Kladionica, tiketi, tipovi...

Stunt Rider-u hvala na razumevanju i savetu. A tipovi malo kasne:
Koritiba - Figuirense---------1
Vitoria - Sport------------------X, 0-2
Botafogo - Kruzeiro----------X2
Sao Paolo - Paranense----1
Internacional - Palmeiras--X2, 0-2
Ipatiga - Santos---------------X, 0-2
Nautiko - Fluminense-------X2, 2-3
Kasno je za uplatu, ali je ipak pre pocetka utakmica. Inace svi koji su danas posetili www.kladionica-ps.com vec su verovatno iskoristili priliku i odigrali ovako nesto. Sto se reklame tice toliko, a sto se rezultata tice, javicu se sutra u svakom slucaju, jer nemam nameru da se krijem i da cutim kad me neko proziva.:super::rtfm:
A sta si ti kao neki opasan tip?Ajde bre pali!
 
Postovani, najlepse Vam hvala na kritikama.
-U pocetku Vaseg priloga navodite da profesionalni igraci gube milionske sume u $-ima. Sasvim ste u pravu, samo mi nije jasno nesto oko toga. Kakvi su to 'PROFESIONALCI", ako toliko gube. Vi izgleda vise cenite takve "profesionalce".
-U daljem tekstu navodite kako je cena preniska, uporedjujete sa 1kg salame itd...
Licno znam jedan sajt na kome mozete za sumu od 400-700 $ dolara, da dobijete predlog za jedan mec, a ako slucajno ti "profesionalci" pogrese, onda drugi put bude besplatno, pa mozda i pogode. Pare ne vracaju. E, sad zamislite, ako je neko platio 700 $, za predlog nekog fixa, koliko li je onda uplatio singl. Pa dalje, ako predlog tih profesionalaca bude pogresan, koliko sledeceg puta treba da uplati da bi bio bar oko poz.nule. Cena mojih usluga je niska (mozda za Vas), ali deci koja rade na odrzavanju programa je sasvim dovoljno. Inace licno ja zivim od profita u kladionicama i nije mi do para za 1kg salame. To sto sam dao za predlog neke meceve, a nisam pogodio, iskreno mi je zao. Imao sam najbolje namere, ali program koji sam napravio ispravno funkcionise tek kada u ligi odigraju bar 2 kola.
-Primecujem dalje da vi sa svojim prognozama izlazite sa 3 meca i smatrate da je uspesno ako pogodite 2. (pri tom su Vam i kvote na tim susretima male).
Predlazem Vam takmicenje, na kome Vi birate susrete (najmanje 5). Ako prihvatite, mogu prvi ja da tipujem, pa kasnije i Vi, pa da vidimo ko ce biti uspesniji. U svako slucaju se nadam da ce nase tipovanje pomoci citaocima ovog foruma i naravno siguran sam da cu ja biti uspesniji. Sudije su svi posetioci ovog foruma.
P.S. Hvala vam na reklami, jer je i kritikovanje necega, nekad vrlo uspesna reklama.


Evo sta ste napisali " -U pocetku Vaseg priloga navodite da profesionalni igraci gube milionske sume u $-ima.Sasvim ste u pravu" a dalje " samo mi nije jasno nesto oko toga. Kakvi su to 'PROFESIONALCI"
Ovde ste kontradiktorni,jeli tako?
Prvo ste potrdili da profi gube,sto je tacno - zatim to isto negirate pitajuci se kakvi su to profesionalci.Stvarno neznam kakvi su?
Ali znam da su profesinalci iz prostog razloga jer nisu amateri,zasto:
1.ne gube amateri milione.
2.te milione koje su izgubili,predhodno su zaradili na kladjenju.itd........

Narazumem kako ste zakljucili da " Vi izgleda vise cenite takve "profesionalce".??
Dalje sto pisete je tacno da ima na milione onih koji nude usluge slicne Vasim.
Dalje Vi pisete: "ali deci koja rade na odrzavanju programa je sasvim dovoljno" dali znaci
da su ta deca profesionalci ili ste samo Vi profesionalac pa Vam oni asistiraju??

