Ko će izdati na izborima 2023?

Ko će izdati na izborima i ući u koaliciju sa SNS

  • DSS

  • Ugljanin

  • Mađari

  • Neko iz Srbija protiv nasilja

  • Neko od Dveri ili Zavetnici

  • Šešeljitis

  • Nestorović

  • Miroljub Petrović

  • Jeremić

  • ProGlas


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa mora malo, pobogu, pa i Boska su zvali Fasista, pa eno ga, pije vino sa njima :)
Znas koliko pravih desnicara je napustilo i Milicu i Boska? :) Mnoogoo (licno odlicno poznajem neke), jer su provalili sta rade i sa kim su u talu ;)
Moja teorija je da je isti centar moći napravio i SNS i Zavetnike, Dveri, DSS, kao kontrolni mehanizam za Vučića, za slučaj da mu nekad padne na pamet da se otme kontroli. On se protiv toga bori preotimanjem pojedinih njihovih poslanika, ali oni su uvek tu.
 
Moja teorija je da je isti centar moći napravio i SNS i Zavetnike, Dveri, DSS, kao kontrolni mehanizam za Vučića, za slučaj da mu nekad padne na pamet da se otme kontroli. On se protiv toga bori preotimanjem pojedinih njihovih poslanika, ali oni su uvek tu.

Taj centar moci je Vucic zajedno sa kriminalcima poput Radojicica i Veselinovica, kumovima, batom, i ostalom ekipom. Nema tu nicega drugog.

On je samo uz pomoc zapada (citaj, dobio ogromne pare) dosao na vlast 2012. kako bi resio problem Kosova. Sad ima pare, nakrao se, zapad mu vise ne treba osim sto zna da mogu da mu naruse rejting sakncijama, ili da uzmu i daju mnogo vise para opoziciji. Zato on i dalje delimicno igra kako zapad svira.

Mogu ljudi da pricaju kakve god hoce bajke, glasovi se kupuju. Ljudi su prodani. U Srbiji na izborima prolazi onaj ko vise glasova kupi, i to je kraj price.

Jer mi nismo gradjanski svestan narod, mi smo jedna zaiebancija od gradjanstva, koja ne kapira osnovne stvari.
 
Ma koji smo mi graanski svestan narod..mi smo u srednjem veku po mentalitetu..san svakog prosečnog srbina je da se zaposli u državnoj službi preko partije i da mu vučić povećava platu zaduživanjem i da se učauri i bude tamo do penzje..dok ljudi u normalnim zemljama su mobilni i promene po deset poslova za radni vek ovde ljudiima je san da rade na državnim jaslama preko partije..onaj ko nije u partiji beži odavde glavom bez obzira jer vidi da je ovo partijska država i kuda vodi ovo ludilo zvano sns presvučeni radikali koje je srbij pretvorilo u partijsku prćiju a kadrovski u katastrofu
 
Moje mišljenje je da ga ni ja ne bih smenjivao. Potrebno je da država ima što gore kadrove kako bi se vlast što lakše oborila. Kada bi Vučić pustio nekog normalnog u vladu, nešto bi se i dobro uradilo i to bi umnogome otežalo naš položaj kao naroda.
Ništa mi ne dobijamo ako Vučić nekog svog smeni nekim drugim svojim.
Mislim da bez potrebe strahujete.
Autoritet ne podnosi obrazovane,inteligentne.
Nece se desiti.
 
Pa Vučić je najviše izdao..od granice karlobag-ogulin-karlovac-virovitica sada je pristao da granica srbije bude na kopaoniku svojom naopakom politikom...ne bi me začudilo kako to lepo radi da za neku godinu pristane da granice srbije budu na savi i dunavu i tako učini svom velikom prijatelju Viktoru Orbanu u skladu sa novom politikom koja se zove #kakovetarduva# ili #kakoostatinavlastištoduže#
 
Питам се како то могу да издају Бошњаци и Мађари? Па они се легитимно боре за своје интересе! Само Срби могу да издају, а то ће се убрзо видети. Србија у много чему оскудева али у издајницима никада.
 
Iako se desi izdaja u vidu preletanja poslanika/odbornika to bi dovelo do protesta i zahteva za novim izborima. Mogao je Milo da kupuje tako neke poslanike i odbornike ali nije jer je znao do čega bi to dovelo.
Он је то и радио максимално колико је могао. Просто се превеликом броју људи згадио, а Србија на жалост није још дошла до те фазе.
 
Данас у аутобусу човек је гласно причао против Вучића, свака реч му је била тачна, а сви су га гледали као будалу и једва чекали да изађе из аутобуса. Докле год је тако, није ни битно ко ће да "прелети".
 
Данас у аутобусу човек је гласно причао против Вучића, свака реч му је била тачна, а сви су га гледали као будалу и једва чекали да изађе из аутобуса. Докле год је тако, није ни битно ко ће да "прелети".
Autobus nije mesto za politicke pamflete.
A i sve se vec opredelilo,onaj ko je posle sih ovih godina jos uvek zbunjen...ne vredi mu ni crtati.
 
Ne treba preterivati.
Predizborna kampanja je dovoljno nevaspitana i nekulturna.
A na stadione odavno mocnici gledaju kao na regrutne centre.
То и јесу регрутни центри, али из историје старог Рима можемо да видимо да су већину императора уклонили баш њихови преторијанци. Опасна је то игра са ватром и они то знају.
Најновији пример - Пригожин умало не стиже до Москве.
 

Back
Top