• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ko bi vam nedostajao

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
27.229
Има људи који би ми недостајали,али нећу да их именујем.

Ниси у праву.Напротив,мислим да се све више људи појављује.

Јесте ли сигурни у то?
Mimi, ti si dobar dečko osim što se ljutiš za svaku sitnicu.
I mene nervira kada ti je bezrazložno sve smešno.

Što se tiče klona, ovde je pisao Luffy ili tako nekako.
Ode lufy dođe Mimi, isti stil pisanja, isto godište, ista reakcija na napisano.

E, sad, vrag bi ga znao...

Mimi95

Veoma poznat
Poruka
12.426
Ma sve 5 Mimi.
Jucer sam ustao na lijevu nogu, ne, ne ipak sam ustao na desnu. Ustvari isti je rac, nad.. sam na koju god da se ustanem :mrgreen:
Заборавио сам написати да си ми сам рекао да не схватам форум превише озбиљно и да се опустим,само се понекад превише опустим.
Mimi, ti si dobar dečko osim što se ljutiš za svaku sitnicu.
I mene nervira kada ti je bezrazložno sve smešno.
Жао ми је,али понекад ми дође таква фаза.Знам да то није добро.
Ово за клона нећу да коментаришем.
Navedi mi deset novih aktivnih clanova..
Ево,на пример:Ти,Кћерка,Силвер,Жереармани,Којекуде,Ружислав,Серафим,чак и ја ту спадам.Верујем да их има још на потфорумима које не посећујем.

Poslednja izmena:

Војвода

Domaćin
Poruka
3.114
Заборавио сам написати да си ми сам рекао да не схватам форум превише озбиљно и да се опустим,само се понекад превише опустим.

Жао ми је,али понекад ми дође таква фаза.Знам да то није добро.
Ово за клона нећу да коментаришем.

Ево,на пример:Ти,Кћерка,Силвер,Жереармани,Којекуде,чак и ја ту спадам.Верујем да их има још на потфорумима које не посећујем.
Шта знам, искрено све небитни форумаши. Који у примесама изнесу неко смислено мишљење.

Војвода

Domaćin
Poruka
3.114
Tako je, skupa s tobom smo nebitni :D Ko je uopšte bitan forumaš??
Па оно, на пдф историја има озбиљно школованих људи које не бих именовао. Мислим да њихове дипоме, искуство и знање их издвајају од других. Ал' јбг није "љубав и секс" па су мало коме занимљиви и читљиви.

Poruka
17.339
Па оно, на пдф историја има озбиљно школованих људи које не бих именовао. Мислим да њихове дипоме, искуство и знање их издвајају од других. Ал' јбг није "љубав и секс" па су мало коме занимљиви и читљиви.
Ja od svog obrazovanja i pameti živim, plaćaju me za to. Ovo ovdje mi je mjesto za razonodu, zezanje i druženje i sličnim osobama sam bitan forumaš kao što su i oni meni bitni. Nije lijepo ocjenjivati niti etiketirati nikoga naročito ako i sam ne pokazuješ kvalitete kojima bi se smjestio među "bitne" :)

Војвода

Domaćin
Poruka
3.114
Ja od svog obrazovanja i pameti živim, plaćaju me za to. Ovo ovdje mi je mjesto za razonodu, zezanje i druženje i sličnim osobama sam bitan forumaš kao što su i oni meni bitni. Nije lijepo ocjenjivati niti etiketirati nikoga naročito ako i sam ne pokazuješ kvalitete kojima bi se smjestio među "bitne" :)
Може бити, свако се види у ономе што жели. Поз.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.