E sada dolazi nabitnije,kazete : " Inace licno ja zivim od profita u kladionicama"
ako je tako nezelim to da komentarisem jer je teoretski moguce.
ali Vas pitam,zasto ne postavite na ovom forumu gde ste ucesnik po neki tip,
pa da vidimo.

Dalje pisete: "To sto sam dao za predlog neke meceve, a nisam pogodio, iskreno mi je zao. Imao sam najbolje namere, ali program koji sam napravio ispravno funkcionise tek kada u ligi odigraju bar 2 kola."

To da Vam je zao je tacno ali ako je neko dao pare na Vase tipove,kao li je njemu?
Dalje dali znate da vec postoje programi koji prognoziraju meceve po ligama,bilo bi lepo da ih navedete i uporedite Vas program sa njima.
U takvim programima postoji njihova sopstvena statistika i naravno da ne donose dobitak,
inace su neki besplatni,zaista su obimni sto se tice statistike ali to se sve moze naci i na drugim sajtovima tako da je besmisleno koriscenje takvih programa,treba preuzimati baze podataka itd....Vama je sve to poznato.
Nerazumem cemu opet komentar kako tipujem "-Primecujem dalje da vi sa svojim prognozama izlazite sa 3 meca i smatrate da je uspesno ako pogodite 2. (pri tom su Vam i kvote na tim susretima male)."
Zato sam i zapoceo ovkvu raspravu zbog Vasih komentara.
I napisao sam,nema potrebe za komentarisanjem postavi svoje tipove,ljudi ce procitati i pratiti uspesnost ili neuspesnost i to je sve.
Kazete : "Predlazem Vam takmicenje, na kome Vi birate susrete (najmanje 5). Ako prihvatite, mogu prvi ja da tipujem, pa kasnije i Vi, pa da vidimo ko ce biti uspesniji. U svako slucaju se nadam da ce nase tipovanje pomoci citaocima ovog foruma i naravno siguran sam da cu ja biti uspesniji. Sudije su svi posetioci ovog foruma."


E ovo je vec prava stvar,samo ni to nije jednostavno,
vec ste na neki nacin postavili uslov "najmanje 5 )
nemojmo tako,hajde ovako od danas postavljajte Vi tipove a i ja kada ko zeli i koliko zeli
odnosno smatra da ima dobitan TIP koliko ce biti meceva to se nesme ogranicavati,
ja mozda danas imam samo jedan mec i igracu SINGL.I jos nesto netipujem svaki dan,iz vise razloga a nekada nisam u mogucnosti da postavim ono sto sam odigrao.
Cilj je videti ko ima veci uspeh,to ce se videti i na ovaj nacin.
Ko tipuje vise susreta vise pogodi ali vise i promasi i obrnuto,
Mozete da pocnete!!!!
pridruzujem se obavezno.
To da ces sigurno da pobedis,nema sansi,kao sto rekoste sudije su posetioci.
Srdacan pozdrav
 
Pozdrav svima i naravno najveci tagati i ogati. Veoma obiman tekst, procitao sam sve i za vecinu stvari ste u pravu. Ne vredi da citiram, dugacko je, samo da nesto ukratko odgovorim. Naravno da postoje programi i to nezna im se broj, ali i naravno da za te programe treba preuzimati baze podataka sa neta sto nekad i nije lako. E u slucaju programa koji sam ja (profesionalac) uradio, tako nesto nije potrebno, to rade deca (amateri sto se kladjenja tice). Program zato i naplacujem, sto je posao stvarno obiman i na kraju krajnjem korisniku bude krajnje jednostavno i ne oduzima mu dragoceno vreme oko azuriranja, upaodovanja, preuzimanja baze podataka......znate vec.
Sto se tipovanja tice, eto ostavljacu ja svoje tipove, a Vi svoje. Upravu ste, neka forumasi procene ko je bolji. Nesto ne vidim ni kritiku, a bogami ni pohvalu sto se sinocnjeg tipovanja za Brazil 1. tice. Ili niste pogledali, ili neznate rezultate, ili ste malcice ljubomorni na moju prognozu. U svakom slucaju VELIKI POZDRAV, pa nastavljamo sa predlozima i tipovima.:bye:
 
