kese i kesice sa rezervnim gaćicama, majicama, saksijama...papučama....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
Znam ja jednu super devojku koja se ocigledno po misljenju vecine uvalila. Sustina je da se zaljubila, malo po malo preseljavala kod decka, sto je bio logican sled okolnosti, jer on materijalno ludilo dobro stoji pa bi nekako bilo glupo da je on dolazio kod nje u iznajmljen stan (da iz provincije je), nakon nekog vremena zivljenja zajedno, oboma im je nedostajao kuvan rucak i neki kvaliteti doma, tako da se onda useljavaju kod njegovih (duga veza, zive zajedno, i opet velike pare, pa i samim tim kuce i nekretnine u pitanju)... i onda se on zamori nakon nekog vremena.. pa se vrati u svoj stan (par puta tako tek da prespava, nedostajali mu momacki dani) dok je ona u kuci s njegovim roditeljima.
Meni je bas bilo zao. Posle se ona mnoooogo bolje udomila (ne u materijalnom smislu) a on mislim da i dan danas narice.
 
Sva sreca da mi buvljak kod petnaje uplivava skoro do vrata, pa cu, s obzirom na to da se tamo bez blama prodaju pokvarene sijalice i polomljeni plasticni delovi malih kucnih aparata, izneti jedne nedelje sve vase cetkice za zube, gumice za kosu, cesljeve i cetke... i ostale sitne potrepstine. Cetkice su po pravilu donete neotpakovane, a ovde su upotrebljene ne vise od dva puta.Ionako ne znam ni cija je cija... Izblamirao bih se da nekoj koja iz ocaja ponovo ovde dodje poturim tudju cetkicu kao njenu. Bolje da ih se resim.
Ma, zadrzacu dve... ne, tri! Jednom cu da cistim fuge u kupatilu izmedju plocica, drugom cu da cistim djon cipela sa strane, a trecom cu da nanosim farbu na prosedu bradu.
 
Nije bilo potrebe da donosim pidzame. Ma ionako se mnogo bolje spava u njegovoj majici;). Gel za tusiranje sam mu kupila po mom ukusu, tako da je problem resen. Avaj, kad sam prvi put ostala do pranja kose (ne masti se, pa je perem na 3-5dana:)), nije bilo regeneratora za moju farbanu kosu, pa je isti ubrzo "uvaljen" i uskladisten nenametljivo. Medjutim, nije frka kad uvalis kese i kesice, ozbiljna situacija nastane po izvrsenom ataku na njegov kompjuter. Kompjuter- vazno mesto u zivotu i radu njegovom. Vise u radu. U bookmarks imam svoj folder, CakiCoka. U njemu voljena krstarica, sajtovi za enterijer, neke gramatike... Imam svoje papuce (dobila ih, ne uvalila), imam omiljene solje koje se vade samo kad ja dodjem (zovu se u ovom domu "kobaltne" :) ).
Imam milion linkova ka njegovom srcu, softveru, hardveru, i nesto me tu dovelo, namamilo. Ma nisam se uvalila, casna pionirska:D
 

Back
Top