КИНА ЗАИНТЕРЕСОВАНА ЗА ПОНИКВЕ ???

Kinezi su vrlo proracunati

Nasu su ekonomiju vec unistili...pustimo li ih da ovo urade,Srbija ce potonuti ko da su joj vezali kamen za noge

Znam iz prve ruke koliko su Kineski uvoznici iz Srbije razbucali nase...kako uvoznike tako i proizvodjace

Ukoliko im se dozvoli da salju robu direktno iz KIne za Srbiju,bez neke vece kontrole,to ce biti totalni krah.......kako nas tako Evrope...jer avio transport im treba za slanje brendiranih kopija ponajvise...jos njihov aerodrom,bez vece kontrole...i cao zdravo

Mislim da treba videti prvo...sta oni hoce sa ovime?

Ovo crveno mi se svidja. Mi smo propali i ovako i onako. Daj da unistimo tu EUrupu. Zato napred kinezi. Treba im dozvoliti da rade sta god hoce, sve dok je protiv evrope.
 
I da dodam:
Kina je jedina zemlja na svetu koja ima tiloki višak dolara
da samo gleda gde da uloži.

I normalno, uveća.

Treba li da podsećam na "Crvenu Zastavu", automobile.
Nisu mogli ni sa kim da se dogovore.
Konačno sad nešro sa Fiatom, ali ovaj punto košta
skoro kao mečka 110
Da slučajno ne prevagne kvalitet fijata?

Zatim nisu se dogovorili sa Renoom da se tu pravi Renault traffic ==> Pravi se kod Moskve
Renault ima i fabriku u Rumuniji...
 
А шта то раде?
Јел их мрзиш зато што би радничка Србија данас ишла у крпама да није њихове робе?

Питај људе на Новом Београду ШТА РАДЕ и КАКО РАДЕ КИНЕЗИ!!! Или, још боље, питај оне наше људе КОЈИ РАДЕ КОД КИНЕЗА !!! :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash: Кинези су исто што и ТЕРМИТИ - тамо где се инсталирају ТУ ТРАВА ВИШЕ НЕ НИЧЕ!!!



п.с. Не дај Боже да се оствари БИБЛИЈСКО ПРОРОШТВО!!!


 
Poslednja izmena:
Питај људе на Новом Београду ШТА РАДЕ и КАКО РАДЕ КИНЕЗИ!!! Или, још боље, питај оне наше људе КОЈИ РАДЕ КОД КИНЕЗА !!! :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash: Кинези су исто што и ТЕРМИТИ - тамо где се инсталирају ТУ ТРАВА ВИШЕ НЕ НИЧЕ!!!

п.с. Не дај Боже да се оствари БИБЛИЈСКО ПРОРОШТВО!!!



Vidi Mito... o neposrednoj koristi za državu nema govora.

Ali se može govoriti o koristi koju će imati posrednici, špekulanti, trgovci i još mnoge druge strukture koje budu povezane sa tom zonom.

Pre nekoliko nedelja videh u svojoj banci par odrpanih i masnih tipova koji su mi više ličili na "bandite" sa nekim upaltama na svoju firmu a iznosi su bili poprilični.

Osoblje banke im se smeškalo, a oni su koliko vidim na "prst u dupe" sa nekim činovnicima.

Kad su izašli, onako neugledni, ja zapitah radnika u banci "ko su oni".. Radnik mi reče da su knjigovođe kinezima u tržnom centru.

Eto vidiš....da neko ima i koristi od tiih Kineza !!!!
 
Ко је тај "развијени свет" и како се исти развио?
Па погледај које су најбогатије државе света.

Катар, Данска, С.А.Д, Канада, итд.

Kоје су водеће компаније света, ко се бави технологијом? Hewlett-Packard, Apple, Intel.

А шта раде Руси у међувремену, учествују у масакрима деце у Сирији. То је руска привредна грана - убијање деце.


Зато је за човечанство корисно да се тај црвени КГБ смрад сузбије, брутално.
Очекујем нови рат у Сирији ускоро, који ће путин поново изгубити.
 
Vidi Mito... o neposrednoj koristi za državu nema govora.

Ali se može govoriti o koristi koju će imati posrednici, špekulanti, trgovci i još mnoge druge strukture koje budu povezane sa tom zonom.

Pre nekoliko nedelja videh u svojoj banci par odrpanih i masnih tipova koji su mi više ličili na "bandite" sa nekim upaltama na svoju firmu a iznosi su bili poprilični.

Osoblje banke im se smeškalo, a oni su koliko vidim na "prst u dupe" sa nekim činovnicima.