Stunt Rider-u hvala na razumevanju i savetu. A tipovi malo kasne:
Koritiba - Figuirense---------1
Vitoria - Sport------------------X, 0-2
Botafogo - Kruzeiro----------X2
Sao Paolo - Paranense----1
Internacional - Palmeiras--X2, 0-2
Ipatiga - Santos---------------X, 0-2
Nautiko - Fluminense-------X2, 2-3
Kasno je za uplatu, ali je ipak pre pocetka utakmica. Inace svi koji su danas posetili www.kladionica-ps.com vec su verovatno iskoristili priliku i odigrali ovako nesto. Sto se reklame tice toliko, a sto se rezultata tice, javicu se sutra u svakom slucaju, jer nemam nameru da se krijem i da cutim kad me neko proziva.:super::rtfm:

Ajde da komentarisemo ako ih vec nema!
1.proslo
2.proslo
3.[1:0] kix
4.proslo
5.[4:1] kix
6.proslo
7.proslo
ima 7 parova a 11 tipova,ako bi bio neki sistem imao bi 16 kombinacija.
Kako je promasen treci tip Botafogo - Kruzeiro----------X2
sistem nema nikakvog dobitka,jos uz to peti i na sedmom kix 2-3
ovo je truba.

Ako je kao jedan tiket takodje vise srece drugi put.

Kao singlovi,verovatno je nesto malo u plusu ima 11 tipova a pogodjeno je 8 sto bi bilo u plusu,no trebalo je naznaciti evo predloga 11 tipova kao singlovi.
ovako je konfuzno nezna se na koji nacin su iskorisceni tipovi.

Ja nemam nameru da se takmicim ko vise pogodi,kao sto su ovi Vasi tipovi
cesto fali jedan tako da nije problem istipovati 5-6 meceva a jedan promasiti.
Sto se takmicenja medju nama tice vazi samo sve pogodjeno sto je tipovano
i ako su singlovi to je nesto drugo,lepo naznaci primer (ovih 3,4.ili 5 parova igrati kao singl) da se zna ovo sto je tipovano je tiket itd.........
da nebi bilo zabune.
Ali kako smo se dogovorili,sudije su posetioci ( pod uslovom da to prihvataju ) pa neka bude po njihovoj proceni.
P.S Zelim Vam dobre prognoze,ali za pobedu izgledi su Vam mali a sanse nikakve.
 
Ja koliko sam izbrojao, 7/11.tesko da ima tu nekog plusa kad se igraju singlovi jer najmanje kvote prodju [npr.SaoP 1.30 i duple sanse] a ostalo padne.Jedino kad je svaka kvota ~2.00,a slicna prolaznost,moze da se ocekuje neki +.
Niko ne moze da me ubedi da bilo kakav program,pa da je ga je i NASA smislila,moze da pogadja fudbalske rezultate.
Da me ne razumete pogresno,nemam nista protiv predloga koje postavlja pstosic,svako na to ima pravo-ali mi je zasmetalo preterano reklamiranje na prethodnim stranama.
Dajte da prekinemo prepucavanja i organizujemo se.:D
A svako moze da napomene uz tip/tipove kako planira da igra-singlove,kombin.ili obican tiket.
Moze?
 
Ja koliko sam izbrojao, 7/11.tesko da ima tu nekog plusa kad se igraju singlovi jer najmanje kvote prodju [npr.SaoP 1.30 i duple sanse] a ostalo padne.Jedino kad je svaka kvota ~2.00,a slicna prolaznost,moze da se ocekuje neki +.
Niko ne moze da me ubedi da bilo kakav program,pa da je ga je i NASA smislila,moze da pogadja fudbalske rezultate.
Da me ne razumete pogresno,nemam nista protiv predloga koje postavlja pstosic,svako na to ima pravo-ali mi je zasmetalo preterano reklamiranje na prethodnim stranama.
Dajte da prekinemo prepucavanja i organizujemo se.:D
A svako moze da napomene uz tip/tipove kako planira da igra-singlove,kombin.ili obican tiket.
Moze?

