Ko će izdati na izborima 2023?

Ko će izdati na izborima i ući u koaliciju sa SNS

• DSS

• Ugljanin

• Mađari

• Neko iz Srbija protiv nasilja

• Neko od Dveri ili Zavetnici

• Šešeljitis

• Nestorović

• Miroljub Petrović

• Jeremić

• ProGlas

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Које странке?

То је породична фирма брачног пара Стаменковски, уз асистенцију таста Ђурђевића, старог смрада и кала.

Rajko Đurđević je preminuo prošle godine.

*

Glasala sam da će izdati neko iz Dveri-Zavetnika. Zajedno su na listi, pa nisam mogla da ih razdvajam..

A mislim da će izdati Zavetnici, možda ne direktno Milica ali neko od njenih poslanika u parlamentu i neko od njenih odbornika u Beogradu.

Razmišljam i o Milošu Jovanoviću, o njegovim izjavama i ponašanju dosadašnjih poslanika NDSS.

1. NDSS nije glasao za smenu Aleksandra Vulina ( parafraziram- nema potrebe da se on menja )

2. U emisiji "Utisak nedelje" bio je jedan od gostiju ( sa njim je bio i Dragan Đilas kao gost )..

Izjavio je da je Milan Radojičić žrtva, a na to mu je Dragan Đilas dobacio da je Radojičić kriminalac a ne žrtva.

Stičem utisak da bi Jovanović i njegov NDSS mogao da bude i sa proevropskom opozicijom i sa SNS-om, on može da bira..pitanje je koga će izabrati.

I na kraju..ne bih se iznenadila da se pojavi i neki novi Dejan Bulatović..na listi SPN.

Valja podsetiti:
2 od 4 odbornika Zavetnika u Skupstini Beograda su preletela u SNS
3 od 10 poslanika u Skupstini Srbije su presli u SNS
3 od 3 poslanika Zikinog dela POKS su presli u SNS i time je taj deo stranke nestao
Iz ostalih stranaka nije bilo preleta iz opozicije u vladajucu, sem onog muflona Bulatovica iz SSP u SNS. Ako nisam nekog jos propustio.

Sto se tice ovih izbora, prvi bi izdali Nestorovic i ekipa jer su oni 1/1 Vucicevi, ali nece preci cenzus jer su zakasnili sa reklamiranjem tako da nista. Sto se tice parlamentarnih, prvi naravno Zavetnici-ocekujem da ce 2 ili 3 poslanika od 8-9 koliko ce imati preleteti u sns, i bar jos 1 ili 2 u Beogradu. I moguce je po 1 preletanje iz NADA u SNS u BGu i u Skupstini. I ako DJB udje, moguce je da 1 preleti, iz ostalih stranaka nece biti preletanja.

Poslušajte mene šta vam kažem. Da vas ne bih poslao u korejske rudnike. Glasajte za Dveri.
Mada vidim po anketi da su oni najbliži izdaji.
Glasaj za onog kog vlast najvise napada ..U Srbiji i nije bitno ko vlada vec ko bi mogao da oslobodi prostor za neki sledeći krug ..Posto su Srbi lenji i vlast obično traje po 10g od toga onda nema nista.. POKS su kandidati koji bi mogli da upristoje politicku scenu. BEZ KRALJA NE VALJA 🙂..

Glasaj za onog kog vlast najvise napada ..U Srbiji i nije bitno ko vlada vec ko bi mogao da oslobodi prostor za neki sledeći krug ..Posto su Srbi lenji i vlast obično traje po 10g od toga onda nema nista.. POKS su kandidati koji bi mogli da upristoje politicku scenu. BEZ KRALJA NE VALJA 🙂..
Za POKS može samo neko ometen u razvoju da glasa.

naravno izlazak na izbore ne mora da bude i glasanje za nkeog...može da se samo napiše uvredljiva poruka strankama...bitno je da znaš da to što ne glasaš nisu iskoristili da tvoj glas daju nekome dogovorom kontrolora iz različitih stranaka na biračkom mestu...
Ovo nije tačno. Svi nevažeći listići se raspoređuju po dontovom sistemu, tako da su to glasovi za Vučića.

Rajko Đurđević je preminuo prošle godine.

*

Glasala sam da će izdati neko iz Dveri-Zavetnika. Zajedno su na listi, pa nisam mogla da ih razdvajam..

A mislim da će izdati Zavetnici, možda ne direktno Milica ali neko od njenih poslanika u parlamentu i neko od njenih odbornika u Beogradu.

Razmišljam i o Milošu Jovanoviću, o njegovim izjavama i ponašanju dosadašnjih poslanika NDSS.

