KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e... da i ja pitam...

ja sam strelac/vodolija.... on je jarac/vodolija.....

meni je mesec u vodoliji....mars u jarcu..... venera u shkorpiji....

njemu je mesec u strelcu, venera u shkorpiji.....
 
cleopathra:
Za jarceve je jako vazno da se ludo zaljube. Oni znaju tacno sta zeni ( devojci ) treba i kako da se ophode prema njoj. Mogu da osete osobu sa kojom su i da joj pruze tacno ono sto njoj treba....
Device su divne ( dok ih ne uhvatite u lazi, bez koje ne mogu da disu ), a onda vidite njihovo pravo lice ( nije slucaj samo sa jednom devicom, znam ih vise i svi su isti ). Devica je veliki egoista i za razliku od jarca, NE ume da bude zahvalan ako ga pratite na njegovom zivotnom putu, za razliku od jarca koji to ITEKAKO ume. Devica vas skoro nikad nece pohvaliti, a jarac da!!! Devica ce vas vuci na dno, a jarac ce vam davati podstrek i gurati vas napred u zivotu!!!
p.s. da me opet ne shvate pogresno, NE GENERALIZUJEM!!!

...vidim da ste razradili temu,istomisljenik sam.....to da je idealno dok jarac ne uhvati devicu u lazi bez koje ne moze da zivi je apsolutno pun pogodak,obicno se svodi na isterivanje pravde...toliko od mene!
 
VEKISH

Lav i Jarac
Ovo bi mogla biti vrlo zanimljiva veza, ALI konzervativnom Jarcu nikada ne padne na pamet da pokuša prizemljiti i svezati Lava na bilo koji način osim ako on to ne želi dobrovoljno.

Lav je vrlo ekspanzivan znak koji mora rasti i koji se mora razvijati usprkos vremenu i prostoru, a Jarac je u tim stvarima posve suprotan i vrlo hladnokrvan. Ovo dvoje ljudi se čak ni u krevetu neće moći dogovoriti tko je u prednosti i tko je jači, a kamoli u svakodnevnom životu, gde će Jarac uvek stvari raditi proračunato i hladno, a Lav će uvek u svemu tražiti dublji smisao i zadovoljstvo.

. Ako je žena Jarac a muškarac Lav onda su šanse nešto veće s obzirom da će ona dozvoliti da joj on pokaže sve tajne seksualnog života, pa bi u toj kombinaciji ta veza još i nekako mogla funkcionirati.

Vrlo neskladna i nemirna veza gde će oboje partnera biti previše nezadovoljni drugom stranom da bi ostali zajedno.Mada sam samo ponovio što sam već pisao da dodam ovog strelca koji se večito
buni da je zapostavljen..Moguće je da baš ovaj podznak odigra u ovoj vezi odlučujuću ulogu...

Kao što vidiš VEKISH ova dva znaka i mogi u nemogu zajedno..Još kad bih znao njegov podznak,
možd abih imao celokupnu sliku o vama ali u pitanju su nijanse..
Biti ili ne biti...
 
LAZINE - skinuto sa jednog sajta...

Ovan - Rak
Ima li nesto teze nego ostvariti u zivotu velike snove djetinjstva, pogotovo ako vec postoji unutrasnji sukob izmedju ravnodusnosti i akcije, nepokretnosti i poleta, postojanosti i eruptivnosti? Potreba za poniranjem u fantastican, vilinski svijet ne slaze se bas sa radoscu zivljenja. Rak je sav osecanje i senzibilnost; najdominantnija osobina Ovna je snaga volje. Sjedinjeni, ova dva tako razlicita i proturjecna znaka cesto daju utociste prirodi koja je u neprestanom sukobu sa samom sobom.
Ovan - Rak je kao otvorena rana, osijeca se licno pogodjen svime sto se dogadja u njegovoj blizoj okolini i rastrzan je izmedju zelje da se umesa, da izmeni tok dogadjaja ili da utice na ljude, i zelje da se povuce, da se skloni u sebe samog, kako ne bi preterano patio zbog sukoba koje zapaza, ako se vec smatra nemocnim da ih razresi. Preosetljiv, on cesto ima utisak da ga progoni zla kob, dok strpljivo tka, cesto i ne sluteci to, mrezu sto ga zarobljava. Moze da pronadje neku svoju ravnotezu samo ako vodi veoma aktivan profesionalni zivot, uporedo stvarajuci sebi postojano ognjiste, mesto kao stvoreno da oslobadja njegova osecanja.
Pun topline, Ovan - Rak predstavlja izvanrednu tacku oslonca, privlacnu u nedrima porodice. Kad je suocen sa potrebom donosenja vaznih odluka uspjeva da pobijed nesvesnu zelju za odustajanjem. On moze da obezbijedi osecanje moralne sigurnosti svojima i nastoji da im pomogne da se odupru iskusenjima kojima su izlozeni. Nije potrebno mnogo pa da se razviju pozitivne vrednosti ove kombinacije: na primer, preduzimljiv duh Ovna, udruzen sa senzibilnoscu i mastom Raka.
Ali, i ovdje su moguce krajnosti tako da ovu astrolosku kombinaciju nikada nije moguce unapred oceniti kao pozitivnu ili negativnu, jer su uvijek moguce promene i preobrazaji...
 
