Ko je više dobro došao u Srbiju: Rusi, Ukrajinci ili Crnogorci?

Koji problem ti imaš? Prenela sam ti komentare koje su drugi pisali, postavila pitanje na osnovu njih, ali ti si imao potrebe da '' otkriješ moju zmijsku prirodu'' ?Au brate, radi nešto lepo u životu, nisu svi mrzitelji kao ti ...
Nešto lepo u životu?! ... prenela si komentare?!
"Sestro" ... znaš li kakve sve komentare imaš na društvenim mrežama?!
A ti si se baš potrudila da izabereš najgore ... "pa da postaviš pitanje" ... "superzmija" na forumu :D

Nisi Srbkinja ... rimokatoličke si veroispovesti i mrziš sve što je Srbija i pravoslavno hrišćanstvo!

Znam te ja odavno!
 
Nešto lepo u životu?! ... prenela si komentare?!
"Sestro" ... znaš li kakve sve komentare imaš na društvenim mrežama?!
A ti si se baš potrudila da izabereš najgore ... "pa da postaviš pitanje" ... "superzmija" na forumu :D

Nisi Srbkinja ... rimokatoličke si veroispovesti i mrziš sve što je Srbija i pravoslavno hrišćanstvo!

Znam te ja odavno!
:rotf::rotf::rotf: o čoveče baš me lepo nasmeja :rotf:
 
"Superko" prošo ti vaskršnji post? ... pa si rešila da seješ otrov po forumu?
Svi su dobronamerni, vredni ... koji poštuju zakone ove države su dobrodošli u zemlji Srbiji.

Pazi naslov "ko je više dobrodošao" ... tvojoj zmijskoj lukavosti nema kraja :bljak:
Niko u Srbiji ne postuje zakone Republike Srbije, ni sami gradjani Srbije; jos pa da ocekujemo da neki stranci postuju nase zakone, svasta. :maca:
 
I koje veze ova tvoja baljezganja imaju sa "Covekom" Darkom Saricem? Ostao si bez kinte koju si dobijao za dilovanje od zemljaka iz Crne Gore?
Jbt, dilercic na Krstarici, pa ti spadas u pismenije dilere.
Ја не разумем одакле теби таква Помисао да ја "баљезгам".
Све што сам написао има одређено Упориште поткрепљено сувим Чињеницама да Држава ваља доп,ухваћен је Владин Аутомобил код Краљева,препун Гудре као и што и сви ми знамо да се једна Јовањица заташкава.
Дакле,Председник и његов полубрат Андреј СУ ДИЛЕРИ НАРКОТИКА.
и немој ти се правиш блесав,више.
 
Nešto lepo u životu?! ... prenela si komentare?!
"Sestro" ... znaš li kakve sve komentare imaš na društvenim mrežama?!
A ti si se baš potrudila da izabereš najgore ... "pa da postaviš pitanje" ... "superzmija" na forumu :D

Nisi Srbkinja ... rimokatoličke si veroispovesti i mrziš sve što je Srbija i pravoslavno hrišćanstvo!

Znam te ja odavno!
Seja Te treba kazneno progoniti preko Državnog odvjetništva za VTK u Bgd.

Naći te po IP adresu, uhititi, transferirati,

PROCESUIRATI....

Masno tražiti naknadu u parnici, za ukaljanu čast, ugled...stidi se godina, umirovljeniku UDBE i OZNE .
 
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?
Црногорци више и не долазе толико у Србију. Нит има аутомобила по улицама, нити се чује неко из Црне Горе. У већим местима се углавном чују Руси.

Што се непримереног понашања тиче, то је резервисано за људе из неких других крајева.
 
Ја не разумем одакле теби таква Помисао да ја "баљезгам".
Све што сам написао има одређено Упориште поткрепљено сувим Чињеницама да Држава ваља доп,ухваћен је Владин Аутомобил код Краљева,препун Гудре као и што и сви ми знамо да се једна Јовањица заташкава.
Дакле,Председник и његов полубрат Андреј СУ ДИЛЕРИ НАРКОТИКА.
и немој ти се правиш блесав,више.
Malo ubacujes u pricu marihuanu malo kokain, odluci se brate dilercicu. A sta ce braci bosancima problem sa dilovanjem marihuane, to je toliko sitna lova u odnosu sta njima prolazi kroz ruke od drzavnog novca, no carsija u Srbiji "sve zna" i naravno konstruise teorije zavera oko svega. Neverovatna sredina, svi sve znaju, pogotovo drzavne i kriminalne tajne a vecina ne zna ni gde su suplji. Pogotovo yti dilercicu.

Uzgred, koristis velika slova na svakoj drugoj reci jer ne znas sta se pise velikim slovom pa da ne ispadnes glup u drustvu?
 
