Ko je kriv: ona ili ja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sto se ti Mackice toliko uzbudjujes oko toga? :D Ko zna koliko baja sada mlate svoje zene/devojke pa nikom nista.. Blaupunkt, samo ti nju lepo udri pa je posalji ofarbanu njenom yebacu.. pa ce onda njen yebach kada mu se isplace na ramenu verovatno dodji kod tebe da brani njenu cast pa onda i njega izmlati ko kera s motkom da ne prljas ruke.. :lol:
 
Gazdarice, ti si zaista fascinirajuce drska i maloumna na trenutke. Ne znam ni sam zasto me to cudi, kada sam to shvatio jos u vremena tvojih odbrana gayeva koji lupetaju!
Nisam trazio da me proglasavate ovakvim ili onakvim! Samo sam vas pitao za misljenje. Steta je samo sto je forum, kao i drzava nam, pod upravom osoba sa intelektom kuvanog krompira...
 
Blaupunkt:
Hvala na normalnom odgovoru, Gulum! Da, sve to i ja znam, ali nije mi lako. Pomisljao sa i da ih bijem i zapalim, da se mirim i cuda da radim, ali nisam ni manijakalan ni agresivan. Pusticu da prodje. Uostalom, ako smo pukli na prvoj ozbiljnijoj probi, cemu bi to vodilo kasnije? Hvala svima na raznovrsnim odgovorima...
Sutra idem u BG, ako nadjem lika, mozda ga malo ispeglam... Pricacu vam kako je bilo!!! 8)
Prijatelju, ja već znam da ti nećeš nikog isprebijati, što je i OK. :!: :roll:
 
Blaupunkt, zvucis mi kao dobar decko i s obzirom da si sada slobodan predlazem ti da se upoznas sa Vragolastom Amfibijom.. ona je isto dobra devojka i plus ocajno joj treba decko.. pa ti saberi 2 i 2.. mislim, oduvek sam bio za konstruktivnije metode resavanja problema.. :lol:
 
Blaupunkt:
Divni ste! Vragolasta, tvoj sam! Eto, vec je sve proslo i opet sam OK! Divno! Divno!

Ma sta je proslo?! Koga si bre to nasao da lazes!?! Nista nije proslo!! Nista!!! Jesi cuo?!?! NISTA!!! E tako.. :lol:

Znaci seks sa Vragolastom mora da padne, pa tek onda mozemo da pricamo o "prolascima".. hahhaha :lol: cisto da se zna, moje prolazno vreme sa Vragolastom je 2 minuta.. :wink:
 
Situacija je jasna k'o lep dan. Veza im je šuplja, on je postao samodovoljan, njoj je bilo potrebno stalno dokazivanje, pa je potražila nešto sa strane. Ali pošto ne zna šta hoće, ostavila je poruke u mobilnom da bi ih on pročitao. Mislite da nije znala da je on u stanju to da uradi? Ajde da se ne igramo :roll:
I da, Blau, ti si kriv ili barem odgovoran. Ne zato što si preturao po mobilnom, nego zato što si dozvolio da uopšte dodje do te situacije. Kad si već došao do toga, nećeš ništa dobiti šamarima. Osim toga, zapitaj se zašto ti je ostavila te sms-ove na izvolte. Tvoja je, ako je i dalje hoćeš.
I stvarno mi nije jasno šta si dobio sa registrovanjem novog nicka :roll: Jel ti se život na krstarici od tad promenio na bolje? Jel se osećaš bolje?
SU vs. BG ? He, he, na kraju će da ispadne da sve loše stvari dolaze iz bg-a :D
 
Blaupunkt:
Dve godine sam bio sa devojkom zlata vrednom. Voleli se i pazili, mazili, samo cesto bili razdvojeni zbog faxa... Malo smo se umorili od te razdvojenosti i moja je ljubav malo popustila proletos. Nije bilo druge, niti sam prestao ovu malu da volim, samo sam bio malcice malodusan i nisam joj pokazivao da mi je jos uvek najdraza na svetu...
A sada spektakl: Naslutio sam da se nesto mulja i poslednji put kada smo se videli procackao sam joj mobilni i nasao porukice nekog lika koje govore o sexu i sve tako redom. Nisam sam donosio zakljucke, posle par dana pritiska priznala je prevaru, govoreci kako je mislila da je vise ne volim i ljuteci se na mene sto sam joj zavirivao u telafon. Ko je grdji od nas? Ja koji sam se posluzio prljavstinom da otkrijem sve ili ona ciji je greh imao da se otkrije? Da li cilj opravdava sredstva?

