Ko je na liniji

Gost118

Elita
Poruka
22.446
mishica:
Gazdarica:
Incognito:
Za mene bi bilo lepo da vikend draje i dva dana... :( :?
Pricaj mi malo o tome... :cry:

Pa vas posao je da budete stalno ovde, to vam je kao da vam neko naredi da se igrate ceo dan, pih, evo vam moja skola a ja cu da se igram s vasim krpicama...
Mishice, ne pricamo o forumu, jer je ovo volonterski rad, vec o poslu od kog zivimo... :roll:

M

mishica

Gost
Ups, gazdarice, onda izvinite me molim vas, vasa sluzbenica pokorna.
Ustvari, ja jedva cekam da pocnem da radim. Zavrsis sljaku pa si miran do sutra, ja posle 7 sati u skoli ucim bar jos 2, nekad i vise... VIIIKEEEND

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
Samo predlog, nikako izazov na svadju. Imam utisak kao da se dernjas kada pises Capitalsima, pa zbog toga....[/quote]
E PA EVO TI ONDA ODGOVOR. ONO DUGMENCE KOJE MENJA MALA I VELIKA SLOVA MI JE CRKLO. E SAD; JA BIH MOGLA DA PISEM MALIM SLOVIMA ALI POD USLOVOM DA NON-STOP DRZIM ONU STRELICU A TO ME MRZI. A I NE VIDIM RAZLOG DA NEKOME SMETA VELICINA SLOVA. JA MISLIM DA JE TO NAJMANJE BITNO.
P.S.nadam se da me razumes.ok?

Gost118

Elita
Poruka
22.446
mishica:
Ups, gazdarice, onda izvinite me molim vas, vasa sluzbenica pokorna.
Ustvari, ja jedva cekam da pocnem da radim. Zavrsis sljaku pa si miran do sutra, ja posle 7 sati u skoli ucim bar jos 2, nekad i vise... VIIIKEEEND
Eh mishice kad pocnes da radis, onda ces zeljeti da se vratis u skolu...
Covjek je prokleto stvorenje... Nikad mu ugoditi... :roll:
Jovana, pisanje velikim slovima, smatra se vikanjem... Nije to niko ovdje izmislio... :wink:

Gost
Incognito:
mishica:
E pa nemojte sad negativnu energiju :? , juce su se ovde lepo muvali a danas hocete svadju, onda mishici opet kompot...

Pa registruj se, da mogu i tebe ljudi da muvaju... registracija nista ne kosta, a puno vredi :!:

;)

Tya:
Mishica je još i najbolje prošla, svi se muvali juče, uzalud, a ona se bar najela dobrog kompota...

Nije bash uzalud

Ja sve vreme hocu to da pitam pa me nesto blam :oops:, jel mogu ja da se registrujem ako nemam meil (samo Outlook-Exspress)? Jel to sigurno, nece mi posle neko provaliti u comp?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.