Kladionica, tiketi, tipovi...

Tiket 1:
Banska Bistrica-Dubnica 0-2 1.75 1:0 FT :)
Polonija-Slask 0-2 1.60 1:1 FT :)
Uplata:20e
Dobitak:56e

Tiket 2:
Salke-Hanover V1 (vise golova 1 pol) 3.30 3:0 (2:0) :)
Leverkuzen-Dortmund V1 3.30 2:3 (1:2) :)
Bryne-Honefos V1 3.30 0:2 (0:2) :)
Nice-Nanci V1 3.30 2:1 (1:1) :)
Uplata:1e
Dobitak:118

Tiket 3:
Omnija-Gamba Osaka 1 3.15 3:1 :)
Forest Green-Crawley 1 2.2 1:0 :)
Nica-Nanci 1 2.35 2:1 :)
Ceka se sjutra u 12: Kawasaki-Iwata 2 3.40 :D
To bi bilo to za danas....

http://img201.imageshack.us/img201/992/dsc01552vl2.jpg
 
Sto se onog 100% tice sasvim si u pravu. Ni metereolozi, sa svim onim satelitima u vasioni neznaju sta ce dalje biti. Evo ti predlog:
Svi engleski favoriti pobede sto znaci
Arsenal 1
Celzi 1
Man. Jun. 1
- Liverpul 2
u Nemackoj sigurni
Bajern M. 1
Ajntraht Fr. 1
Malo li je?
igraj ako ce da pobede !!!!!!!!!!!
Pa vidis da sam igrao favorite?
nisu dosli kao ni Bajern i neizmisljaj vise toplu vodu
ako imas neki predlog postavi i ne komentarisi previse,
ovo je vec dovoljno.

Sto se tice profi tiketa,ti si siguran sam profesionalac,
samo reci koliko imas pretplatnika,mogu li da stanu na prste jedne ruke?
Ako vec uspesno prognoziras,nevidim razlog da places na ovom forumu za pretplatnicima
uplacuj burazeru pa zaradi pare i O.K.
Kada jedanput nesto reklamiras,mogu da razumem ambiciozan si i
zelis nesto da uradis,to je za pohvalu jer je svaki pokusaj sklon paznje,
ali preterivati nema smisla,eto svi znamo za taj sajt i O.K.
Oladi malo.
I na kraju sta tebe zanima gde ja treba da pogledam kada tipujem
i dali sam pogodio tiket ili promasio.Ako ti se svidjaju moji predlozi prepisuj ako ne imas svoje i cao,brisi.
 
Sto se onog 100% tice sasvim si u pravu. Ni metereolozi, sa svim onim satelitima u vasioni neznaju sta ce dalje biti. Evo ti predlog:
Svi engleski favoriti pobede sto znaci
Arsenal 1
Celzi 1
Man. Jun. 1
- Liverpul 2
u Nemackoj sigurni
Bajern M. 1
Ajntraht Fr. 1
Malo li je?

@pstosic
Postovani kao sto i sami mozete videti,iz Vaseg sopstvenog priloga,
kladjenje je veoma ozbiljna delatnost na kojoj profi igraci gube
milionske cifre iskazano u USD valuti poznatoj kao $ (dolar)

Vi sebi dajete za pravo,da nekome prodajete pamet za pare,
za nekih 400 RSD ili ti 1/2 EURA kako stoji na sajtu,
da nije zalosno bilo bi smesno! Za te pare nemoze da se kupi ni 1kg.salame a kamoli
neka informacija sa kojom se zaradjuje novac,manite se toga ne gubite vreme,
od ovih Vasih favorita nije doslo dva "malo li je"da si pogledao statistiku
Bajern doticnog protivnika kao domacin nije pobedio 4-5 zadnjih meceva,sto
govori da na taj mec netreba rizikovati a naravno da se moze prognozirati,pa se stoga
nemojte upustati u nesto sto se uci celoga zivota
i gde borba izmedju kladionice i igraca vecito traje i neprekidno menja
svoju strategiju kako kladza tako i igraci.