Ona naravno, brate jedno je bez dozvole gledati tudji telefon, a drugo yebati se sa drugim, koja kucka!
 
Blaupunkt:
Dve godine sam bio sa devojkom zlata vrednom. Voleli se i pazili, mazili, samo cesto bili razdvojeni zbog faxa... Malo smo se umorili od te razdvojenosti i moja je ljubav malo popustila proletos. Nije bilo druge, niti sam prestao ovu malu da volim, samo sam bio malcice malodusan i nisam joj pokazivao da mi je jos uvek najdraza na svetu...
A sada spektakl: Naslutio sam da se nesto mulja i poslednji put kada smo se videli procackao sam joj mobilni i nasao porukice nekog lika koje govore o sexu i sve tako redom. Nisam sam donosio zakljucke, posle par dana pritiska priznala je prevaru, govoreci kako je mislila da je vise ne volim i ljuteci se na mene sto sam joj zavirivao u telafon. Ko je grdji od nas? Ja koji sam se posluzio prljavstinom da otkrijem sve ili ona ciji je greh imao da se otkrije? Da li cilj opravdava sredstva?
Ne smatraj se NIMALO krivim.Ti da si kriv što si je zatekao na drugom i uhvatio u laži? :shock: Mislim kako si se samo usudio...Trebalo je da ne diraš njene stvari a da se ona i dalje kreše sa strane..notorne gluposti.. Svako ima pravo da prikuplja informacije ,pogotovo kada sumnja... :idea:
 
Blaupunkt:
Drago mi je da razumijes! Nego, reci mi, da li covek koji pomisli nekada na nasilje jeste nasilan? Da je tako, moglo bi se suditi ljudima za misli. Ksenofob nisam, jer sam rodjen na kseno-prostorima. Samo me nerviras svojim retko kada suvislim komentarima i to je sve.
Tu si u pravu, mnogi u besu pomisle svašta, ali urade nešto 10. :wink:
 
Nije bitno zasto je veza pocela da skripucka, da li zbog tebe (a priznajes da jeste) ili zbog nje. Svaku vezu kad tad stigne ta stara poznata kletva. Niste ni prvi ni poslednji u takvoj situaciji I to ne moze biti nicija krivica.

Problem je sto mnogi ljudi ne umeju da se ponasaju u takvoj situaciji. Ako je ona osetila da nesto fali, ako je pocela da sumnja u vezu, ako joj je falilo paznje i nekog starog feelinga - mogla je da sedne da razgovara sa tobom, da te pita zasto, sta se desilo, gde je ono nase itd. Mozda bi se i ti malo trgo. Mozda ne bi - nego biste otkrili da se tu stvar ipak zavrsava i razisli se ko ljudi.

Ovako... sta je ona uradila. Pribegla je jednom resenju koje je po meni najkurvinskije moguce. Sebi je nasla ljubavnika, koji ce da je mazi i pazi - dok sa druge strane tebe i dalje drzi kao zvanicnog decka. Kao sve je kul, ja imam decka, nama je lepo, svi smo zadovoljni, vi'te kako sam ja lepa i uspesna devojka! A ono u stvari sharena laza!!!

Za mene je to prevara koja nema opravdanja. Mogu da razumem da se jebucka na moru, mogu da razumem da smo razdvojeni dugo vremena, pa da joj treba SEX i sl. situacije... ali da su dvoje zajedno, stalno, svaki dan se vidjaju, cuju sve rade zajedno i pritom neko ima tajnu vezu sa strane - to zasluzuje samo Strasni Sud :twisted:

Zato mislim da je njen postupak za svaku osudu!

A tvoj? Razmisli ovako, da si ti bio posten i verovao joj! Sto u sustini i jesi i sto je ona dobro procenila, inace se ne bi upustila u takvu avanturu! Sta bi onda bilo? Mozda bi te i godinama vukla za nos. To sto si ti pronjuskao, na osnovu sumnje nije greh. Kad bismo svakom bezuslovno verovali bili bismo mnogo vece Ovce i od samih ovaca. Realno, mogao si i da je pratis, mogao si da joj prisluskujes razgovore, da joj upadas iznenada... sve je to isti Q kao i preturanje po mobilnom. Cinjenica je samo da je najjednostavnije pogledati u mob. Ja kazem da ti tu nisi uopste kriv. Samo si gledao da sacuvas svoj obraz.

