Успеси исламиста на енглеским локалним изборима

Samo fali ekonomska kriza i nedostatak love za socijalu i bice krvi do kolena opet u EUropi.
Надам се да ће Европа показати своје невероватно гостропримство и отворити своје топло, велико и широко срце за десетине милиона избеглица који ће доћи након напада на Иран.
Добра, дивна Европа која се мајчински односи према сваком свом становнику не сме да их одбије па макар их дошло и 100 милиона.
Надам се да хоће и да ће сви наћи срећу, радост и топли дом у дивној нам Европи.
Неће десетине милиона муслимана у европи никада правити проблеме иако живе од социјалне помоћи, чак и ако она буде укинута јер они су свесни широкогрудости европског човека и поштоваће све законе земље у коју су дошли. Мигранти су познати по томе.
Лажу злонамерни појединци да ће муслимани у Европи правити проблеме и да ће дирати локално становништво.
 
to će Herr Starmer se popraviti
1715078926899.png

HEIL!
 
ameeeeeriiiikaaaaa i engleeeeeskaaaaaa bit će zemlja prorokovaaaaaaaa....
Ako je Narod Engleske tako odlučio, šta mi tu ima da se mešamo?
Dosta smo mi bili Jazavac pred sudom, nek oni za promenu stanu pred šerijatski. Poželećemo im oštru sablju i sigurnu ruku, da bude brzo i humano.
 
Zašto bi nas brinula (nadajmo se) temeljna destabilizacija UK?
Сви смо ми у Европи повезани као ситна цревца..а исламисти су махом фанатици и нетрпељиви према староседеоцима. Биће проблема у Европи. Само полако..
Screenshot_20240507_084029.jpg
 

Back
Top