Kakvu pichku volite?

neozbiljko:
Ja volim anatomski normalnu ribicu: bez pirsinga, neobrezana... Tu su, naravno, i dlačice. Prirodna, brate, onakva kakvu medicina poznaje:

flushvul.gif

chija je pichka?jel tvoja?:)))))))
 
neozbiljko:
Ja volim anatomski normalnu ribicu: bez pirsinga, neobrezana... Tu su, naravno, i dlačice. Prirodna, brate, onakva kakvu medicina poznaje:
anatomski normalna je svaka..
neko ima probushene ushi, a neko nema, neko pupak, obrvu, neko ne..nekome je ok piercing u sushtini, neko se gadi..razni ljudi..
neobrezana pi zda ? :)
medicina, tj. ginekologija poznaje i celave i chupave..razne :)
da li je i dlakavo doope ok :? mislim prirodno 'brate' :? dlake na nogama, rukama, brkovi..ipak je najlepshe prirodno..
 
Naravno da je prirodno najlepše! Neukusno je i napadno, kad ženska lepi dlake da bi izgledala maljava :) Al kad same od sebe porastu - to je onda prirodno.

Hoću da kažem, predrasuda je da ženska mora da se brija od glave do pete da bi bila uredna (s izuzetkom kose, možda). Može to silno vreme što utroši na brijanje i depilaciju korisnije da potroši. Na priumer, da pripravi ukusnu sarmu. Osim toga stalno uklanjanje dlaka je nezdravo. Razumem da to muškarci zagovaraju (boli ih pedušto se žene stalno sturžu), ali žene! Rade protiv sopstvenog pola.

P.S.
Slika ribice? Zar je to sramota? Ima ih u svakoj medicinskoj referenci. Ne kapiram ovaj podforum: može pogrdno da se govori o seksu, polovima i polnim organima, al su slike zabranjene. Slika govori više od reči - reče neko.
 
ima nas koje se osecamo bolje bez dlachica na pojedinim delovima tela..nije to nishta loshe..
ako se nekome ne svidja njegov problem..ja to radim radi svog psihichkog zdravlja..
inache strashno mi je kada vidim devojku chije su ruke prepune crnih dugih dlachica..stvarno mi je scary..o nogama ne bih ni da razmishljam..mada se ponekad pitam kako to tako mali broj devojaka nosi suknjice..shta se tu krije :)
slika ribice definitivno nije sramota..ni spoljashnja, niti ono shto bi svi trebali da znaju..shta nam je i gde nam je :)
 

Back
Top