Vazi, dogovoreno. Sledeceg puta ce biti konkretnije. Ustvari to i nije bio tiket za igranje, jer sam ga kasno postavio sinoc nesto pre ponoci. Cilj mi je bio da samo pokazem sta predlaze program. Inace uvek daje i predlog za golove, tako da je kod Botafogo bilo 0-2, a kod internacionala cist promasaj, isto 0-2. Ali su pogodjena i 2 fixa (X), sto je sasvim dovoljno da vas odvrati ako ste pre toga imali nameru da na tim mecevima igrate recimo 1.
Pozdrav za sada, kasnije saljem tipove za danas.
P.S. Tagata i ogata je upravu, svako moze mnogo da odigra, pa normalno i mnogo pogodi. Odsad, pa na dalje i ubuduce cu se truditi da sve pogodim.
 
12,00h-Nemacka-Japan-1 @ 1,60:klap:
18,00-Hamarby-Kalmar-X2 @ 1,39
--------------------------------------------------------
@=2.2 kvote su iz Atlantika

Nemacka je dosla sa [2:0]
kako sledeci mec pocinje kasnije,sada se tiket moze braniti,naravno ovo ima smisla
ukoliko je uplata znacajnija.
U Atlantiku je kec 2,45 ali ima i malo vecih kvota u drugim kladionicama,ako se ponovi ista uplata na keca dobitak je siguran i iznosi 22,5% od uplate
ako pak dodje x2 dobitak je 11% od oplate.

Kod vecih uplata nepropustam da "branim" tiket ne iz razloga da bih dobio 11%
ili 22,5% (mada je i to razlog) vec sam primoran da to ucini da bih spasao gubitak uplate,
tako da sam i u ovakvim okolnostima cesto puta gubio novac,tako sto sam braneci dobijao znatno manje,ali to tako mora jer drugog nacina nema.
Moj poslednji primer :
Cekao sam na poslednjem mecu (nedavno Bromapojkarna bilo je [4:3] keca kvota je bila 1,6 uplata 3 000 din.ev.dobitak 7500 din.X2 je bio 2,15 da bih napravio istu cifru za dobitak uplatio sam nesto oko 3500 din.Dosao je kec i smanjio sam dobitak za toliko za koliko sam branio,uplata 3000+3500 =6500 a dobitak 7500 da nisam branio dobitak bi bio 4500 din ali nema drugog nacina.A i kec je dosao posle 3:3 u zadnjim minutima.

Sto se tice takmicenja sa pstosic ovo nema nikakve veze,moraju mi biti tacna oba tipa,da bih racunao kao pogodak.
Kao sto se vidi i dobitak se moze smatrati promasajem kao i obrnuto sve zavisi od sistema koji se primenjuje.
Da sam sada promasio prvi par,sledeci tiket bi bio takodje sa manjom kvotom
od 2-2,5 i duplirao bih uplatu.
Moj rezultat do sada je sledeci mesecno odigram oko 60-ak tiketa,od toga dobitni su oko
20-ak ( +/- ) 2-3 tiketa

u procentima to je od 30-35% Ali se ostvari dobitak u iznosu 20 sabranih uplata.
tako da ako sam uplacivao 500 di.po tiketu dobitak je 10 000 din.
Uzastopni promasaji,najvise sam pravio 4 dok najcesce biva 1-2 promasaja.
Pogdke nisam imao vise uzastopnih od 3 a najcesce po jedan pogodak ili dva.
Tako da i kod nekoliko uzastopnih promasaja,sa jednim pogodjenim tiketom moze se ostvariti dobitak.Zarada je skromna.
Vecina Vas zna da je ovo" martingela " i da je nastala posle jedna cuvene izreke
" Ako sa jednim dolarom nemogu da zaradim 1 000 $, onda sa 1 000 $ mogu da zaradim jedan"
Naravno krene sa 1 $ na kvotu 2-2,5 kad promasi duplo sve dok ne pogodi kad pogodi zaradio je 1$.
Ako se desi da posle 1+2+4+8+16+32+64+128+256 devet uzastopnih tipovanja ne pogodi kvotu 2-2,5 onda je izgubio 511 $ ostatak od 1000 $ ( smatra se 7 -8 promasaja,ako nema pogotka "onda je djavo umesao svoje prste a onda je gotova rabota)
neka ode i dobro se "naroka" ( preporucujem ) pivo i nikad vise ne razmislja o zaradi na kladionici,moze se kladiti i dalje ali samo kao zamenu za loto.
Nije mnogo izgubio ali je pao na ispitu i definitivno mora smatrati da je bankrotirao i 1000$ zamisliti kao milionce$ jer bi isto prosao i sa miliono$ ( bile bi vece uplate i to je to)

