KK Crvena Zvezda

Veceras bi trebala da bude lagana pobeda,ali znajuci nas,nista ne ide lagano...
Ne znam zašto bi trebala, Orlean je igrao kvalifikacije za EL u septembru i izbacili su jače sastave od sebe, Donjeck i Uniks, a ispali tek od domaćina Kantua koji sad igra EL. Ne znam u kakvoj su sada formi.
Uostalom, sve će se samo kas'ti na terenu večeras.

Vidim masovna mobilizacija navijača, okupiranje centra večeras, znači ipak će biti parade. :lol:
 
482940_440149986041646_1247893800_n.jpg
 
Mene je (za razliku od većine u Pioniru) Rakočević nenormalno nervirao...taj čovek prvo pokaže da smire napad i onda mu daju loptu a on ko napaljeni klipan krene kroz 3 igrača i tu se zakuca sa loptom :evil:
Amaterski je gubio lopte a imao je i tradicionalno ishitrene šuteve.Boris Savović - meč viner :worth: ,Skot - osveženje :)
Neću ništa više da hvalim ili kudim ostale jer ne znam kolike su im mogućnosti kada im ne bude bilo ovakvih "zbrda-zdola" ekipe,koja ne zna šta hoće tokom igre.
Odlična atmosfera :D
 
Mene je (za razliku od većine u Pioniru) Rakočević nenormalno nervirao...taj čovek prvo pokaže da smire napad i onda mu daju loptu a on ko napaljeni klipan krene kroz 3 igrača i tu se zakuca sa loptom :evil:
Amaterski je gubio lopte a imao je i tradicionalno ishitrene šuteve.

ti kao da si zaboravio da je on bio ubedljivo najveci potrosac lopti u istoriji zvezde :D
 
286786_kosarka-zvezda-orlan071112ras-foto-aleksandar-dimitrijevic-09_origh.jpg

<3
:lol:

Dobar je Majk Skot. Mislim, dobar je bio i Almond, al ovom ne treba mnogo objašnjavati šta treba da radi niti mu tražiti ulogu u timu. U tome je jedini smisao te zamene.
Ovi Orleanci su teški indijanci izgleda. Mislim, zna se šta se može očekivati od francuskih klubova, al' ovo je... hijavata. Al nećete dugo čekati na pravog protivnika. :cool:
 
Gledao sam utakmicu, svaka cast Zvezdi i Skotu

Ono o cemu sam razmisljao tokom utakmice - svaka budala bi mogla da bude trener Orleana, njihova igra se zasniva na taktici trci - sutiraj, ali bukvalno !

Sta li rade oni i njihov trener na treninzima Bog zna...
 
Haha alibi. Da se razumemo, ne dajem vam neke posebne šanse. Na našoj strani će biti bolja uigranost, bolji tim kao tim u svakom mogućem elementu igre osim u individualnom učinku pojedinaca, naša publika, plus činjenica da će Debeli dati sve od sebe ne da vas pobedi, nego da bude "stoka" razlika.
Na vašoj strani su imena koja smo videli da ništa ne znače, i upravo ta činjenica da će naši biti umorni i ispražnjeni šta god da se desi sutra u EL.
Meni je samo žao što nemamo da odvojimo za vas jedno nedelju dana da vas drknemo kako zaslužujete. :lol:
 

Back
Top