Nego lepo kada vidite moje predloge i ostale Gospode koja ovde
postavlja prognoze a Vi lepo prepisite po neki ne bukvalno sve.Kao sto sam vec ranije
pomenuo samo one za koje i Vi smatrate da ce doci.
Ili se to lepo stavite na sistem 2/3 ili vec kako?
Eto El_Ninh0 pogodi 2/3 ja jedan prepisa pa i ja pogodi Ilicavets-Dnjepr 3+
to se tako radi.
Eto bas tako izgleda kada hocete da sve komentarisete,pa sada morate da citate i
komentar od onoga koga ste pominjali.Postavi tip ili prepisi i gotovo,cestitaj kad neko pogodi,zar to predstavlja veliki problem?

P.S Kad si vec ovde da nesto i naucis.

Srdacan pozdrav
 
@pstosic
Postovani kao sto i sami mozete videti,iz Vaseg sopstvenog priloga,
kladjenje je veoma ozbiljna delatnost na kojoj profi igraci gube
milionske cifre iskazano u USD valuti poznatoj kao $ (dolar)

Vi sebi dajete za pravo,da nekome prodajete pamet za pare,
za nekih 400 RSD ili ti 1/2 EURA kako stoji na sajtu,
da nije zalosno bilo bi smesno! Za te pare nemoze da se kupi ni 1kg.salame a kamoli
neka informacija sa kojom se zaradjuje novac,manite se toga ne gubite vreme,
od ovih Vasih favorita nije doslo dva "malo li je"da si pogledao statistiku
Bajern doticnog protivnika kao domacin nije pobedio 4-5 zadnjih meceva,sto
govori da na taj mec netreba rizikovati a naravno da se moze prognozirati,pa se stoga
nemojte upustati u nesto sto se uci celoga zivota
i gde borba izmedju kladionice i igraca vecito traje i neprekidno menja
svoju strategiju kako kladza tako i igraci.

Nego lepo kada vidite moje predloge i ostale Gospode koja ovde
postavlja prognoze a Vi lepo prepisite po neki ne bukvalno sve.Kao sto sam vec ranije
pomenuo samo one za koje i Vi smatrate da ce doci.
Ili se to lepo stavite na sistem 2/3 ili vec kako?
Eto El_Ninh0 pogodi 2/3 ja jedan prepisa pa i ja pogodi Ilicavets-Dnjepr 3+
to se tako radi.
Eto bas tako izgleda kada hocete da sve komentarisete,pa sada morate da citate i
komentar od onoga koga ste pominjali.Postavi tip ili prepisi i gotovo,cestitaj kad neko pogodi,zar to predstavlja veliki problem?

P.S Kad si vec ovde da nesto i naucis.

Srdacan pozdrav

Postovani, najlepse Vam hvala na kritikama.
-U pocetku Vaseg priloga navodite da profesionalni igraci gube milionske sume u $-ima. Sasvim ste u pravu, samo mi nije jasno nesto oko toga. Kakvi su to 'PROFESIONALCI", ako toliko gube. Vi izgleda vise cenite takve "profesionalce".
-U daljem tekstu navodite kako je cena preniska, uporedjujete sa 1kg salame itd...
Licno znam jedan sajt na kome mozete za sumu od 400-700 $ dolara, da dobijete predlog za jedan mec, a ako slucajno ti "profesionalci" pogrese, onda drugi put bude besplatno, pa mozda i pogode. Pare ne vracaju. E, sad zamislite, ako je neko platio 700 $, za predlog nekog fixa, koliko li je onda uplatio singl. Pa dalje, ako predlog tih profesionalaca bude pogresan, koliko sledeceg puta treba da uplati da bi bio bar oko poz.nule. Cena mojih usluga je niska (mozda za Vas), ali deci koja rade na odrzavanju programa je sasvim dovoljno. Inace licno ja zivim od profita u kladionicama i nije mi do para za 1kg salame. To sto sam dao za predlog neke meceve, a nisam pogodio, iskreno mi je zao. Imao sam najbolje namere, ali program koji sam napravio ispravno funkcionise tek kada u ligi odigraju bar 2 kola.
-Primecujem dalje da vi sa svojim prognozama izlazite sa 3 meca i smatrate da je uspesno ako pogodite 2. (pri tom su Vam i kvote na tim susretima male).
Predlazem Vam takmicenje, na kome Vi birate susrete (najmanje 5). Ako prihvatite, mogu prvi ja da tipujem, pa kasnije i Vi, pa da vidimo ko ce biti uspesniji. U svako slucaju se nadam da ce nase tipovanje pomoci citaocima ovog foruma i naravno siguran sam da cu ja biti uspesniji. Sudije su svi posetioci ovog foruma.
P.S. Hvala vam na reklami, jer je i kritikovanje necega, nekad vrlo uspesna reklama.
 