Kad su izašli, onako neugledni, ja zapitah radnika u banci "ko su oni".. Radnik mi reče da su knjigovođe kinezima u tržnom centru.

Eto vidiš....da neko ima i koristi od tiih Kineza !!!!

Боље ми је да цркнем и да уопште не живим него да живим по систему ДАЈ ШТА ДАШ!!! Или треба да живимо као људи - или боље да нас нема!!!!!!:rtfm:
 
Nema veze sta ce da nam rade, samo neka KAZU da su za Seselja i Mladica! :super:

Jok nego neka kažu da su Tadić i Čeda častni i sposobni ljudi pa će im biti sve dozvoljeno
a u novinama će se pisati da su Najviši, Najlepši i Najbogatiji na svetu.
Ako treba Điki će da napiše u Presu i Blicu da imaju 5 nosača aviona i da su Rusi od njih prekopirali Suhoja. :rotf:
 
Боље ми је да цркнем и да уопште не живим него да живим по систему ДАЈ ШТА ДАШ!!! Или треба да живимо као људи - или боље да нас нема!!!!!!:rtfm:

E Mito, za sada mi ne liči na to da će se nešto promeniti posle izbora.
Ako nastave sa ovim "neoliberalnim kapitalizmom" što je zamena za reč "čerupanje naroda i zemlje" onda se nastavlja sa pljačkanjem zemlje.
Za par godina ćemo preći prag posle koga će povratak u normalu biti gotovo nemoguć.....
 
Nemas ti pojma ko su Kinezi.....

Da su ti oni gazde - tada bi video cija majka crnu vunu prede...

Neka uđe u bilo koju kinesku radnju u Zemunu ili bgd-u a ima ih mnogo.. imaš Bosa ili Bosicu Kineza i naše prodavce ili prodavačice.

Bosovi obično sede za kompom jednim okom čatuju po ljubavnim forumima i traže dobre komade, a prodavci moraju da stoje na nogama 8 sati dnevno.
 
Nemas ti pojma ko su Kinezi.....

Da su ti oni gazde - tada bi video cija majka crnu vunu prede...

Каже ми један другар који живи у Панчеву да тамо, од када су дошли Кинези, више уопште нема на улицама НИ МАЧАКА, НИ ПАСА, НИ ГОЛУБОВА - све поједоше...:hahaha:
 
Каже ми један другар који живи у Панчеву да тамо, од када су дошли Кинези, више уопште нема на улицама НИ МАЧАКА, НИ ПАСА, НИ ГОЛУБОВА - све поједоше...:hahaha:

A najgore je sto niko nikada nije video ni jedan kineski GROB......:sad2:
 
Pojedinačno biće bogatije u narednih 40. godina kada će ih Kina prestići http://www.business.hr/ekonomija/kina-ce-za-40-godina-presisati-sad-i-postati-najjaca-ekonomska-sila
Sa Kinom se uopšte ne treba zezati , materialno i tehnološki su sve jači uz ogroman ljudski potencial. Naravno ovo sve važi samo ako Amerikanci ne uspeju da izazovu neki rat gde će se Kinezi umešati (npr.Tajvan , Tibet, Koreja.)

Procenjivati Kinu, i praviti bilo kakve analize vezane za nju, a ne biti kinez, neozbiljno je pa cak i smesno.
 
Каже ми један другар који живи у Панчеву да тамо, од када су дошли Кинези, више уопште нема на улицама НИ МАЧАКА, НИ ПАСА, НИ ГОЛУБОВА - све поједоше...:hahaha:

Pa naravno. Kakve lurtalice...?
Taman, posla, to je nemoguce. Pa je sil ti nekad video prase lutalicu u Sumadiji.
 
Poslednja izmena:
кинези су добрим делом већ избацили европљане из африке и неких других области, њихова економија захтева велике количине ресурса и енергената, неки посматрачи доводе чак и интервенцију у либији у везу са избацивањем кинеских економских интереса из африке као противмеру запада
 
Poslednja izmena:
Pa naravno. Kave lurtalice...
Tman, posla, to je nemoguce. Pa je sil ti nekad video prase lutalicu u Sumadiji.

:hahaha:

slepi-mis1.jpg

0



U Kini jedu Pse, Mačke, Miševe!

U Kini jedu Pse, Mačke, Miševe! Ne bre, u Kini jedu Slepe Miševe i to još sa sve dlake. Fuj! Ludi Kinezi jedu sve i svašta, ali dobro šta je tu je. Svako ima različit ukus.

slepi-mis5.jpg






slepi-mis7.jpg


:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 
Poslednja izmena:

Back
Top