Ко кочи уједињење десничарских странака за предстојеће изборе?

Народна странка,
Двери,
Заветници,
Нови ДСС,
Доста је било,


Проевропска опозиција се ујединила у једну колону,

Назовимо то лево-зеленом колоном.


Друга колона би требало да буду десничарске странке, тако да Вучић буде нападнут у две колоне и да опозиционо настројени грађани имају и леву и десну опцију за гласање.


Као у другом оку у глави, када је падао Мило лопов.

Међутим,

сви десничари као позивају на национално окупљање у јавности, али изгледа да ретко ко истински жели окупљање.

Бошко и Аветница су направили клерофашистички савез и никога не пуштају у свој савез, осим декларативно, на конференцијама за штампу, али савези се праве у затвореним разговорима, а не позивима на уједињење.

Нови ДСС и Милош Вранцуз су највећи фолиранти. Он мисли да сам има 5 %, па и не жели коалиције. У јавности прича да жели уједињење, али ништа не чини тим поводом.

Народна странка такође позива на уједињење, али изгледа да ни Бошко ни Аветница ни Вранцуз не желе са Јеремићем.

Доста је било тражи коалиционе партнере, али сви горе су парламентарни, а ДЈБ ванпарламентарна опозиција, па вероватно у разговорима су и посматрани као нижа бића.



Европска листа је направила компромисе и стала под једну заставу за ове изборе. Ако десничари не направе компромис, показаће да им је лични интерес и интерес партије важнији од националног интереса.
Koče Belosvetski moćnici?
Engleska, Rusija, Kina, Amerika i Bangladeš
 
Posto mnogima nije jasno sta se zapravo zbiva pogledajte svega 7 minuta snimka (od 17. minuta i dalje) pa cete mozda shvatiti KO KOCI (iako se *ubi* od poziva na ujedinjavanje desnicara). Ako vas mrzi da izgubite 7 minuta onda nista


djilas, marinika, grbović i ostali EU otpad
je odmah posle usmenog pristanka na sporazum
na sva usta drobio kako eto sve je propalo SNS je prihvatio sporazum
mora da se poštuje!
saradnja sa EU opozicijom je ISTO kao i saradnja sa SNS!
šta više ovi su JOŠ GORI od SNS kada je u pitanju budućnost Srba i Srbije na duže staze...
SNS je opasan trenutno i na srednji rok a EU opozicija je pogubna!
ne zna se ko je gori, al EU NATO opozicija je pišala u gaće od sreće
kada je AV ono usmeno prihvatio..
 
F9y0aY4XUAAVjlq
 
saradnja sa EU opozicijom je ISTO kao i saradnja sa SNS!
šta više ovi su JOŠ GORI od SNS
kada je u pitanju budućnost Srba i Srbije na duže staze...
SNS je opasan trenutno i na srednji rok a EU opozicija je pogubna!
ne zna se ko je gori, al EU NATO opozicija je pišala u gaće od sreće
kada je AV ono usmeno prihvatio..
Nisi razumeo - Jovanovic nije govorio ni o kakvoj pravoj politickoj saradnji i vladi zajedno sa EU opozicijom vec samo o TEHNICKOJ , privremenoj vladi sa njima (JER JE DRUGACIJE MATEMATICKI NEMOGUCE svrgnuti Vucica) orocenog trajanja (od nekoliko meseci) koja bi imala ulogu da oslobodi medije i stvori uslove za brze PONOVNE izbore u postenim uslovima gde bi svi pojedinacno istupili sa svojom ponudom pred birace a narod bi odlucio kakvu politicku opciju hoce da vlada
 
Nisi razumeo - Jovanovic nije govorio ni o kakvoj pravoj politickoj saradnji i vladi zajedno sa EU opozicijom vec samo o TEHNICKOJ , privremenoj vladi sa njima (JER JE DRUGACIJE MATEMATICKI NEMOGUCE svrgnuti Vucica) orocenog trajanja (od nekoliko meseci) koja bi imala ulogu da oslobodi medije i stvori uslove za brze PONOVNE izbore u postenim uslovima gde bi svi pojedinacno istupili sa svojom ponudom pred birace a narod bi odlucio kakvu politicku opciju hoce da vlada

kako si naivan, pa jel ti jasno da je TROJANAC i da je to prevara u najavi?!
DJILAS nas je izradio nebrojano puta, i sada umesto sebe potura MILOŠA!

