KK Crvena Zvezda

Stoka i gamad sada pokušavaju da se vade (ovo "zvezdaš" malim početnim nije bilo ni potrebno,dajte "FMP" za široke istraumirane narodne mase Srbije da se vesele):
Screenshot_1.png
 
Poslednja izmena:
Stoka i gamad sada pokušavaju da se vade (ovo "zvezdaš" malim početnim nije bilo ni potrebno,dajte "FMP" za široke istraumirane narodne mase Srbije da se vesele):
Pogledajte prilog 1504055
1984criterionbrd_lg.jpg

Хоће да нас униште, неко једноумље и диктатуру промовишу... орвелизам, фашизам, комунизам, капитализам...
Деца да су цигла у зиду њихове својевоље и педо кабалског друштва.



Нису простачке навијачке песме највећи проблем, већ су медији јер смо им исти или лошији само кад њима одговара, слични, али у различитим временима. У актуелном савременом добу многобројнија звездашка деца се васпитавају у традицији хришћанства опште културе грађанског морала уче песме о љубави ка Звезди, радости и другарству, а окот фрањов тренутно заостао ментално неких 15 година у развоју се учи мржњи, љубомори уз традицију простачке малоумности и џиберизма 90их и сировински југословенско сељачки дух одгајивача стоке и говеда. Чак у најгорим временима наша (додуше нешто старија деца попут ове на снимку доле) су певала смисленије песмице које гаје српску традицију витешког хулиганизма Делија, док су њиховој малобројној режимској деци тада 2012 били идоли болесни педо тумбас и голишави феги, а сад уз процес порицања стварности лепшег живота кад је Звезда прва и ствари се вратиле на своје место и тачка стављена на цб свет, они уз павелићевску традицију клуба девалвирају себе и са гробљанску децу малу лошим антихришћанским васпитањем у депресивну фројдовску анусну фазу инфантилног развоја даун синдрома прдизанусовачког треш ретардизма којим уз политичке интересе и хушкачке медије деградирају јавност и културу на ниво глупљи од задруге, чиме угрожавају развој српске нације и воде ка насиљу, обрачунима све навијаче и људе који прихвате тај ниво наратива.


Ово је тема о ККЦЗ, победе, титуле и маестралне игре кошаркаша, Теова додавања, Џоелова закуцавања треба да се промовишу. Непријатељ хоће да прича лоше о свему около, да оцрни спорт, смањи посету аренама стадионима, да скрене мисли са навијачког организовања и плана како да угазимо душманске усташоиде мафијаше који би да отимају наше државне милионе и купују судије лопове, и њихове болеснике плаћенике гурају у све медије и у тај СК који нека с.к. наш црвено-бели.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Putuju u Monako bez pola tima..počela rasprodaja..
Ako izgube sve do kraja a verovatno hoće možda vas i Asvel pretekne i budete 17 ti.. a to sam prognozirao na početku sezone.. zadnji ili predzadnji.. sreća za vas pa vam je ovo poslednja sezona u Evroligi iako bih ja voleo da nije.. evo sutra lepo uključim SK uz pivo i smoki gledam vaše raspadanje.. bez stresa i nerviranja.. da se ja pitam dao bi vam A licencu na 10 godina
 

Судије су нас покрале у Монаку вечерас, као и небројано пута пре, уз недостатак среће и квалитетних играча које нам систем мрачне дубоке државе брани да доведемо.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je kuurrac od rostera koji po x-toti put sastavi štetočina i lopurda Čović. I ovakav krš biće dovoljan da rutiniramo partizane. A potom, pod obavezno oterati Čovića.
Nema sanse da uzmete ABA ligu.

Ni sa domacim terenom.

Ko je bolji pokazuje stanje u evro ligi.

ZA evro ligu, nemate vi taj šlif u basketu.

Deset godina u evro ligi sluzite za silovanje...
Top last three


Sto bi rekli navijaco Makabija

Who the f. uck are you
 
@Dremač

[
Само ти мрачи...
Ја прогнозирам да твој фрањов режимски пројекат кк робијизан офи умире убрзо... па се нећеш траумисати више као у три задња дербија.
Да ли си добар баскеташки прогнозер или део неког клана који рекетира, подмићује, прети играчима, судијама, властима па си тако сигуран у видовитост.. сазнаћу, ако изузев глупог ботовања имаш неки јачи утицај да судије нас краду и власт ускраћује милионе, остаћеш без костију, а и твоји најмилији, мајмунолики играчи и разне болесници фегертлије.
Ми навијачи Ц. Звезде стуба српске кошарке немамо шта да изгубимо више па имамо право и на насиље ка лоповском злу, да пројекту цркне крава и говеда смрдљива, ел мафијашка.

