Ко је разграбио пилиће?

Ма нема то везе брате, то не треба да ти буде кочница у глави. Стартуј сваку рибу коју можеш, десет ће те одбити а онда ће наићи једанаеста и то је то. Јбг, једино ако сад баш живиш у неком селу где има 200-300 људи, онда и немаш избор.

Mladi se mnogo lakše prilagođavaju jedno drugom dok sa godinama ta tolerancija ispari.
Mislim da ne ispari nego što smo stariji to smo zreliji, imamo prošlost, a time i iskustvo iza sebe. Znamo šta nam prija, šta ne. Kada si mlad zelen si kao šljiva pa ni ne znaš šta želiš, voliš i kada u tim godinama sretneš pravu osobu onda sa njom zajedno rasteš i sazrevaš. Prilagođavate se jedno drugom, zajedno gurate napred.

Mislim da ne ispari nego što smo stariji to smo zreliji, imamo prošlost, a time i iskustvo iza sebe. Znamo šta nam prija, šta ne. Kada si mlad zelen si kao šljiva pa ni ne znaš šta želiš, voliš i kada u tim godinama sretneš pravu osobu onda sa njom zajedno rasteš i sazrevaš. Prilagođavate se jedno drugom, zajedno gurate napred.
Где си видео зелену шљиву? Шалим се, потписујем све што си изрекао.

Буквално са 28 дина сам обрнуо игрицу. Био у дугим везама, браку, добио клинца и шта све не. И на крају? На крају не желим више никад да се везујем за било кога, у неким моментима не могу сам себе да трпим а камоли некога поред себе. Свака част ко то може, поштујем. Живот ми се свео на пар крес варијанти кад ми је до тога и то је то.
To je zato što si loš majstor. Za bilo šta.

Hajde se sada pokačite
Fight Kangaroo GIF

Рече ми лик који са 40 дина **** како је пазарио у Лидлу нешто скупо за кеву. И то не би био проблем, јер јелте кева је једна, проблем је што си ти генерално пацијент.
Hahaha ala sam te naguzio garant praviš samo žensku decu pa si se opravdano razveo :hahaha:

interesantno što vas privlače te koje privlače dzukele jer su takve najčešće atraktivne

što vas ne privlače manje atraktivne bibliotekarke
Ја сам образована џукела. Тако да имам прођу и код једних и других. Не вреди некој камењарки причати о Достојевском, Хемингвеју, Толстоју, Пушкину, Андрићу, Ћопићу, Црњанском и тако даље и тако даље..

Back