u toj oročenoj vladi bi u SKUPŠTINI izglasali FR-NEM predlog, SNS+EUpozicija
i posle bi se mogli ebati u bulju!
a miloš bi reko PREVARIŠE ME!
naivan si....što je dobro za tebe! ostao si čovek, al opet moraš biti na oprezu...
 
kako si naivan, pa jel ti jasno da je TROJANAC i da je to prevara u najavi?!
DJILAS nas je izradio nebrojano puta, i sada umesto sebe potura MILOŠA!

u toj oročenoj vladi bi u SKUPŠTINI izglasali FR-NEM predlog, SNS+EUpozicija
i posle bi se mogli ebati u bulju!
a miloš bi reko PREVARIŠE ME!
naivan si....što je dobro za tebe! ostao si čovek, al opet moraš biti na oprezu...
Nema drugog nacina da se Vucic smeni (sem saradnje SVIH koji su formalno u opoziciji protiv njega) A i to mozda ne bude dovoljno. Matematika je takva. Ako je tebi Djilas (ili bilo ko drugi) veca opasnost jer ce *MOZDA, VEROVATNO, itd.* da prihvati nezavisnost KiM nego Vucicev rezim KOJI TO VEC GODINAMA zaista i radi onda reci brate otvoreno da si Vucicev bot - nemoj tu da pletes neke nadrealne teorije zavere.
Sta me briga da l je neko *teoretski* (u potencijalu) mozda veci izdajnik od ovoga koji je to vec SAD 100%. Tako da svako ko POD BILO KOJIM izgovorom sprecava JEDINI MOGUCI nacin da se ova vlast skloni je na strani sadasnje vlasti. Ali, onda nemojte da prodajete maglu nego to otvoreno recite
 
Predlog lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa da lista "Srbija protiv nasilja" formira tehničku Vladu sa strankama nacionalne opozicije, ukoliko SNS i SPS ne budu imali većinu nakon izbora, na desnici po svemu sudeći nije najbolje prošao. Ovaj predlog za sad bi prihvatila samo Narodna stranka, ali uz nekoliko uslova, dok iz koalicije Dveri - Zavetnici i iz Novog DSS nije bilo odgovora.

https://nova.rs/posts/djilas-pomenu...zbora-samo-narodna-stranka-prihvatila-predlog
 
Nema drugog nacina da se Vucic smeni (sem saradnje SVIH koji su formalno u opoziciji protiv njega) A i to mozda ne bude dovoljno. Matematika je takva. Ako je tebi Djilas (ili bilo ko drugi) veca opasnost jer ce *MOZDA, VEROVATNO, itd.* da prihvati nezavisnost KiM nego Vucicev rezim KOJI TO VEC GODINAMA zaista i radi onda reci brate otvoreno da si Vucicev bot - nemoj tu da pletes neke nadrealne teorije zavere.
Sta me briga da l je neko *teoretski* (u potencijalu) mozda veci izdajnik od ovoga koji je to vec SAD 100%. Tako da svako ko POD BILO KOJIM izgovorom sprecava JEDINI MOGUCI nacin da se ova vlast skloni je na strani sadasnje vlasti. Ali, onda nemojte da prodajete maglu nego to otvoreno recite
bravo za komentar
a to da prizna da je vućićev bot, to se neće desiti, mada i ne mora, svi znamo
 
Nema drugog nacina da se Vucic smeni (sem saradnje SVIH koji su formalno u opoziciji protiv njega) A i to mozda ne bude dovoljno. Matematika je takva. Ako je tebi Djilas (ili bilo ko drugi) veca opasnost jer ce *MOZDA, VEROVATNO, itd.* da prihvati nezavisnost KiM nego Vucicev rezim KOJI TO VEC GODINAMA zaista i radi onda reci brate otvoreno da si Vucicev bot - nemoj tu da pletes neke nadrealne teorije zavere.
Sta me briga da l je neko *teoretski* (u potencijalu) mozda veci izdajnik od ovoga koji je to vec SAD 100%. Tako da svako ko POD BILO KOJIM izgovorom sprecava JEDINI MOGUCI nacin da se ova vlast skloni je na strani sadasnje vlasti. Ali, onda nemojte da prodajete maglu nego to otvoreno recite
Đilas je već pokazao da je gora opcija od ovih na vlasti. Jedan veoma loš čovek i za sada veoma smrtonosan za posao u Srbiji. Ne želim ni da zamišljam šta bi uradio kad bi se dočepao nekog dela vlasti.
 
