragi bik-vodolija nesto mi govori da nam vodolija smeta jel da?!Osetim je ponekad!
 
Andjelčić:
E Psiho kako se slazu skorpije sa lavovima.....bolje receno ja sam skorpija/rak a on je dupli lav...pa kakva je to kombinacija.....jer se makar malo slazemo?????????U ljubavnom planu??

evo ja cu ti reci

Skorpion ima potrebu da bude respektovan i zeljen, dok Lav zeli biti obozavan i hvaljen. Skorpion ima
obicaj da posmatra i proucava svakog ko mu padne saka, ali ce biti jako uvredjen ako Lav pokusa da prouci
njegovu skorpionsku licnost. Lav je verbalno jako otvoren i nesuzdrzan, ali nece uvek reci sve o sebi, sto
dovodi do situacije da, ako Skorpion otkrije skriveno, pada u opste negodovanje i vatrene proteste, bez
obzira o kako nevaznim stvarima se radilo. Zena Skorpion je previse zahtevna za muskarca Lava. Ljubomora
igra veliku ulogu u familijarnim prepirkama. U sustini bi ovo trebala biti jedna od jako kompatibilnih
kombinacija, ali duga i srecna veza je ovim znacima vise naklonjena u ljubavi izmedju zene Lava i muskarca
Skorpiona. Energican i ciljem orijentisan Lav jako ce biti zaintrigiran i privucen, jer prepredenosti
Skorpionove su legendarne. Skorpion ocekuje partnerovu totalnu udubljenost i interes za njegov zivot i
posao, sto cesto zna da ugusi Lava i nanese mu dosta nezadovoljstva i frustracije. Oboje poseduju veoma
jake volje i generalno i konstantno su u stanju da stvore olujne momente. Bez medjusobnog davanja i
uzimanja, pred njima je trnovit put. U svakom slucaju, i Lav i Skorpion pripadaju fixnim znacima, oboje
poseduju slicnu kolicinu smelosti, odlucnosti i izdrzljivosti, ali ne i istu kolicinu prepredenosti. Suince
upravlja egom i daje toplotu i svetlost, pa i Lav zaista zraci tim tipom energije i entuzijazma. Skorpionov
Mars je ratnik, odlucan i borben, a Pluton ima uticaja Skorpionove skrivene misli. Susret Lava i Skorpiona
moze rezultirati u vrucim explozijama pozude, barem u ranim fazama veze, dok su oboje puni energije i
strasti. Sexualni odnosi su podrucje gde Lav ispunjava Skorpionove zelje. Upravljan kucom sexa, Pluton
utice na ideju regeneracije i obnove, so je ujedno i glavna tema u Skorpionovom zivotu. Ipak, Skorpion
cesto propusti da zadovolji Lavovu potrebu za obozavajucom publikom i konstantnom zeljom da zabavi.
Skorpion radje dominira nego obozava, a to se ne slaze dobro sa Lavovom uzvisenom pozicijom. Kao i
elementi koji na njih uticu, ovo dvoje su u stanju da uniste jedno drugo. Ipak, oboje ce realizovati da da
njihove beznacajne svadje ne nanose realne konsekvence, i dok god oboje drze svoj ego na lancu i
akceptiraju prioritet zajednicke veze i zivota, njihovi konflikti obicno budu reseni. Oboje poseduju veoma
jake, mada strategijski razlicite licnosti. Sto se poslovnih odnosa tice, ova kombinacija Vatre i Vode nece
biti u stanju da prezivi ni prve potpise poslovnih ugovora, jer ovo dvoje ce uvek naci razloga za nesuglasice.
Previse su jake, samostalne i previse razlicite licnosti da bi mogli da se ujedine i uspesno saradjuju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top