Znam da je velikoj vecini ovo "boza" i da mnogi ovo znaju bolje od mene,ali nepisem zbog Vas,pa Vam se izvinjavam na smaranju a i verujem da Vas ovo i ne zanima jer Vam je odavno jasno kako funkcionise.
Sve ovo ima svrhe ako neko po prvi put zeli nesto da sazna o kladjenju i to 0,1% ostalo mora sam.
Pozdrav!
 
Ja koliko sam izbrojao, 7/11.tesko da ima tu nekog plusa kad se igraju singlovi jer najmanje kvote prodju [npr.SaoP 1.30 i duple sanse] a ostalo padne.Jedino kad je svaka kvota ~2.00,a slicna prolaznost,moze da se ocekuje neki +.
Niko ne moze da me ubedi da bilo kakav program,pa da je ga je i NASA smislila,moze da pogadja fudbalske rezultate.
Da me ne razumete pogresno,nemam nista protiv predloga koje postavlja pstosic,svako na to ima pravo-ali mi je zasmetalo preterano reklamiranje na prethodnim stranama.
Dajte da prekinemo prepucavanja i organizujemo se.:D
A svako moze da napomene uz tip/tipove kako planira da igra-singlove,kombin.ili obican tiket.
Moze?

U pravu si 7/11 tesko da je plus

Hajdemo sa tipovima mada danas i nije neka ponuda.
Ipak je VIKEND--VIKEND
 
U pravu si 7/11 tesko da je plus

Hajdemo sa tipovima mada danas i nije neka ponuda.
Ipak je VIKEND--VIKEND

-Jel Vi stvarno neznate da racunate, ili je neki jos veci problem u pitanju. Ja to 7/11 smatram za promasaj, ali ako bi bile singlice bio bi dobitak i to najmanje dvostruki, jer braco lenstine (mrzi vas da racunate, a mnogo volite da lamotite) jedan suvi X je bio 3.95, ako se ne varam, a drugi nesto oko 3.2 Ostalih 5 pogodaka neka budu sa kvotom 1.5 pa je dobitak dvostruko veci od uloga. Uzmite sledeci put kalkulator, pa razglabajte o slicnim temama. U svakom slucaju rekao sam vam da ta kombinacija nije bila preporuka za uplacivanje, nego provera programa.
-Atletiko MG - Goias-----------2---------------golovi-----2-3
-Flamengo - Gremio------------X---------------golovi-----0-2
-Portuguesa - Vasko-----------X---------------golovi-----2-3
Verovatno biste hteli da ja detaljnije objasnim ovo tipovanje, ali kod mene je staro pravilo da pametnom ne moras da dajes (taj se sam snadje, pa uzme sta mu treba) dok budali mozes da dajes koliko hoces, dzaba njemu uvek ispada iz ruke.
Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111:klap::klap::klap::klap::klap:

I evo sad bas nesto gledam odakle vam to 7/11 jer je ukupno 7 parova. Evo da rezimiramo ja prihvatam 7/16 jer je ukupno 16 kombinacija, a ne 11 (j... vam uciteljicu), znaci da sam ja jos vise promasio nego sto to vi pokusavate da sirokom auditorijumu objasnite, ali neznate na koji nacin.
P.S. Kupite baterije za kalkulator, ako vam tesko ide na racunaru.
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:

ljudi smanjite dozivljaje
nema prepucavanja:rtfm:

@togata je dugo ovde i volim kako igra,jer se tako jedino prave pare:ok:
kolega psotsic je nov i malo igra ostrije:D..ali svako ima sansu da pokaze sta zna.

mi svi igramo zajedno tj. protiv kladionica ,ne jedan protiv drugog:evil:
... ja cesto pokupim neki tip od ljudi sto znaju;)
tako da ne razumem prepucavanja:dontunderstand:

zato svako neka stavi svoje tipove i KVOTE
i nacicemo suduju ...da izracuna:hahaha:
btw . ja sam 6-8:rotf: i mislim da sam najbolji:hahaha:
ej..zezam se:D

j.... moram da idem...nastavicu kasnije sa predlogom kako da organizujemo tipovanje
pozz
 
