Ko ce koga nocas sanjati :D

Ja sam sanjao piramidu kako me napada... izgledala je ovako nekako...

Pogledajte prilog 474615

Sanjao sam zarubljenu iluminatsku piramidu sa poleđine novčanice od jednog američkog dolara, sa svevidećim okom Velikog Arhitekte svemira u trouglu nad njom kako me napada. Ona se velikom brzinom spušta sa nebeskih visina prema meni. Iz nje izbijaju munje, koje me gađaju kao da hoće da me ubiju, dok se niotkuda, takođe iz te piramide, pojavljuje pet ljudskih ruku: prva drži pištolj, druga bombu, treća nož, četvrta časovnik koji mi meri vreme, dok peta ima kandže kao dinosaurus i njome maše prema meni. Tlo poda mnom podrhtava kao da je zemljotres, piramida ispušta glasove nalik na krike i onda čujem Manuelin glas koji mi kaže: „Mrzim te!... Mrzim te!...“ I dotle uplašen od piramide, koja me napada, sada postajem zabrinut pitajući se da li me Manuela zaista mrzi i čija je ovo zapravo poruka. Čim se oslobodim straha, piramida se lagano podigne uvis i nestane u nebeskim visinama, a na horizontu mi se ukaže Manuelin nasmejani lik. I tu se obično probudim okupan znojem, sa strahovitim osećajem zime koja mi struji niz kičmu. Ojha.

Da li i drugi ljudi imaju takve snove?Ja ne pamtim snove skoro uopste ,iako zapamtim ne obracam neku paznju na to ,..
 

Back
Top