kese i kesice sa rezervnim gaćicama, majicama, saksijama...papučama....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
hahahaaa loode ste.
pikx...momak je totalno ok.
a sve je bilo na ra;un tog a[to ona ide na posao od njega...pa joj je (savim razumljivo) bilo potrebno i garderobe,
ali! ona nije odnosila ništa što je donosila...i jednog dana je telefonom saopštila nekome, da sada živi sa njim:p
ovaj se prenerazio i lepo joj objasnio da to baš i nije tako,
a ona kaže...pa ja sam sve stvari donela,
on: pa ja sam primetio da mi se smanjio orman, ali sam hteo da predložim da te odvezem da to sve osdneseš...
eeee onda se ona uvredila,počela da histeriše, mislila je da je to ozbiljno (tada je trajalo već 3 nedelje) i da je normalno da žive zajedno,
a on joj rekao :zar ne misliš da bi i ja voleo da učestvujem u tvojoj odluci da se useliš u moj stann?
e, onda je popizdela i sve pobacala po gajbi,polomila mu neku vaznu, pikslom gađala vsljda neku sliku....sve u svemu završila je ispred vrata sa svojim kesama.
do duše polomila mu prozor, kada je sišla ispred zgrade...
inače je sa dorČola i meni je delovala potpuno ok.
ajd sad....
ma šta se femkate kao nemate pojma o čemu pričam?
ma znam još nekoliko sličnih primera,
i znam da je to vrlo čest fenomen.
 
Betty:
eih..posle nekoliko puta vezanih noći i dana (to je oko mesec) - odlučio je da me zaprosi :lol:
ahahahahaha...prvo od moje mame, džentlmenski :P


btw. cela fora oko "uvaljivanja", kako sam pročitala, je pripisivanje zle namere podloj devojci kojase ostrvila na ortaka.
:) Mislite da bi ostala da prespava da je nije pozvao da ostane? Ili da je to tako trajalo mesecima samo na njenu inicijativu, šta prisiljavala ga je da ostane kod njega?
Meni je to jadno...ali s njegove strane:arrow: Odriče se sopstvenog učešća u svom polnom životu - "ona je donela kese i kesice" :lol: Nisam bio obavešten :lol:
ooo...polusvet.
oops nedostaje moj post gde samo podsecam kako si izjavila na forumu da ces da se udas u oktobru,pa posle u decembru,mora da sam zaboravila da ga posaljem.
i rekoh da si mozda kao divlja zaboravila sta si nam pisala :lol:
pa da te podsetim;)
 
xpajamacax:
hahahaaa loode ste.
pikx...momak je totalno ok.
a sve je bilo na ra;un tog a[to ona ide na posao od njega...pa joj je (savim razumljivo) bilo potrebno i garderobe,
ali! ona nije odnosila ništa što je donosila...i jednog dana je telefonom saopštila nekome, da sada živi sa njim:p
ovaj se prenerazio i lepo joj objasnio da to baš i nije tako,
a ona kaže...pa ja sam sve stvari donela,
on: pa ja sam primetio da mi se smanjio orman, ali sam hteo da predložim da te odvezem da to sve osdneseš...
eeee onda se ona uvredila,počela da histeriše, mislila je da je to ozbiljno (tada je trajalo već 3 nedelje) i da je normalno da žive zajedno,
a on joj rekao :zar ne misliš da bi i ja voleo da učestvujem u tvojoj odluci da se useliš u moj stann?
e, onda je popizdela i sve pobacala po gajbi,polomila mu neku vaznu, pikslom gađala vsljda neku sliku....sve u svemu završila je ispred vrata sa svojim kesama.
do duše polomila mu prozor, kada je sišla ispred zgrade...
inače je sa dorČola i meni je delovala potpuno ok.
ajd sad....
ma šta se femkate kao nemate pojma o čemu pričam?
ma znam još nekoliko sličnih primera,
i znam da je to vrlo čest fenomen.

Pa sto ne rece tako odmah :D ! :arrow: Devojka je kreten. :D
Stvarno ne znam nijedan takav primer. :D
 
