Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

rusi koji dodju u srbiju - liberaši balkanci
crnogorci su stoka
ukrajinci nezahvalni

najbolje nuklearni krater od ove zemlje napraviti
...ja nijesam dosao u Beograd nego sam studirao u Beogradu ,,zapoceo jedan sport i bio repreyentativac gdje su pobjedjivani ti tvoji plavokrvci a,
posebno apliciram na tvoje pristrasnosti jer ti je bio krug druzenja stoka koju si iz mrznje stokom nazvala,...
 
твоји закључци на коментаре ...
Nisu moji komentari već sam prepričala pročitane komentare u kojima besno komentarišu Crnogorce! Ali kad ovako nešto pišete, zaslepljeni nekim besom i ludilom, da sam katolkinja, da mrzim Crnogorce i ostale gluposti, prosto ne znam šta na to reći!
 
Poslednja izmena:
...ja nijesam dosao u Beograd nego sam studirao u Beogradu ,,zapoceo jedan sport i bio repreyentativac gdje su pobjedjivani ti tvoji plavokrvci a,
posebno apliciram na tvoje pristrasnosti jer ti je bio krug druzenja stoka koju si iz mrznje stokom nazvala,...
dobar si u sportu ali u politici je malo drugačije. ko su sportisti koji vode politiku? aleksandar šapić. a ja plave krvi nisam od eksproprijacija 45e.
 
Povuci rijec. Ili ces biti ranjen u noge. :lol:
tumblr_d66ee0883a7fb0abbcfdb90dcb4e3c81_6368200e_400-ezgif.com-optimize.gif
 
dobar si u sportu ali u politici je malo drugačije. ko su sportisti koji vode politiku? aleksandar šapić. a ja plave krvi nisam od eksproprijacija 45e.
...politika mi je postala oblast koja nikad nista dobro nije nikome donijela...moguce je da sam vani radio na tome da svi imaju ista prava jer sam vodio diskoteke i niko nije imao prioritet...znaju to oni koji me znaju...u Crnu Goru idem ako treba da nekom pomognem ili se oprostim s njim...
 
...politika mi je postala oblast koja nikad nista dobro nije nikome donijela...moguce je da sam vani radio na tome da svi imaju ista prava jer sam vodio diskoteke i niko nije imao prioritet...
crnogorske priče.
znaju to oni koji me znaju...u Crnu Goru idem ako treba da nekom pomognem ili se oprostim s njim...
rođen si gde, u bariju?
 
Nisu moji komentari već sam prepričala pročitane komentare u kojima besno komentarišu Crnogorce! Ali kad ovako nešto pišete, zaslepljeni nekim besom i ludilom, da sam katolkinja, da mrzim Crnogorce i ostale gluposti, prosto ne znam šta na to reći!
upravo to i pričam
prepričali ste par debila i odma takav zaključak ...

sta jedan il dva kretena misle o srbima iz cg koga briga... i ko garantuje da iza tih komentara ne stoje ne srbi ?

kakvo ludilo ? ko je rekao da si katolik ?

drugi put nemoj u temu navoditi zaključke na osnovu dva tri debila koji komentarisu po netu to je sve. pogotovo kada je rec o pravoslavnom rodu koji je bratski narod tj jedan te isti narod
 
Ne treba generalizovati jer ima i pristojnih ljudi iz crne gore ali ..
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?
Ko se tu pobio s Rusima taj će nadalje probleme rešavati civilizovanim metodama. Ako ima nekog kod kog galama ne pali to su upravo Rusi.
 
Poslednja izmena:
Zasto Crnogorci? Oni sami dodju. 😁😂
Rusi ne deluju nezgodno kao npr Cetinjani, al ko je tražio batine od njih taj ih je dobio: Kultura je takva da se niko ne koorchi previše nego se odmah pređe na stvar - pobiju se začas, i drže se međusobno malo čvršće nego Milogorje, puna podrška, Đukaj je na redu. :D

Da se razumemo, ovo se odnosi striktno na Milogorje i cetinjski Belveder. @guslar1389, di si bija dok je grmilo? :lol:
 
Poslednja izmena:
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?
Pitanje: Kako razumeti ovo “ko je više dobrodišao” a da to ne bude u kontekstu predrasuda i stereotipa?
 
Mozda su to Siptari iz Crne Gore / Podgorice - tacnije Tuzi. Cim su pokazivali dvoglavog albanskog orla.
Ja kao neko ko je rodjen u Crnoj Gori u Srbiji i na forumu se osjecam bas dobrodosao. Svi me gotive, i ovdje i u real life, volim i ja Beograd i Srbiju na max te budale sto su se potukli na utakmici, pa sta drugo da ocekujes od majmuna koji preko djece lijece komplekse . :D
Upravo ti, belvederski ustaše i milogorne Osmanlije. Znao je Vladika Rade s kim ima posla.
 
Nisu moji komentari već sam prepričala pročitane komentare u kojima besno komentarišu Crnogorce! Ali kad ovako nešto pišete, zaslepljeni nekim besom i ludilom, da sam katolkinja, da mrzim Crnogorce i ostale gluposti, prosto ne znam šta na to reći!
Piše se ‘Milogorje’, čisto da ne bude zabune oko toga ko izaziva takve reakcije.
 
- Kada su Rusi dali drugi gol roditelji dece iz kluba "Stari aerodrom" su decu počeli da gađaju flaša, a trener je pošao da napada sudiju, hteo je da ga bije. Roditelji dece iz ovog podgoričkog kluba nasrnuli su na roditelje dece iz Rusije! To je zaista bilo strašno - nastavlja ova majka, i dodaje da je povrede glave zadobilo dete od 11 godina. :mrgreen:

- Izbila je tuča koju su izazvali roditelji dece iz kluba "Stari aerodrom" iz Podgorice, konkretno sa Rusima iz kluba "Integral" Moskva. Ovo nije prvi put da prave incidente, i u Beogradu su pravili probleme .


Svi normalni turisti su dobrodošli, naročito oni koji ne prave incidente i troše pare.
због овога срамим се свога црногорског поријекла
ругло
срећа па нијесу убили неко дијете :bljak:
 

Back
Top