KK Partizan

A oni ce tek da nastave poseravanje po nama.

Ali nije to bitno jel... Nije bitno što u evro ligi dunsteri..

Ništa nije bitno jel..

Dunsteri koji opet ostavljaju vodjinu multimilionsku mezimicu iza sebe. Boli sigurno.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-03-28 at 23-09-13 2023–24 EuroLeague regular season - Wikipedia.png
    Screenshot 2024-03-28 at 23-09-13 2023–24 EuroLeague regular season - Wikipedia.png
    7,9 KB · Pregleda: 2
Mnogo ste pokazali ... Zvezda bez pola postave celu godinu i opet nekako izvukla te pobede ... vi sa svim čamugama i rumenim Željkom ako ne uspete da se ubacite u play-in, druže, otkazi svima i na radnu akciju
па сад зависе од ваше милости.

ако треснете ефеса.... ето на шта је спао румени ''стручњак'' .
да му човић решава да не буде 12 ти ил 13 ти...
 
Mnogo ste pokazali ... Zvezda bez pola postave celu godinu i opet nekako izvukla te pobede ... vi sa svim čamugama i rumenim Željkom ako ne uspete da se ubacite u play-in, druže, otkazi svima i na radnu akciju
koje pobede šesnaesti ste ? glupi panter

fener će pregaziti efesa ( treba mu da bude četvrti ) i real baskoniju , mi albu i imamo meč loptu protiv valensije u zadnjem kolu..
bićemo deveti ili deseti, zavisi od zadnjeg kola i toga da l će virtus da dobije baskoniju..

ne znam koja 12 ta i 13 ta mesta se pominju bolesnici jedni pogledajte tabelu i jbni raspored pre nego što pišete debilizme..isto jutros na RTS vest.. Partizan izgubio od Olimpijakosa i sveo svoje šanse za plej in na min..kakav min retardi jedni.. šanse su nam oko 80 %
 
Poslednja izmena:
koje pobede šesnaesti ste ? glupi panter

fener će pregaziti efesa ( treba mu da bude četvrti ) i real baskoniju , mi albu i imamo meč loptu protiv valensije u zadnjem kolu..
bićemo deveti ili deseti, zavisi od zadnjeg kola i toga da l će virtus da dobije baskoniju..

ne znam koja 12 ta i 13 ta mesta se pominju bolesnici jedni pogledajte tabelu i jbni raspored pre nego što pišete debilizme..isto jutros na RTS vest.. Partizan izgubio od Olimpijakosa i sveo svoje šanse za plej in na min

jbm li vam mater cigansku bezobraznu..
A jesi ti pogledao koliko je ovo "uska" liga gde par pobeda ili par poraza može da te sroza

Mislim, lično se to okusili, zar ne ? Od zadnjih pet utakmica, koliko ste pobedili ? Jednu

Sa takvim rezultatima se ne ide u play-off, franjevac. (biću kulturan pa neću da psujem nikom ništa)
 
A jesi ti pogledao koliko je ovo "uska" liga gde par pobeda ili par poraza može da te sroza

Mislim, lično se to okusili, zar ne ? Od zadnjih pet utakmica, koliko ste pobedili ? Jednu

Sa takvim rezultatima se ne ide u play-off, franjevac. (biću kulturan pa neću da psujem nikom ništa)
pa aj sačekaj još dve nedelje pa da vidimo da l se ide ili ne ide tulavi..pojavi se ovde 12. 04. uveče posle Valensije
10 god igrate evroligu i 10 god se brukate jbna 16 ta i 17 ta mesta svake sezone i tebe nije sramota da dođeš i prozivaš Partizan koji do zadnjeg kola ima šanse za plej in?!!??
na stranu to što navijaš za Čovićev usra ni FMP !
 
pa aj sačekaj još dve nedelje pa da vidimo da l se ide ili ne ide tulavi..pojavi se ovde
10 god igrate evroligu i 10 god se brukate i tebe nije sramota da dođeš i prozivaš?!!??
A zašto mora da se čeka još dve nedelje ? Zar ne treba da se diskutuje o nekim stvarima i pre toga ? Al dobro, ajde sačekaćemo još dve nedelje pa ćemo onda da "slavimo" zajedno ispadanje iz EL i da pričamo o tome šta bi bilo kad bi bilo.

Ko proziva ?
Ja samo kažem istinu koja vas u većini slučajeva boli i ne želite da je prihvatite.
Sami ste sebi napravili haos od života i sad vam svako kriv a ne vi sami. Ne ide to tako, ali dobro to je tipično grobarski.
Pa onaj rumeni više ne zna kako da vas pravda ispred novinara.
 
A zašto mora da se čeka još dve nedelje ? Zar ne treba da se diskutuje o nekim stvarima i pre toga ? Al dobro, ajde sačekaćemo još dve nedelje pa ćemo onda da "slavimo" zajedno ispadanje iz EL i da pričamo o tome šta bi bilo kad bi bilo.

Ko proziva ?
Ja samo kažem istinu koja vas u većini slučajeva boli i ne želite da je prihvatite.
Sami ste sebi napravili haos od života i sad vam svako kriv a ne vi sami. Ne ide to tako, ali dobro to je tipično grobarski.
Pa onaj rumeni više ne zna kako da vas pravda ispred novinara.
vidimo se za dve nedelje glupane pa ćemo da vidimo ko će da slavi a ko da jde mda od muke...
 
vidimo se za dve nedelje glupane pa ćemo da vidimo ko će da slavi a ko da jde mda od muke...
ali vi franjevci nikada nećete shvatiti da je u duši svih pravih delija da se prosto nekada prihvati činjenica kad je sezona izgubljena i da se traži način da se to popravi sledeće godine a ne da kmečimo na sva zvona kao što vi radite.

ajde vidimo se onda za dve nedelje ... ali budi spreman na podyebavanje ako ispadnete jer ste se mnogo uzdigli a imam osećaj da Žoc sad da vam donese i Vijagru, neće moći ništa da vas digne.
 
ali vi franjevci nikada nećete shvatiti da je u duši svih pravih delija da se prosto nekada prihvati činjenica kad je sezona izgubljena i da se traži način da se to popravi sledeće godine a ne da kmečimo na sva zvona kao što vi radite.

ajde vidimo se onda za dve nedelje ... ali budi spreman na podyebavanje ako ispadnete jer ste se mnogo uzdigli a imam osećaj da Žoc sad da vam donese i Vijagru, neće moći ništa da vas digne.
znam da ste vi Panteri iz Železnika i Rakovice navikli na to da vam je sezona izgubljena već tamo negde oko Nove Godine
tako već deset godina
i ti nisi pravi Delija..prave Delije ne navijaju za FMP nego za Zvezdu..
 
znam da ste vi Panteri iz Železnika i Rakovice navikli na to da vam je sezona izgubljena već tamo negde oko Nove Godine
tako već deset godina
i ti nisi pravi Delija..prave Delije ne navijaju za FMP nego za Zvezdu..
pa nešto ne vidim neke titule koje opravdavaju vaše "pobede" i uspešne sezone ... ali dobro ... rekao si vidimo se za dve nedelje ... ne vidim povod daljeg kmečanja ;)
 
Posle tri uzastopne titule smo vas pustili malo da prestanete da kmečite ;)
Košarku pratim itekako (posle fudbala najviše) a mislio sam da imamo dogovor za dve nedelje da se čujemo ovde na temi, zbog čega blok ?
 

Back
Top