Kakvu pichku volite?

Uh... mogao bih da pisem dugooo..

Ali za pocetak da kazem da to prije svega mora biti uredna i cista, zatim moze bez dlacica, nije uslov, frizurica dolazi u obzir i naravno tijesna je nekako slag na sve to..

Dlakave ne odbijam ali me ne loze previse..
 
Ej momci! Da li je neko pokusao da doteruje zenski organ o kojem ovde razglabamo.. u smislu da pokusa da bude berberin? Nisam nikad imao priliku da uzmem u ruke makazice i brijac i da petljam na nacin kako postupam sa svojom bradom, pa me interesuje kako se to radi (ide li aftershave posle?). Svojevremeno sam u nekom hrvatskom casopisu (mislim da je bio Erotika ili tako nesto) gledao slike sa takmicenja za naj frizuru :) . Ima li neki takav pokusaj/dogadjaj i kod nas? :roll:
 
Autobus 88:
Mogu da ti nabacim jednu koja smrdi kao les. Na dlakama su ostaci sasusene krvi od menstruacije a kad krenes ka analnom otvoru pojavljuju se tarzancici i komadi slepljenog izmeta. Jedina prilika da se ovo opere je prilikom pisanja.

Ha ha ... ti mora da si je lizao kad si uspeo da sve to zapazis ??? jer da si je samo ***** na to nebi ni obratio paznju .... autobuse, autobuse ...bas si nevaljao ...

ha ha ha ...
 
Nesto sam razmisljao na ovu temu vec koliko je ima... i nikako da smislim sta da napisem... a onda mi sinu ideja... Ne volim ****... mislim... da gledam ili da imam kontakt sa ustima... ovo ostalo... hej... nisam operisan... tesna bi bio pravi izraz... mada opet o tome mogu da sanjam... jer nikad tokom mog skromnog seksualnog iskustva nisam sreo tesnu... al' dobro...
 

Back
Top