1. NDSS nije glasao za smenu Aleksandra Vulina ( parafraziram- nema potrebe da se on menja )

2. U emisiji "Utisak nedelje" bio je jedan od gostiju ( sa njim je bio i Dragan Đilas kao gost )..

Izjavio je da je Milan Radojičić žrtva, a na to mu je Dragan Đilas dobacio da je Radojičić kriminalac a ne žrtva.

Stičem utisak da bi Jovanović i njegov NDSS mogao da bude i sa proevropskom opozicijom i sa SNS-om, on može da bira..pitanje je koga će izabrati.

I na kraju..ne bih se iznenadila da se pojavi i neki novi Dejan Bulatović..na listi SPN.
Zanimljivo. Miloš Jovanović je obrazložio protivljenje smeni Vulina na sledeći način

Sada kada bi bio smenjen Vulin, ne pričam zbog pritiska ulice, bilo bi zato što Amerika to traži. Ponavljam ja ga ne bih ni postavljao, smenio bih ga, i smenićemo ga kada osvojimo vlast. Ali pitanje je bilo sada – dakle jedino Vučić može da ga smeni. Da ga Vučić smeni dao bih izjava da „mi nemamo državu, da nam strana država, čiji se interesi kose sa našim nacionalnim interesima, kadrira po državi“, objašnjava on svoj stav.
----

Moje mišljenje je da ga ni ja ne bih smenjivao. Potrebno je da država ima što gore kadrove kako bi se vlast što lakše oborila. Kada bi Vučić pustio nekog normalnog u vladu, nešto bi se i dobro uradilo i to bi umnogome otežalo naš položaj kao naroda.
Ništa mi ne dobijamo ako Vučić nekog svog smeni nekim drugim svojim.

Zavetnicima je SNS skupljao potpise.
Zavetnicima SNS advokat (brat od strica mog najboljeg druga, koji je studirao sa Vucicem) sredjuje sve pravne zaiebancije koje imaju.
Zavetnici su finansirani od Radojicica i Veselinovica (SNS ekipa).
Hoces jos? :)
Jedna stvar mi nikako nije jasna, a možda ti imaš odgovor: Ako su Zavetnici povezani sa SNS, kako to da su proganjali Milicu sa onim ''Milica lažljivica''?

Jedna stvar mi nikako nije jasna, a možda ti imaš odgovor: Ako su Zavetnici povezani sa SNS, kako to da su proganjali Milicu sa onim ''Milica lažljivica''?
Farsa. Pa kao da nikada nisi pratio srpsku scenu. Svaki preletač je prethodno bio žestoko napadan od vlasti.
U stvari svi su napadani, a posle izbora kada se prebroje mandati, onda se vidi ko će preleteti.
Ako im zafali nekoliko mandata može da preleti cela grupa ili samo pojedini poslanici. Imao si i sitacije da nije bilo preleta u vlast, nego u samostalnost koja je potom glasala za vlast. Tobože unutrašnje raspre.

Problem je što Srbija nema opozicionu partiju koja može da namakne 40% i postane interesantna za preletače.

U decembru će Vučić najviše zahvaljujući dontovom sistemu navući 38%, SPS će imati 8%. To će biti 115 mandata. SVM uzima 5 mandata i sa tih nekih 118 - 122 mandata trebaće im tri četiri da osiguraju većinu.

Lakše će oni naći tu većinu nego što će ostatak od 50%+1 mandata da se udruži u tehničku vladu. Uvek će tu biti Ugljanin koji će radije da podrži ovu anti-srpsku vlast. Nije on jedini.
Dakle biće im problem jer će imati ogromnu opoziciju, ali tu su Orlić i Martinović i drugi nekulturni bukači koji će prostaklukom da izađu na kraj. SNS babe ciganke za pijačarske svađe ima koliko hoćeš.

Pad sledi tek kad SNS dobije 30% a to će biti ko zna kada.

Pa mora malo, pobogu, pa i Boska su zvali Fasista, pa eno ga, pije vino sa njima :)
Znas koliko pravih desnicara je napustilo i Milicu i Boska? :) Mnoogoo (licno odlicno poznajem neke), jer su provalili sta rade i sa kim su u talu ;)

Pravo pitanje!

Ko će izdati na izborima i ući u koaliciju sa SNS. Da napravimo neki opšte mišljeći reper za koga da ne glasamo! :D
Mz humble opinion je da to jedino neće desnica i ProGlas, ali ProGlas neće proći cenzus i dodaće jedno 2 madnata SNS-u.

Pogledajte prilog 1447790

Тешко оном ко то уради. Кукала му мајка!

Back