Ко кочи уједињење десничарских странака за предстојеће изборе?

Pa iskreno od svih njih na politickoj sceni meni je on jos i najvise ovako lik na mestu, inace u pravu je za izbore trebaju pare, logistika, mediji i ozbiljna neka organizacija, a on je i protiv vlasti i protiv pro-zapadne opozicije i protiv desne opozicije za koju kaze da rade za Vucica, tako da nit je on ikom po volji nit on zeli sa nekim nit da se prikloni nekom taboru, a realno on tako sam sa par gostovanja na YouTube-u tesko da moze mnogo da uradi.
Mozda mu ne bi bilo lose da udje u neku mini-koaliciju sa Raduletom i Brankicom Saturn i DJB, rekao bi da su na slicnim talasima i verujem da bi zajedno mogli makar cenzus da predju.

https://www.danas.rs/vesti/politika/desnica-izbori-zavetnici-milica-djurdjevic-stamenkovski/

Милица је изјавила да је договорено да се изађе у 2 колоне деснице. Није међутим прецизирала ко ће чинити коју колону. Ако је ово што овде каже тачно и ако НАДА и Народна странка успоставе сарадњу (уз могучност укључења ДЈБ) мислим да је одговор на питање из ове теме јасан. Заветници су ти који коче уједињење десне опозиције. Ја бих међутим сачекао коначну одлуку.

https://www.danas.rs/vesti/politika/desnica-izbori-zavetnici-milica-djurdjevic-stamenkovski/

Милица је изјавила да је договорено да се изађе у 2 колоне деснице. Није међутим прецизирала ко ће чинити коју колону. Ако је ово што овде каже тачно и ако НАДА и Народна странка успоставе сарадњу (уз могучност укључења ДЈБ) мислим да је одговор на питање из ове теме јасан. Заветници су ти који коче уједињење десне опозиције. Ја бих међутим сачекао коначну одлуку.
ma milica je uvek i bila sa sns-om
ovi desničari su krivi što su je uopšte uključili u celu priču

Nesudjena koalicija.

1696144683620-png.png

Хтедох пре пар дана да напишем, али нисам био при компу кад ми је то пало на памет, а сад је мало касно

дакле,

код питања ко кочи уједињење државотворних странака, може да се постави питање одговорности тог кочничара. Односно, да ли ће гласачи, ако и кад сазнају за кочитеља, да ли ће му окренути леђа и ускратити глас?

Тренутно је перцепција јавности да је Мица Аветница кривац за пропаст преговора. Тј. њен муж Стаменковски.

ДА ли ће због тога бирачи окренути леђа коалицији Двери и Заветници, и свој глас дати другим опцијама?

Хтедох пре пар дана да напишем, али нисам био при компу кад ми је то пало на памет, а сад је мало касно

дакле,

код питања ко кочи уједињење државотворних странака, може да се постави питање одговорности тог кочничара. Односно, да ли ће гласачи, ако и кад сазнају за кочитеља, да ли ће му окренути леђа и ускратити глас?

Тренутно је перцепција јавности да је Мица Аветница кривац за пропаст преговора. Тј. њен муж Стаменковски.

ДА ли ће због тога бирачи окренути леђа коалицији Двери и Заветници, и свој глас дати другим опцијама?
To bi bilo najbolje, ali njihovi glasači su tipa Tiksija, pa ti vidi.

дакле,

Ја ћу увек да будем само за Двери и Бошка Обрадовића који ће несумњиво једног дана бити Председник Србије.

Back