-Jel Vi stvarno neznate da racunate, ili je neki jos veci problem u pitanju. Ja to 7/11 smatram za promasaj, ali ako bi bile singlice bio bi dobitak i to najmanje dvostruki, jer braco lenstine (mrzi vas da racunate, a mnogo volite da lamotite) jedan suvi X je bio 3.95, ako se ne varam, a drugi nesto oko 3.2 Ostalih 5 pogodaka neka budu sa kvotom 1.5 pa je dobitak dvostruko veci od uloga. Uzmite sledeci put kalkulator, pa razglabajte o slicnim temama. U svakom slucaju rekao sam vam da ta kombinacija nije bila preporuka za uplacivanje, nego provera programa.
-Atletiko MG - Goias-----------2---------------golovi-----2-3
-Flamengo - Gremio------------X---------------golovi-----0-2
-Portuguesa - Vasko-----------X---------------golovi-----2-3
Verovatno biste hteli da ja detaljnije objasnim ovo tipovanje, ali kod mene je staro pravilo da pametnom ne moras da dajes (taj se sam snadje, pa uzme sta mu treba) dok budali mozes da dajes koliko hoces, dzaba njemu uvek ispada iz ruke.
Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111:klap::klap::klap::klap::klap:

I evo sad bas nesto gledam odakle vam to 7/11 jer je ukupno 7 parova. Evo da rezimiramo ja prihvatam 7/16 jer je ukupno 16 kombinacija, a ne 11 (j... vam uciteljicu), znaci da sam ja jos vise promasio nego sto to vi pokusavate da sirokom auditorijumu objasnite, ali neznate na koji nacin.
P.S. Kupite baterije za kalkulator, ako vam tesko ide na racunaru.


I evo sad bas nesto gledam odakle vam to 7/11 jer je ukupno 7 parova
pa covece prekrsti se pa razmisli imas 7 parova a imas 11 tipova
neznam kako stojis sa vidom,mozda bi trebalo malo da korigujes dioptriju.Ili je jos neki veci problem,kako ti rece.
kao singlici od tih 11 pogodio si sedam,a kvote u Atlantiku za to sto si pogodio su:
1,46
1,75
3,2
2,00
1,35
3,2
1,8
-----------
@=14,6 da bi bilo duplo trebalo bi jos" malo" do 22
Rekao sam bez racunanja da je nesto malo u plusu,
A ako je sistem onda je 16 kom.Nesto si ocigledno pobrkao,prosto nemogu da verujem sa kakvim diletantom diskutujem,od sada si voljno ko ptica na grani.
a ovo sto lupetas "Verovatno biste hteli da ja detaljnije objasnim ovo tipovanje, ali kod mene je staro pravilo da pametnom ne moras da dajes (taj se sam snadje, pa uzme sta mu treba) dok budali mozes da dajes koliko hoces, dzaba njemu uvek ispada iz ruke."

vidi se da si lepo vaspitan,pa nauci mamu i tatu da koriste programe sina profesionalca.
 
-
-Atletiko MG - Goias-----------2---------------golovi-----2-3
-Flamengo - Gremio------------X---------------golovi-----0-2
-Portuguesa - Vasko-----------X---------------golovi-----2-3
Verovatno biste hteli da ja detaljnije objasnim ovo tipovanje, ali kod mene je staro pravilo da pametnom ne moras da dajes (taj se sam snadje, pa uzme sta mu treba) dok budali mozes da dajes koliko hoces, dzaba njemu uvek ispada iz ruke.
Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111:klap::klap::klap::klap::klap:

Program rastura:rotf:
1.Atletiko MG - Goias- [1:1]:dash:
2.-Flamengo - Gremio-[2:1]:dash:
3.Portuguesa - Vasko [0:1]:dash:

Da nisu nesto deca cackala oko programcica????


