Quantcast

Ko je na liniji

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
Vec sam negde napisao... DALnet (npr. misc-e.dal.net ) i EFnet (npr. irc.homelien.no ), najcesce na kanalima: #C++,#design,#flash,#java,#perl i #webdesign ... Nick mi je tamo regularan, ^Sx^...

i da... na engleskom su...

Poz.

dejo

Zainteresovan član
Poruka
234
Incognito:
Vec sam negde napisao... DALnet (npr. misc-e.dal.net ) i EFnet (npr. irc.homelien.no ), najcesce na kanalima: #C++,#design,#flash,#java,#perl i #webdesign ... Nick mi je tamo regularan, ^Sx^...

i da... na engleskom su...

Poz.

dobro ali to su kanali u tvojoj struci tako da tamo mi "ostali" nemamo sta da radimo :twisted: :twisted: :twisted:

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
Pa mozemo mi za tren da napravimo nov kanal... jedini mali problem je to sto bih onda morao da mesam srpski i engleski (u jednom kanalu jedan jezik, u drugom drugi), pa nekad iz toga izadju komicne situacije :wink: :lol:

dejo

Zainteresovan član
Poruka
234
Incognito:
Pa mozemo mi za tren da napravimo nov kanal... jedini mali problem je to sto bih onda morao da mesam srpski i engleski (u jednom kanalu jedan jezik, u drugom drugi), pa nekad iz toga izadju komicne situacije :wink: :lol:

ajd napravi jedan to ti je minut posla a on bi bio samo za forumaše sa krstarice!!!!!!!!!!11
pa da se zezamo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.