Đilas je već pokazao da je gora opcija od ovih na vlasti. Jedan veoma loš čovek i za sada veoma smrtonosan za posao u Srbiji. Ne želim ni da zamišljam šta bi uradio kad bi se dočepao nekog dela vlasti
Onda i za tebe isto vazi ono sto sam napisao u postu broj 107
 
Onda i za tebe isto vazi ono sto sam napisao u postu broj 107
Za mene važi da ne dam glas ovoj partiji i ne pristajem na izborne uslove koji se daju opoziciji i nazovi opoziciji. Još manje bih dao glas DS-u i sličnim prozapadnim partijama. Jednako koliko ne bih nikad da glas nekim proistočnim partijama.
Samo i isključivo onoj paretiji koja ima ozbiljne ljude i solidan program zasnovan na nacionalnim interesima. I još jednu bitnu stvar, a to je revanšizam, a to za sad ima samo jedna partija.
 
i ne pristajem na izborne uslove koji se daju opoziciji i nazovi opoziciji.
još jednu bitnu stvar, a to je revanšizam, a to za sad ima samo jedna partija.
Ako *ne pristajes* na izborne uslove ONDA CES ZIVETI ONAKO kako ti izglasaju oni koji na sve pristaju (oni sto na dan izbora za 2 crvene glasaju zna se kako) - samim tim si saucesnik u tome jer si se odrekao mogucnosti da tvoj glas bude kontrateza tom rusenju svakog ljudskog dostojanstva.
Da li ce ta *samo jedna* partija kojoj bi dao glas zbog revansizma (ha ha ha - kakav smesnopateticni izraz kao i njen promoter... koji bi trebalo da sebe prvo lustrira valjda) ucestvovati na izborima ili ne? I, ako ce ucestvovati,(a izborni uslovi zaista jesu losi i tu sam saglasan ) da li ces ti onda izaci i dati im glas (*zbog revansizma*) ili neces izaci (jer su uslovi i dalje losi pa losi)?
 
Ako *ne pristajes* na izborne uslove ONDA CES ZIVETI ONAKO kako ti izglasaju oni koji pristaju (oni sto na dan izbora za 2 crvene glasaju zna se kako) - samim tim si saucesnik u tome jer si se odrekao mogucnosti da tvoj glas bude kontrateza tome.
Da li ce ta *samo jedna* partija kojoj bi dao glas zbog revansizma (ha ha ha - kakav smesnopateticni izraz kao i njen promoter... koji bi trebalo da sebe prvo lustrira valjda) ucestvovati na izborima ili ne? I, ako ce ucestvovati,(a izbori su losi kao sto kazes) da li ces ti onda izaci i dati im glas (*zbog revansizma*) ili neces izaci (jer su uslovi i dalje losi pa losi)?
Živeću onako kako ja odlučim, Ti izađeš na izbore, daš glas nekoj nebitnoj partiji i on se prelije većinamo u SNS. I tebi i meni je na kraju isto, ali ja nisam ispao magarac koga vuku za uši. Ti si pristao d aglasaš i za nekoga lošijeg, samo da dođe kalif umesto kalifa. Kad ono, šipak.
Možda je tebi revanšizam smešan izraz, ali to govori da si spreman da zagrliš preletače, što te čini istim kao SNS.
Moja stvar je da li ću da izađem na izbore. Ti gledaj da te ne navuku opet ovi iz vlasti uz pomoć "opozicije".
 
