Kakvu igru igra Nestorovic?

Политичари јавно прете стално један другом. Постоји ли икакав доказ да је Вучић наредио или на било који начин умешан у убиство Ћурувије?
Postoji javna i otvorena pretnja, Brlkica maltretiraju zbog kraljice Angeline, pazi da joj ne spadne kruna sa glave.
Ivanovicu su javno pretili i pozivali na njegovo ubistvo i linc i na kraju su ga ubili.
 
Oni su dogovorili famozne tablice a sta je vucic uradio?
Објаснио сам у претходним порукама, Косово је окупирано. Опстанак српске заједнице доле је за сада најважнији императив и интерес Срба. Дакле, за Србију је важно да буде јака и стабилан, да се наоружа, па кад дође прави тренутак онда да реагује.
У битно је да никада званично не признамо Косово. Опорба је спремна чак и на тај уступак. Зато никада неће имати моју подршку, а како видимо ни подршку већина народа Србије.
Sta je vucic uradio i sta je Seselj govorio pred ubistvom Djindjica, "bice krvi do kolena " gde je sad Djindjic a gde su vucic i seselj?
И то ти је доказ за шта?
 
Имаш ли ти доказ за то да је власт у Србији убила Ивановића? Мсм, то тврди и Курти, чисто да те обавестим. ;)

Само нигде не видим доказе.
Ima, pretnje i slucaj njegovog muckog atentata nije ni dan danas resen.
A uostalom direktno su optuzivani i Radoicic i Veselinovic, vucicevi ljudi i saradnici, ali nikada nisu procesuirani.
 
To je dokaz da je Djindjic bio na pravom putu i da nije radio protiv interesa Srbije, obicno takvi ljudi budu likvidirani, to je istorija bezbroj puta pokazala.
Ђинђић се замерио онима са којима је склопио пакт да га доведу на власт. То није могло да прође последица.

А да је био на правом путу, пусти ту шупљу причу, осим митологије његових следбеника, ја не видех шта је он то епохално урадио за Србију. Осим што је осрамотио наш народ и државу, испоручујући српског председника хашком казамату.
 
Ђинђић се замерио онима са којима је склопио пакт да га доведу на власт. То није могло да прође последица.

А да је био на правом путу, пусти ту шупљу причу, осим митологије његових следбеника, ја не видех шта је он то епохално урадио за Србију. Осим што је осрамотио наш народ и државу, испоручујући српског председника хашком казамату.
Ja ne kazem da nije pravio greske ali ti neces da priznas da je i Milosevic pravio greske i ustupke, a sta vucic nije osramotio nas narod i drzavu ?
Kleci pred Trampom u nekoj hoklici i potpisuje ko zna sta, na svim tim sastancima ga guraju na zacelju, zar to nije ponizavanje?
Tito je barem pusio tompus i to kubanski pred Niksonom gde nijedan predsednik ma niti bilo ko nije smeo da uradi u Beloj kuci.
 
Ja ne kazem da nije pravio greske ali ti neces da priznas da je i Milosevic pravio greske i ustupke
Милошевић је правио грешке, никад нисам рекао да није. Али Милошевић није био издајник и страни плаћеник као они после њега.


Kleci pred Trampom u nekoj hoklici i potpisuje ko zna sta, na svim tim sastancima ga guraju na zacelju, zar to nije ponizavanje?
Опет је то мања срамота од испоручивања вишеструко бирамог председника своје земље најгорим злотворима. А да притом, за то нисмо добили ништа. Напротив, отцепило се Косово.
Tito je barem pusio tompus i to kubanski pred Niksonom gde nijedan predsednik ma niti bilo ko nije smeo da uradi u Beloj kuci.
Тито је био Тито. :D ;)
 
Милошевић је правио грешке, никад нисам рекао да није. Али Милошевић није био издајник и страни плаћеник као они после њега.
... pa to vucic je satro sve dzabe ga branis i pravdas.
Milosevic je bio bankar koji je radio u Americi pre nego sto je postao predsednik, takodje i Borka Vucic koja je imala jake veze, njena smrt je takodje nerazjasnjena do kraja.
 
Па шта ако је био банкар?
Nije pa sta, on je bio povezan sa jakim ljudima takodje, nije on bio neki salteras.
1706080411833.png

David Rokfeler, ova zena je Borka Vucic.
 

Back
Top