Ko još voli one velike stare američke automobile?

1695699430220.png

1980 Cadillac Coupe DeVille​

1695699478008.png

Vrata su toliko velika da možeš i u gepek da uđeš kad ih otvoriš.
Plišana sedišta
 
Gas trenutno ima realnu cenu jer po zakonu on ne sme da predje 50% od cene benzina.To sto nasa drzava sama ne ispostuje zakone je do ovih na vlasti koji za koji dan dizu gorivo za 5 dinara zbog akcize koju su inace uvek nametali posle Nove Godine ali ove im se izgleda ili ljulja stolica ili ima fali novca za penzionere kojima daju po 20000 din da bi i dalje glasali za njih a ovi glupi za medalju i ne shvataju da ce u tom slucaju da jedu gomna sledecih 4 godine.
Sto se tice tih starih americkih kola lepo je to sve ali samo muscle cars su oni kojima nikad nece proci slava.
 
Dok je jos struja za dzabe :D
Za koju godinu kad zazive el. automobili i hibridi cena punjenja ce skociti i placace se.
Isto sam pricao za gas kad su ljudi masovno prelazili i bio sam u pravu.. cena gasa je znacajno skocila.
Da, samo što Prius tek sad ulazi u Srbiju sa plug - in varijantom, dok se ranije punio sam, tako da cena struje u njegovom slučaju nema veze. Taj kojeg je forumaš pomenuo svakako nije plug - in.

Tema - u svakom slučaju stare američke automobile volim više nego Teslu. Imali su izgled, osećaj, zvuk ... to je to.
 

Back
Top