Podržavam Citat Odgovorite
Izaberite za uređivanje
SPOILER]
 
Putuju u Monako bez pola tima..počela rasprodaja..
Ako izgube sve do kraja a verovatno hoće možda vas i Asvel pretekne i budete 17 ti.. a to sam prognozirao na početku sezone.. zadnji ili predzadnji.. sreća za vas pa vam je ovo poslednja sezona u Evroligi iako bih ja voleo da nije.. evo sutra lepo uključim SK uz pivo i smoki gledam vaše raspadanje.. bez stresa i nerviranja.. da se ja pitam dao bi vam A licencu na 10 godina
Kome bre licencu
 
Kome bre licencu
Ономе ко те је60, три пута за редом, ККЦ.Звезди која је освојила 6 трофеја за време најновијег пројекта рехабилитације кк робијизана у потлаченим условима државног фавиризовања тог мултимилионерског вештачког пројекта усташоидне власти кога Миротић и шабаз трпају па остаје без плеј офа, чија сендвич паранавијачка гамад ни не зна за кога навија, већ само пева о Црвеној звезди због страха од успона праве кошаркашке институције и комплекса наше величине, због налога хрватске и душманских служби да Звезда тиме и Србија не буде доминантна у оба битна спорта као једини клуб велики коме лепше стоје пехари.

Престаните да ми бришете, мењате поруке, а ове крезава тумбасе гајите овде.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ономе ко те је60, три пута за редом, ККЦ.Звезди која је освојила 6 трофеја за време најновијег пројекта рехабилитације кк робијизана у потлаченим условима државног фавиризовања тог мултимилионерског вештачког пројекта усташоидне власти кога Миротић и шабаз трпају па остаје без плеј офа, чија сендвич паранавијачка гамад ни не зна за кога навија, већ само пева о Црвеној звезди због страха од успона праве кошаркашке институције и комплекса наше величине, због налога хрватске и душманских служби да Звезда тиме и Србија не буде доминантна у оба битна спорта као једини клуб велики коме лепше стоје пехари.

Престаните да ми бришете, мењате поруке, гроботаријо, а ове крезава тумбасе гајите овде.
neće dobiti fmp nikakvu licencu.. i vaš vlasnik je to izjavio pre par nedelja.. .. mada da se ja pitam dao bi vam.. lepo vas je gledati kako se sramotite u EL..
 
Drzava finansira samo Zvezdu i Partizan.Ima još talenata po Srbiji gde treba da se država aktivira.Da se domaći kadar osposobi da igra evroligu a ne svake godine da popunjavaju pola ekipe crncima.
Novi sad,Niš,da ne nabrajam.Da se Vučić angažuje npr za Vojvodinu bila bi i Zvezda bolja npr.Oni se Železnika svezali ko pijan plota kao da po drugim gradićima nema dece koju treba zainteresirati .Platiti dobre trenere za mlađe kategorije a ne sve živo preko veze.Razni trgovci mesari,pekari svi bi bili treneri .
 

Питање је да ли би Звезда била шампион Европе те 1979, да ли би ових 30 поена разлике било анулирано да је судио мртви словеначки лопов болтаузер, све му *****.
 
Кк обрадоглизан камерун намерава да игра КЛС, а требао би по правилима бити избачен у најнижи ранг због одустајања прошле две године!?!
Прича се да виде неку корист јер ће Дубаи играти КЛС . Ако далеки арапски дубаи стварно заигра српску лигу.. зашто онда кк партизаи не би отишао да игра блиску им хрватску лигу?!




Данас против црвено-беле грчке браће. Надам се да ће се играчи добро изморити и после уз спуштање форме припремити за АБА плеј оф.

20240404_030101.jpg
 
Kukali,plakali i slinavili na sav glas "Čovićeve sudije,Čovičeva liga...".....bili i ostali teški ljiga.
I umesto da im se večito zabrani da se pojave u srpskim takmičenjima,glodarski ljudi iz saveza im se ulizuju.
Treba ih ispratiti u njihov rodni kraj:

Screenshot_23.png

:bye:
 
Гилеспи плеј. Тео да покушава НФЛ пасове које ни на тренингу није. Плашим се само да Јагова брзина и снага не да резултата.
Ипак, веома смо лоша екипа, напуниће нас... За сваки случај нека тренера гркопулоса и странце ганце на тренингу посети наша навијачка екипа Скечери, братска са плавим константинопољцима, да им објасни да не трче за лоптом, и како ствари стоје овде око ривалства са комшијом малим камерунско загробачким.


4396633_20190423220424_640f4fcc7af5e6e2b53d0fcec846ebc153418a9c2e4e6a888844aeae2b478e8a_ls.jpg



20240407_150534.jpg
 

Back
Top