Ko bi vam nedostajao

Hvala Bogu :zcepanje:
Al, jbg jedna recenica nije bila na mestu..ne prema meni (meni to ne znaci nista), vec prema drugima...I to je dovelo do toga da se uopste upustim u raspravu...inace to ne radim...zato sam I ovde...
Не видим проблем, свако се пронађе у некој прозивци. Да ли си ти, ви, који год да сте се пронашли, није мој проблем. :) Признајем да си ме заинтригирала, али авај :(
 
Не видим проблем, свако се пронађе у некој прозивци. Да ли си ти, ви, који год да сте се пронашли, није мој проблем. :) Признајем да си ме заинтригирала, али авај :(
Ma to sam samo ja...sa povremenim poremecajem identiteta...pa persiram sebi... :zcepanje:
 
Da li ste znali da u krsti dele dve grupe forumaša, nebitno bivši, produženi ili novi, to su dve grupe orlova i zečeva?
Zašto orlovi i zečevi?
Orlovi su ti hrabri ljudi koji upoznaju stvarno sa forumašima i imaju jake stavove po forumima.
Zečevi su ti forumaši deluju umiljato i samo vas navlače a ne žele da upoznaju, kriju se u rupama, čekaju da orlovi prođu.
E to su najgora kombinacija.
Orlovi zasluženo samo sa orlovima.
Pozzz
 
....ako bi napustio krstu bez ikakve najave ono samo nestane i više se ne vraća ni kao klon ni gost, ništa, nema ga.. A ne možete stupite u kontakt jer ništa niste razmenili

Da li uopšte postoji za vas neko takav ili je apsolutno svejedno ono danas te ima sutra te nema.. whatever

Ne morate tagujete mislim možete ako želite nego čisto da znate da ne morate jer kad bi morali vi onda bih morala i ja :lol:
Ti sestro fališ, opet znam jako dobro da NIKAD više tu doći nećeš i znam dobro zašto i zbog čega i koga. Sve razumijem i drži se svoga.
 

Back
Top