Ko će ratovati

А што се не бавите нечим другим, уместо што се пребројавате ко ће да иде у рат? Зар ви нисте мирољубиви људи, које желе нормално да живе?
 
Na Balkanu traje utrka u naoružanju, najviše izmedju Hrvatske i Srbije ali i druge zemlje se naoružavanju. Sve veći problem predstavlja nedostatak vojno sposobnih muškaraca, nisu služili vojni rok, iselili, ili jednostavno ne postoje, tj nedostatuju zbog niskog nataliteta. Istodobno dolazi do značajnog useljavanja, najviše iz Azije, pogotovo u Hrvatsku I Rumunjsku ali ima ih i u Srbiji. Postavlja se pitanje da li se može mobilizirati to azijsko stanovništvo, i pogotovo da li se može dovoljno zadojiti domaćim nacionalizmom. Meni izgledaju miroljubivo ali opet ko zna :think:
Besmislica, to novinari klikbejtaju zbog pregleda, nema veze sa stvarnim stanjem u praksi.
 
Nema takvih....ovde se periodicno gine da bi neko jadno ziveo...
Не говорим о народим и државама, већ о људима на форуму.

Зашто се уопште покрећу теме "ко ће да ратује"?

Само нека после тога неко не дође и не крене да ми прича "ви сте опседнути", "ви сте агресори", "геноцид" итд.
 
Pazi sve ove izjave na forumu se skupljaju....ljudi misle iskaz mrznje prodje, kao ebi si mater, ali nije tako...

Zato se i provociraju misljenja....svaka mrznja je poziv na rusenje...
Meni je smesno sto koriste Tita koji nije ziv 44 godine a nije aktivan bar 50 godina kao razlog i uzrok za izazivanje mrznje koja vrsi destrukciju sada....
Ali kad su ljudi glupi , sve se moze koristiti...
Pa i pitanje da li volite Crnogorce...obicno pitanje odradjuje stvar...jer ako ne volis ne znaci da mrzis, ali se u javnom govoru to moze tako tumaciti...caka, jel da...

Plan za novi rat postoji , i on je pokrenut, stavljen u dejstvo , sto otprilike znaci da ce ga biti sigurno...
Samo sto se igramo da nismo znali dok se ne desi....
 
Ја видим да ради пропаганда до максимума. Већина новоотворених тема служи да изазове сукоб међу људима, као и да прогура неко мишљење или тврдњу на нашу штету.
 
Dobro , to vidis, ali da li vidis da se ismejava svako misljenje koje je na nivou iznad prostackog i dnevnopolitickog?

To je starije i duzeg trajanja od ovog ratnohuskackog, prvo je to doslo da se rulja postavi na pijedastal....da se postave kraljevi rulje pa onda ide ovo , zna se redosled...
 
Dobro , to vidis, ali da li vidis da se ismejava svako misljenje koje je na nivou iznad prostackog i dnevnopolitickog?

To je starije i duzeg trajanja od ovog ratnohuskackog, prvo je to doslo da se rulja postavi na pijedastal....da se postave kraljevi rulje pa onda ide ovo , zna se redosled...
Да, то је један од метода којим се дискредитују они који мисле другачије. Ја лично не волим људе у рукавицама и ове који тврде да су господа, али свакако то не значи да треба да се исмева свако ко се нормално понаша и ко не псује матер или вређа из ударца када га нешто питаш или му нешто саопштиш.

На рат хушкају људи који су војно неспособни или који су за то плаћени или који имају неки проблем.
 
Да, то је један од метода којим се дискредитују они који мисле другачије. Ја лично не волим људе у рукавицама и ове који тврде да су господа, али свакако то не значи да треба да се исмева свако ко се нормално понаша и ко не псује матер или вређа из ударца када га нешто питаш или му нешто саопштиш.

На рат хушкају људи који су војно неспособни или који су за то плаћени или који имају неки проблем.
Nije da nije bitno ali huskaju i zene masovno...ko bi rekao ali huskaju , isto kao sto zene huskaju na sukob muskaraca, ne zbog uzivanja u sukobu nego zbog nekih svojih bubica...ili zelje da osecaju uticaj , moc...
Zanimljivo je gledati kako se ne mesaju u te agresivne stvari , a onda vidis i sabiras da je svaka od njih rekla u toku dana bar 3 stvari koje huskaju na rat, i to za vreme prvog maja...Nisam imao sta da radim pa sam brojao...volim ja da radim te eksperimente okruzenja, pomaze mi da nanjusim sta se desava mnogo pre nego sto se desava..

Nista ne kosta, da je bilo opustene zabave ocas bi se ukljucio nego vise reda radi se rostiljalo...mrzim takve stvari , ali okruzenje je trenutno takvo....
 
Na Balkanu traje utrka u naoružanju, najviše izmedju Hrvatske i Srbije ali i druge zemlje se naoružavanju. Sve veći problem predstavlja nedostatak vojno sposobnih muškaraca, nisu služili vojni rok, iselili, ili jednostavno ne postoje, tj nedostatuju zbog niskog nataliteta. Istodobno dolazi do značajnog useljavanja, najviše iz Azije, pogotovo u Hrvatsku I Rumunjsku ali ima ih i u Srbiji. Postavlja se pitanje da li se može mobilizirati to azijsko stanovništvo, i pogotovo da li se može dovoljno zadojiti domaćim nacionalizmom. Meni izgledaju miroljubivo ali opet ko zna :think:
To azijsko stanovništvo bježi od rata koji im je zapad donio, nisu ludi da ratuju ovde.
 
Ja sam već zakapario kuhinju i lonce, mene rat ne zanima.
Budist sam, jehovih svjedok i subotar s prigovorom savijesti.
Jedino gdje mogu opaliti metak je pri rekolonizaciji Indije i Afrike, te WC države vape za bjelačkom čizmom i sjambokom.
🤣

Зар ниси опет сатаниста...

А да, сотона је црнац, зато си се вратио међ буда-кршћанске зентаре, које више воле живот од смрти...

Видиш, добро је што си расиста, није то увек минус
 

Back
Top