Nama se javio neki rodjak sa zeleznicke stanice....Kao, ima nekoliko sati do voza - bas bio kod prijatelja u gradu X, Srbija, pa se vraca u svoj gradic Y , Hrvatska, pa sad, eto, kroz Bgd, pa 'ajde da svrati, cuo je da je "tetka" (moja maman) bolesna, pa red da je obidje... Mi se s ove strane zice nesto ispoprisecavamo kakav nam je on rodjak...(on k'o Pera Kalenic u " Ministarki"), nategnemo nekako da se maman rado igrala sa njegovim tatom kad su bili mali... I da je nasa tetka uvek ljubazna prema njegovoj mami kada su u viziti kod njegove babe, inace tetkine komsinice...
Dodje, dakle, rodja, raspricamo se mi, maman pita za svog drugara (tatu mu), sestra i ja caskamo s njim sve u sesnaest...
Kaze rodja - tako lepo pricamo, ma ne ide mi se sad na taj voz, ako nemate nista protov ja bih da ostanem, imam sutra rano, u sedam, drugi... Ma, ostani!
Ujutru moj taja ga budi ("da ne zakasni decko") a ovaj - ici cu onim popodne!.
Rucasmo ti mi, a rodjak kaze da mu je bas zelja malo bolje da upozna BGD...sestra i ja - imamo obaveze, ne mozemo... - on: " sam cu ja malo da obidjem, samo neka mi torba ostane ovde da je ne vucem, pa kad krenem na voz, doci su po nju..."
Lezi torba u hodniku, primaklo se vreme polaska voza, rodje nema... Pobecice mu voz, brinemo se mi.
Pojavi se ovaj kasno uvece - velik grad, ima sta da se razgleda... Ogladneo... Jeo, istusirao se, legao... Ujutru ja u kupatilo a kad tamo - rodjak instalirao svoju cetkicu za zube medju nase! (mal' se nisam slogirala, gotovo je, pomislih, ovaj se uselio!).
I potraja to par dana...i taman kada je taja hteo da porazgovara s njim, ovoj profesionalni gost/rodjak osetio i odleprsao... Javio nam se posle telefonom, sto jes' - jes'! Zahvalio se :) ...
 
Prebacivanje se vrshi po fazama. Integralnu verziju nauchnog rada u kojem su detaljno izlozhene i obrazlozhene sve etape mozhete naci u feljtonu koji je izlazio u mesechniku "Udavacha" (od aprila 2004. do februara 2005.) pod nazivom "Devet stepenica do sigurnosti":

U najkracem, faze su sledece:

1. Nebitni, zaboravljeni sitnezh - poput upaljacha, cigareta, diskova, mirisljavih maramica...
2. Mobilna kozmetika i shminka (Labelo, puder, dzepni inhalator...), takodje kao "sluchajno" ostala
3. Sitni delovi garderobe, papuche...
4. Tezha kozmetika i tezha shminka (tu vec spada i cetkica za zube, zatim shamponi, regeneratori, uloshci...)
5. Laki ukrasi za stan (ogledalca, igrachkice, magneti za fridge...)
6. Opet garderoba
7. Tezhi ukrasi za stan - slike, cvetje, veliko ogledalo, Vujaklija, jastuchitji(!)...
8. Josh garderobe (+cipele)
9. Ime na interfonu i ulaznim vratima
 
zorab:
Nama se javio neki rodjak sa zeleznicke stanice....Kao, ima nekoliko sati do voza - bas bio kod prijatelja u gradu X, Srbija, pa se vraca u svoj gradic Y , Hrvatska, pa sad, eto, kroz Bgd, pa 'ajde da svrati, cuo je da je "tetka" (moja maman) bolesna, pa red da je obidje... Mi se s ove strane zice nesto ispoprisecavamo kakav nam je on rodjak...(on k'o Pera Kalenic u " Ministarki"), nategnemo nekako da se maman rado igrala sa njegovim tatom kad su bili mali... I da je nasa tetka uvek ljubazna prema njegovoj mami kada su u viziti kod njegove babe, inace tetkine komsinice...
Dodje, dakle, rodja, raspricamo se mi, maman pita za svog drugara (tatu mu), sestra i ja caskamo s njim sve u sesnaest...
Kaze rodja - tako lepo pricamo, ma ne ide mi se sad na taj voz, ako nemate nista protov ja bih da ostanem, imam sutra rano, u sedam, drugi... Ma, ostani!
Ujutru moj taja ga budi ("da ne zakasni decko") a ovaj - ici cu onim popodne!.
Rucasmo ti mi, a rodjak kaze da mu je bas zelja malo bolje da upozna BGD...sestra i ja - imamo obaveze, ne mozemo... - on: " sam cu ja malo da obidjem, samo neka mi torba ostane ovde da je ne vucem, pa kad krenem na voz, doci su po nju..."
Lezi torba u hodniku, primaklo se vreme polaska voza, rodje nema... Pobecice mu voz, brinemo se mi.
Pojavi se ovaj kasno uvece - velik grad, ima sta da se razgleda... Ogladneo... Jeo, istusirao se, legao... Ujutru ja u kupatilo a kad tamo - rodjak instalirao svoju cetkicu za zube medju nase! (mal' se nisam slogirala, gotovo je, pomislih, ovaj se uselio!).
I potraja to par dana...i taman kada je taja hteo da porazgovara s njim, ovoj profesionalni gost/rodjak osetio i odleprsao... Javio nam se posle telefonom, sto jes' - jes'! Zahvalio se :) ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E, care, do suza si me nasmejao !!!
 

Back
Top