E, sad. Kad si otkrio za prevaru, trebao si da budes Igrac! Nisi smeo da dozvolis da ona otkrije da znas za prevaru. Trebao si da je pritisnes sto verbalno, sto raznim situacijama dok sama ne naprvi gresku koja ce da je oda. Tako bi ti nju drzao apsolutno u shaci. Posle toga je ostavish vrlo grubo, sto bi trebalo da je dovoljno pogodi, da mozes da kazes da si svoj obraz sacuvao. Mada mi se i neke metode koje naveo All svidjaju :twisted:

Da pokushash da spases vezu... Ja ne bi'... ona takva za mene ne vredi ni pisljiva boba, a kamoli zlata. Meni ne bi bilo ni na kraj pameti da nesto spashavam. Gledao bih samo da se sto pre resim bede. Ne znam za tebe, al' ja TAKO NESTO ne mogu da volim, ne znam kakve dobre osobine da ima pored.

Batine. Mislim da ti ovde ne vrede mnogo uopste. Mada neka balkanska pravila uopste nisu tako losa. Licno misljenje je da smo nekad dok je vladala cvrsta mushka ruka patrijahalnog sistema bili mnogo uredjenija drzava u drushtvenom pogledu. Danas u doba slobodnih shvatanja, free spirita, rusenja tabooa, ima mnogo anarhizma da istrpimo dok ne prelezimo neke decije bolesti novog doba. Pa ko se snadje - snash'o se!

A, da lik koji je bio kecarosh... nemoj ga dirati u svakom slucaju. Ok, jeste kriv - da je neki covek, odbio bi takvu vezu. Ali realno, koliko danas ima ljudi na tako visokom nivou svesti :!: :lol: Gledaj na to ovako: "Oprosti mu nije znao sta radi!" :mrgreen:
Sto se nje tice, ako oces da primenjujes balkanska pravila, primenjuj - tu bash nisam mnog pametan :twisted:

Sta da ti kazem, nisi smeo samo da dozvolis da budes tako izigran, nego da je ti nadigras. Al' sad kad je tako ispalo - shutni je pre nego ti navuce jos neku muku.
 
Kad_LupimLupim:
Problem je sto mnogi ljudi ne umeju da se ponasaju u takvoj situaciji. Ako je ona osetila da nesto fali, ako je pocela da sumnja u vezu, ako joj je falilo paznje i nekog starog feelinga - mogla je da sedne da razgovara sa tobom, da te pita zasto, sta se desilo, gde je ono nase itd. Mozda bi se i ti malo trgo. Mozda ne bi - nego biste otkrili da se tu stvar ipak zavrsava i razisli se ko ljudi.

Ovako... sta je ona uradila. Pribegla je jednom resenju koje je po meni najkurvinskije moguce. Sebi je nasla ljubavnika, koji ce da je mazi i pazi - dok sa druge strane tebe i dalje drzi kao zvanicnog decka.
Za mene je to prevara koja nema opravdanja.
Zato mislim da je njen postupak za svaku osudu!


Da pokushash da spases vezu... Ja ne bi'... ona takva za mene ne vredi ni pisljiva boba, a kamoli zlata. Meni ne bi bilo ni na kraj pameti da nesto spashavam. Gledao bih samo da se sto pre resim bede. Ne znam za tebe, al' ja TAKO NESTO ne mogu da volim, ne znam kakve dobre osobine da ima pored.

:!: :!: :!:
 
Kad Lupis - Lupis, ali kad napises nesto to je valjano! Hvala ti na tome!!! Hvala svima koji su pisali i pro i contra. Nervira me samo sro je velik broj likova poceo sa neargumentovanom pljuvacinom, a ja trazio vase misljenje, a ne uzorak sputuma! Zato svi mars na casove Forumovanja kod Kad_LupimLupim i par njemu dostojnih kolega forumasa!


ps: pogledajte moj novi post o SHOW-u!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top