Objasni malo detaljnije,stvarno nerazumem ovo tipovanje?
ajde kad te molim,svidja mi se programcic kako on to lepo nadje iz jedne lige pogoditi tri meca? to rade paceri pa jos od tri meca dva X-a :rotf:

Sest tipova jedan pogodjen,to ti je 1/6 ako shvatas????
ili imas neki veci problem???
I ti nekoga nazivas budala SOMINO JEDNA
A nije ni lose da daje tipove,samo ljudi odigraju suprotno i lova je tu,ili program izbacuje ko nece da pobedi?
Aj pa se cujemo,kad se probudis,verovatno si nocas dugo radio?

P.S. drzi se svog starog pravila da pametnom nemoras da dajes,( prodajes )
 
evo foto gde se vidi nesto sto je za pocetnike
 

Prilozi

  • vasko.jpg
    vasko.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 13
evo foto gde se vidi nesto sto je za pocetnike



Da se nebi lutalo u moru sajtova,foruma itd.........
jedan od najboljih sajtova je www.betexplorer.com
na njemu se vidi pad i rast kvota koji se azurira na dva sata
ako se nevaram?
Ovde svaka kladionica ima svoju strategiju,kako stoje sa kapitalom tako se i ponasaju.

Jace kladionice npr.Hilova itd......
,ili neku drugu,treba odabrati i pratiti kako postavlja kvote u odnosu na druge,obicno manje kladionice,kako:
Manje kladionice vise rizikuju,da bi privukle uplate, pa podizu kvote.
Dok jaci ne rizikuju igraju na duge staze i sigurno pa su kvote kod njih nize.

Kako se u Evropi 90% uplata vrsi putem NET-a jace kladionice ako obaraju kvotu
na keca,velika je verovatnoca da ce i doci,medjutim ako vidite da na favorita jace kladionice daju najvecu kvotu znaci da nece doci.
Male kladionice se kockaju isto kao i igraci, rizikuju.

Kao sto se vidi na ovom primeru na Vaska je prosecna kvota 3,02
po logici trebalo bi odigrati 1X pre nego X2.
Ali kada u svim kladionicama kvota 2 pada velika je verovatnoca da 1 nedolazi pa se zato igra X2.
U ovom slucaju su i male kladionice bile primorane da obaraju kvotu na 2 jer je postojao jak razlog,i znali su da 1 sigurno nece doci.Pa na taj par nesmeju da se kockaju ( rizikuju ) dok na neke druge to rade.
Postoje okolnosti koja su visa sila pa ih moraju postovati i kladionice,a mi treba to da koristimo,kada su oni primorani na ovakve poteze.

Nadam se da sam pocetnicima malo pomogao?
 
evo i ove fotografije sto je nesto o prognozama naravno FREE

Kao sto se vidi dva meca je tipovano iz Brazila
jedan dosao drugi ne.
ovo je sa sajta www.prosoccer.gr
gde prognoziraje fix,duplu sansu i na golove

Portuguesa - Vasko - tipuju 1 a ne 1x ili X2
dok se na betexploreru jasno daje do znanja da na 2 i X kvota na svim kladionicama pada
a na 1 raste.

Ovde se vidi da drze do sebe i idu glavom kroz zid,i oni imaju neki svoj program kao ovaj
pstosic

Nista od ovoga sto sam napisao nesme se slediti bukvalno,ali dosta pomaze pri tipovanju jer nema nista sigurno da ima kladionica nebi ni bilo.
 
@Tagata i ogata: Igram kladionicu dugo. Uvek kada dobijem neku dojavu uplatim i budem u plusu. Ali nikada nisam igrao te sisteme sto kazes za pocetnike. Krenuo sam sa dojavama u singlu i tvrdim da je to najblolje. Ajde pojasni taj sistem, bas me zanima kako funkcionise. Ka promasis, dupliras uplatu, to je ok. Ali ako pogodis? Koliko ja vidim, to je sitna zarada. Ako krenemo recimo sa 1000 din. Kvota 2, pogodak 2000. I sta onda? Opet sa krenes sa 1000 din? Jel to znaci da nikada ne mozes dobiti vise od 1000 din? Jer, cak i da pogodis 5 utakmica za redom (sto je malo verovatno), dobijas samo 5000 cisto.
Cini mi se da je bolje uplatiti kad si koliko toliko siguran po 3,4 ili 5 hiljada. Pa ako dobijes, onda igras za manje.
 

Back
Top