"Superko" prošo ti vaskršnji post? ... pa si rešila da seješ otrov po forumu?
Svi su dobronamerni, vredni ... koji poštuju zakone ove države su dobrodošli u zemlji Srbiji.

Pazi naslov "ko je više dobrodošao" ... tvojoj zmijskoj lukavosti nema kraja :bljak:
Sve dok Bosanci vladaju sta te briga sta pise neko iz Sumadije, tvoje je da ne talasas dok te striko ne prebaci na bolje mjesto u nekom javnom preduzecu.
 
Ne pominjem Srbe iz Crne Gore već sam napisala da su drugi komentarisali o tome koga više vole da ugoste u Srbiji. Inače, roditelji dece iz Podgorice su pokazivali dvoglavog orla i time izazvali i ostale na tom takmičenju na ovakve reakcije.
Mozda su to Siptari iz Crne Gore / Podgorice - tacnije Tuzi. Cim su pokazivali dvoglavog albanskog orla.
Ja kao neko ko je rodjen u Crnoj Gori u Srbiji i na forumu se osjecam bas dobrodosao. Svi me gotive, i ovdje i u real life, volim i ja Beograd i Srbiju na max te budale sto su se potukli na utakmici, pa sta drugo da ocekujes od majmuna koji preko djece lijece komplekse . :D
 
Ukrajince ne znam pa se neću izjašnjavati, ali Crnogorci i Rusi imaju na neki način slične osobinu a to je samobitnost i bahatost doduše različitih vrsta.
Razlika je što crnogorac kao pripadnik mikro naroda za to baš i nema podlogu pa mora da izrazito naglašava,gura se u svako društvo i mora da priča i nameće mišljenje makar prvi put tada čuo o temi razgovora... nešto kao čivava. :lol:
Dok Rus naročito urbani iz Moskve i St.Petersburga više ima bahatost proizašlu iz samodovoljnosti tj gleda sa visine i misle da "mali" nisu vredni dodatnog napora reći "dobar dan", nešto kao danska doga. :dosadno:

I jedni i drugi su iritantni 100% kao gosti samo na različite načine.

Tako da ne bih nijedne.

P.S. Malo šale ;)...u kojoj ima zbilje :P
P.P.S Sve je bolje od Bosanaca :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
- Kada su Rusi dali drugi gol roditelji dece iz kluba "Stari aerodrom" su decu počeli da gađaju flaša, a trener je pošao da napada sudiju, hteo je da ga bije. Roditelji dece iz ovog podgoričkog kluba nasrnuli su na roditelje dece iz Rusije! To je zaista bilo strašno - nastavlja ova majka, i dodaje da je povrede glave zadobilo dete od 11 godina. :mrgreen:

- Izbila je tuča koju su izazvali roditelji dece iz kluba "Stari aerodrom" iz Podgorice, konkretno sa Rusima iz kluba "Integral" Moskva. Ovo nije prvi put da prave incidente, i u Beogradu su pravili probleme .


Svi normalni turisti su dobrodošli, naročito oni koji ne prave incidente i troše pare.
 
Nešto lepo u životu?! ... prenela si komentare?!
"Sestro" ... znaš li kakve sve komentare imaš na društvenim mrežama?!
A ti si se baš potrudila da izabereš najgore ... "pa da postaviš pitanje" ... "superzmija" na forumu :D

Nisi Srbkinja ... rimokatoličke si veroispovesti i mrziš sve što je Srbija i pravoslavno hrišćanstvo!

Znam te ja odavno!
Pa sta ako je rimokatolkinja i neki Nemanjici su bili...jel time manja Srpkinja?
 
Ne pominjem Srbe iz Crne Gore već sam napisala da su drugi komentarisali o tome koga više vole da ugoste u Srbiji. Inače, roditelji dece iz Podgorice su pokazivali dvoglavog orla i time izazvali i ostale na tom takmičenju na ovakve reakcije.
Zbog izolovanog slučaja od nekih debila ti ovde sudis narodu iz cg?

Ne glupetaj.

Ko si ti da deliš srpski narod?
 
Upravo pročitah da su se na Zlatiboru potukli roditelji dece iz Rusije i Crne Gore na dečjem fudbalskom turniru. Sama po sebi je vest za diskutovanje ali mene su zainteresovali komentari na ovaj događaj, između ostalog, mnogi su komentarisali da su im Rusi u BG dosadili, pored uobičajenog besa na Crnogorce koji dođu u Srbiju pa sa ponašaju neprimereno. Kakvo je vaše mišljenje o gostima iz ovih država i koliko politika utiče na ponašanje prema ljudima iz tih zemalja a koliko neko vaše iskustvo, lično ?

pitanje je iz narodnog mišljenja ili iz vučkovog ugla ?
 

Back
Top