Nina Ricci:
Zanima me kako se slazu Bik(zensko) i dupla Skorpija(musko)??? Svi mi kazu da se jako privlace ali me zanima kako se inace slazu :confused:



Vrlo snažna privlačnost među znakovima i što je najgore
velka mogućnost obostrane ljubomore...
Naravno kad se ovako sretnu dva jako erotska tipa
obično dođe do nesuglasica a to su:
prvi želi sve sređivati i prikupljati a drugi jureći za svojim ciljevima
sve razbacuje i zanemaruje a naveče se pomire...
 
Maslachak:
e... da i ja pitam...

ja sam strelac/vodolija.... on je jarac/vodolija.....

meni je mesec u vodoliji....mars u jarcu..... venera u shkorpiji....

njemu je mesec u strelcu, venera u shkorpiji.....


Problematično na početku...
Moraćeš dosta da prećutiš i popustiš...
Sa kidanjem živaca se poćinje pa dokle se stigne..
Nisam našto toliko siguran...
 
Strijelac i Vodolija

Ako itko zna uživati u životu, pogotovo ako se radi o životu u dvoje, onda su to sigurno Strijelac i Vodolija, dva znaka koja obožavaju život i sva njegova velika ali i mala zadovoljstva koja im donosi.

Oboje će se odmah prepoznati, čim se prvi puta upoznaju, znati će da su stvoreni jedno za drugo,
jer je bitna samo jedna stvar koju će odmah podijeliti jedan sa drugim, a to je ogromna strast prema životu i avanturama.

Oboje su vrlo inteligentni, nemirni, avanturistički raspoloženi, sa spremljenim koferima da u slučaju dobitka na lotu odmah otputuju na drugi kraj svijeta u potrazi za novim uzbuđenjima.
Oni će zajedno otkrivati nove stvari, svaki zarađeni novčić koji im nije nužno potreban stavljati će na poseban račun upravo namijenjen njihovim strastima za putovanjem i avanturama, pa ćete ih češće naći u avionu, nego u tramvaju, ili prije na biciklu nego u automobilu.

Oboje su i veliki kockari, pa se često u životu nađu u dugovima zbog te svoje slabosti, no jedan drugome uvijek sve opraštaju, pogotovo svakodnevno koketiranje sa kolegama, jer su jedan drugome u srcu uvek verni i odani.

Vrlo dobra, čak i savršena veza koja će trajati dugo vremena, pa makar bili i samo prijatelji.
 
Psiho, oprosti što te ispravljam, ali ovo što si napisao za LAZINE nije kombinacije žene ovna i muškarca raka već si napisao kombinaciju znak ovan, podznak rak. Ispravi me ako griješim....
P.S. Kad si već počeo odgovarati možeš li i meni pomoći jer mi već tjedan dana niko nije ništa odgovorio a ovo me jako zanima. Dakle pitanje je da li u odnosu žene rak/blizanac i muškarca blizanca (za koji znam da je inače neskladan) ima ikakve pomoći od njezinog podznaka blizanca?Please odgovori
 
Halo,

Ja sam rodjena u znaku Bika, AC Vaga. Mesec imam u Ribama.

Najbolje se razumem sa Vagama. Ujedno je to za mene i najlepsi Znak.
Odmah posle toga: Jarci, Ribe, Lavovi (Sunce u 7.k.), Skorpioni (posebno, ako ima Veneru u tom znaku). Ostaju jos svi, rodjeni Aprila (Ovnovi i Bikovi).

Venus8
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top