Ko bi vam nedostajao

Има људи који би ми недостајали,али нећу да их именујем.
Niko, nije da blejimo svaki dan pa da bi mi pao nesto tesko rastanak. Ovo je samo forum, koji postaje svakim danom siromasniji i tanji. I sto se tice ljudi, i sto se tice tema. Tako da nagli odlazak nekoga odavde kapiram skroz, smoris se i cao.
Ниси у праву.Напротив,мислим да се све више људи појављује.
Pogrešnoj si reko da je klon
Džaba ti i onaj zelenko za ironiju, klon i moj nick ne idu u istu rečenicu čitaoče nikad a možda ni tad
Lep pozdrav :pivce:
Јесте ли сигурни у то?
 
Tu smo sličnog kratkog staža ovde, metar dana razlike.. Kad meni to bilo dovoljno vremena da neke ljude zgotivim toliko da bi ozbiljno nedostajali ako bi nestali, sigurno je i tebi..m?
Ima ljudi daleko od toga. Ne znam za tebe na koliko mjesta pises, ali ja pisem na 4 razlicita. Nekako sam najvise sad na Krstarici, ali bez obzira na to fokus mi je manji nego primjerice nekome tko samo pise na Krsti.

Meni je nekako ostala u sjecanju pokojna Britni aka Snowflake iako se nismo dopisivali nego smo se sretali na temi sta ste kupili danas ili tako nesto. Svidalo mi se sta je kupovala od hrane, a nisam onda ni znao da je bolesna jer osim sta smo se susretali na temi kao sta sam napisao nismo imali drugi kontakt.
 
Ne znam čiji je klon nit me zanima, samo znamo da jeste... klončina
Последњи пут Вам кажем да нисам клон.
Иако се понекад понашам као да јесам,ја то заправо нисам.
И зашто ме не ставите на игнор ако Вас толико нервирам?
Sta je jbt @Mimi95 toliko smijesno u mojim upisima?
Извини,било ми је смешно што си рекао да си нов,а овде си дошао пре мене.
А ово што си написао за клонере ми није смешно,само сам безвезе ставио.
Жао ми је,нећу ти се више смејати ако те то нервира.
 
Извини,било ми је смешно што си рекао да си нов,а овде си дошао пре мене.
А ово што си написао за клонере ми није смешно,само сам безвезе ставио.
Жао ми је,нећу ти се више смејати ако те то нервира.
Ma sve 5 Mimi.
Jucer sam ustao na lijevu nogu, ne, ne ipak sam ustao na desnu. Ustvari isti je rac, nad.. sam na koju god da se ustanem :mrgreen:
 

Back
Top