Postovani, najlepse Vam hvala na kritikama.
-U pocetku Vaseg priloga navodite da profesionalni igraci gube milionske sume u $-ima. Sasvim ste u pravu, samo mi nije jasno nesto oko toga. Kakvi su to 'PROFESIONALCI", ako toliko gube. Vi izgleda vise cenite takve "profesionalce".
-U daljem tekstu navodite kako je cena preniska, uporedjujete sa 1kg salame itd...
Licno znam jedan sajt na kome mozete za sumu od 400-700 $ dolara, da dobijete predlog za jedan mec, a ako slucajno ti "profesionalci" pogrese, onda drugi put bude besplatno, pa mozda i pogode. Pare ne vracaju. E, sad zamislite, ako je neko platio 700 $, za predlog nekog fixa, koliko li je onda uplatio singl. Pa dalje, ako predlog tih profesionalaca bude pogresan, koliko sledeceg puta treba da uplati da bi bio bar oko poz.nule. Cena mojih usluga je niska (mozda za Vas), ali deci koja rade na odrzavanju programa je sasvim dovoljno. Inace licno ja zivim od profita u kladionicama i nije mi do para za 1kg salame. To sto sam dao za predlog neke meceve, a nisam pogodio, iskreno mi je zao. Imao sam najbolje namere, ali program koji sam napravio ispravno funkcionise tek kada u ligi odigraju bar 2 kola.
-Primecujem dalje da vi sa svojim prognozama izlazite sa 3 meca i smatrate da je uspesno ako pogodite 2. (pri tom su Vam i kvote na tim susretima male).
Predlazem Vam takmicenje, na kome Vi birate susrete (najmanje 5). Ako prihvatite, mogu prvi ja da tipujem, pa kasnije i Vi, pa da vidimo ko ce biti uspesniji. U svako slucaju se nadam da ce nase tipovanje pomoci citaocima ovog foruma i naravno siguran sam da cu ja biti uspesniji. Sudije su svi posetioci ovog foruma.
P.S. Hvala vam na reklami, jer je i kritikovanje necega, nekad vrlo uspesna reklama.


prijatelju ,tvoja reklama je ok,,ako nije napadna:roll:
samo ljudi koji su dugo u ovome,obicno ignorisu 'tipove'':whistling:
kao drugo, tvoji tipovi su svi teski favoriti?:rtfm:
to kladionice rade...jer prave pare na favoritima,kad ne pobede:rtfm:

a ovce su uvek za sisanje:D
imas one sto za 500E daju jednima Argentinu,a drugoj polovini ,Brazil..:rotf:
prva polovina je srecna i spremila novih 500E jer ovi su ''dobri'',bre:hahaha:
a drugoj polovini se izinjavaju,daju besplatno ovo,ono...
i tako ...
onda promene ime,kad uprskaju i prvu polovinu
i pocnu iz pocetka:otkacio:
ali uvek imas nesrecnika,zavisnika...pa takav olos pravi lepe pare
ljudska glupost je neogranicena:dash:

ti samo stavljaj tipove,
ako si dobar,ljudi ce pratiti...
prosto:ok:
 
Stunt Rider-u hvala na razumevanju i savetu. A tipovi malo kasne:
Koritiba - Figuirense---------1
Vitoria - Sport------------------X, 0-2
Botafogo - Kruzeiro----------X2
Sao Paolo - Paranense----1
Internacional - Palmeiras--X2, 0-2
Ipatiga - Santos---------------X, 0-2
Nautiko - Fluminense-------X2, 2-3
Kasno je za uplatu, ali je ipak pre pocetka utakmica. Inace svi koji su danas posetili www.kladionica-ps.com vec su verovatno iskoristili priliku i odigrali ovako nesto. Sto se reklame tice toliko, a sto se rezultata tice, javicu se sutra u svakom slucaju, jer nemam nameru da se krijem i da cutim kad me neko proziva.:super::rtfm:
 

Back
Top