Živeću onako kako ja odlučim, Ti izađeš na izbore, daš glas nekoj nebitnoj partiji i on se prelije većinamo u SNS. I tebi i meni je na kraju isto, ali ja nisam ispao magarac koga vuku za uši. Ti si pristao d aglasaš i za nekoga lošijeg, samo da dođe kalif umesto kalifa. Kad ono, šipak.
Možda je tebi revanšizam smešan izraz, ali to govori da si spreman da zagrliš preletače, što te čini istim kao SNS.
Moja stvar je da li ću da izađem na izbore. Ti gledaj da te ne navuku opet ovi iz vlasti uz pomoć "opozicije".
Gde ces ziveti *kako ti odlucis*? U ruzicastom balonu od secerne pene? A ne u realnom svetu gde ti zivotne uslove kreiraju oni koji budu vlast (izabrana onako kako sam opisao - glasovima onih samoponizenih jadnika koji glasaju za paket ulja... dok vi *polit. cistunci* i *pametnjakovici*svojim apstiniranjem to propustate da sprecite?)
Zasto dati glas nebitnoj partiji - daj glas bitnoj (koji nece biti ispod cenzusa). A ako nema bitnih (a da su po tvojim *perfektnim*merilima) onda se aktivno ukljuci u polit. rad - ulozi neko vreme u realno politikantstvo naustrb recimo vremena koje gubis piskarajuci ovde ( i sto je vrlo neuticuca aktivnost na stvarne zivotne okolnosti) i menjaj postojece lose polit. organizacije ili pravi svoje. Lako je biti jalovi kritizer svega postojeceg...samo je jalovo, hebi ga.
 
Poslednja izmena:
necu kolone

necu neprincipijelne koalicije

necu da glasam , recimo , za zavetnike a da taj glas dobije i dss

i onda se neko iz te gomile proda i uzalud cela igranka
Onda glasaj za te koji su ti bliski a van kolona pa kad, kao sto kaze Reefer ostanu ispod cenzusa - onda *budi srecan* sto se tvoj glas prelio vladajucoj (izdajnickoj) koaliciji (to se npr. desilo sa DJB na proslim izborima)
 
Taman kada sam mislio da opozicija ne moze da me razocara vise nego sto vec jeste oni opet nekako uspeju. Sujetni idioti, neiskrene politike, prazne glave...Tadic pravi koaliciju sa SNS/JS ministrom, Ludi Radule opet samostalno, Milos ko zna kakvu igru igra...
da su realni i da stvarno zele dobro srbiji

pa da pozovu svoje glasace da izadju na izbore i glasaju za neku partiju ,

cela opozicija koja ima po 2 posto da tako uradi

ali vecina opozicije ne zeli da dodje na vlast , niti da skine vucica

lepo im je da plivaju u kaljuzi bez ikakvih obaveza
 
Onda glasaj za te koji su ti bliski a van kolona pa kad, kao sto kaze Reefer ostanu ispod cenzusa - onda *budi srecan* sto se tvoj glas prelio vladajucoj (izdajnickoj) koaliciji (to se npr. desilo sa DJB na proslim izborima)
sto i djb svrstava uz sns

i sve one bedne partijice koje osvajaju po 0,5 posto

jer su znali sta ce biti ali ih nije bilo briga
 
Gde ces ziveti *kako ti odlucis*? U ruzicastom balonu od secerne pene? A ne u realnom svetu gde ti zivotne uslove kreiraju oni koji budu vlast (izabrana onako kako sam opisao - glasovima onih samoponizenih jadnika dok vi *polit. cistunci* i *pametnjakovici*svojim apstiniranjem to propustate da sprecite?)
Zasto dati glas nebitnoj partiji - daj glas bitnoj (koji nece biti ispod cenzusa). A ako nema bitnih (a da su po tvojim *perfektnim*merilima) onda se aktivno ukljuci u polit. rad - ulozi neko vreme u realno politikantstvo naustrb recimo vremena koje gubis piskarajuci ovde ( i sto je vrlo neuticuca aktivnost na stvarne zivotne okolnosti) i menjaj postojece polit. organizacije ili pravi svoje. Lako je biti jalovi kritizer svega postojeceg...samo je jalovo, hebi ga.
Evo zabole me da se bavim politikom, a nije da nisam imao pozive.
Ja živim gde živim i moram da kažem da mi je bolje nego u vreme DOS-a i DS-a. Naravno, daleko bolje nego u vreme komunističke porodice Milošević.
Jalovo ili ne, tebi i meni je sve isto, iako se ti ubeđuješ da nešto radiš izlaskom na izobre.
I još jednom pošto vidim da to ne kapiraš, ne pobeđuju ovi godinaa zbog svog kvaliteta, već zbog očajno loše opozicije. I to ti lepo pokazuje 50% građana Srbije koji nemaju za koga da glasaju. To da sjaše Kurta kako bi uzjahao Murta mi nije baš privlačno. A baš se to dešavala poslednjih 20-ak godina.
 

Back
Top